NLMC Spring 2014 Honorable Mention

Grade 2 |Grade 3 |Grade 4 |Grade 5 |Grade 6

Click here to go to National Honor Roll

Go To States: [AL]  [AR]  [AZ]  [CA]  [CO]  [CT]  [FL]  [GA]  [IA]  [IL]  [IN]  [KS]  [KY]  [MA]  [MD]  [ME]  [MI]  [MN]  [MO]  [NC]  [NJ]  [NV]  [NY]  [OH]  [OK]  [PA]  [RI]  [SC]  [TN]  [TX]  [UT]  [VA]  [WA]  [WI] 

State School Student Name Team Leader
Honorable Mention: AL
AL Columbia Elementary School Austin Abney Pant
AL Columbia Elementary School Anushka Akella Pant
AL Columbia Elementary School Will Bagwell Pant
AL Columbia Elementary School Kaleigh Beck Pant
AL Columbia Elementary School Aedan Bruer Pant
AL Columbia Elementary School Abhi Emani Pant
AL Columbia Elementary School Carter Gjesvold Pant
AL Columbia Elementary School Ben Graves Pant
AL Columbia Elementary School Connie Guo Pant
AL Columbia Elementary School Will King Pant
AL Columbia Elementary School Bryce Mason Pant
AL Columbia Elementary School Hubert Pan Pant
AL Columbia Elementary School Chase Smith Pant
AL Columbia Elementary School Logan Thomason Pant
AL Columbia Elementary School Caroline Votroubek Pant
Honorable Mention: AR
AR H.L. Lubker Elementary Student B Goodwin
AR H.L. Lubker Elementary Student I Goodwin
AR H.L. Lubker Elementary Student J Goodwin
AR H.L. Lubker Elementary Student L Goodwin
AR H.L. Lubker Elementary Student M Goodwin
AR H.L. Lubker Elementary Student O Goodwin
AR Harrison Public Schools Aiden Brumley Halsted
AR Harrison Public Schools Brody Burge Halsted
AR Harrison Public Schools Claire Clavey Halsted
AR Harrison Public Schools Bailey Deitmann Halsted
AR Harrison Public Schools Paul Hardman Halsted
AR Harrison Public Schools Avery Hensley Halsted
AR Harrison Public Schools Olivia McGuire Halsted
AR Harrison Public Schools Derek "Chase" Moak Halsted
AR Harrison Public Schools Brayden Presley Halsted
AR Harrison Public Schools Macanda Price Halsted
AR Harrison Public Schools C.J. Rose Halsted
AR Harrison Public Schools Bode Scribner Halsted
AR Harrison Public Schools Avery Smith Halsted
AR Harrison Public Schools Laiklyn Stephens Halsted
AR Harrison Public Schools Kale Thomason Halsted
AR Harrison Public Schools Bryce Wagner Halsted
AR Hurricane Creek Elementary Conlee Billingsley Benson
AR Hurricane Creek Elementary Myra Clay Benson
AR Hurricane Creek Elementary Sidney Green Benson
AR Hurricane Creek Elementary Samuel Johns Benson
AR Hurricane Creek Elementary K.C. Nurmohamed Benson
AR Hurricane Creek Elementary Cason Trickey Benson
AR Hurricane Creek Elementary Caitlyn Warner Benson
AR Hurricane Creek Elementary Corben Wilson Benson
AR Norphlet Elementary Madison Martinez Coleman
AR Pangburn School Eva Reaper Galyan
Honorable Mention: AZ
AZ Fireside Elementary Evangeline Clarke Mensing
AZ Fireside Elementary Shyla Gowda Mensing
AZ Fireside Elementary Shubham Kale Mensing
AZ Fireside Elementary Tyler Kuo Mensing
AZ Fireside Elementary Catherine Miller Mensing
AZ Fireside Elementary Naganeha Ramisetty Mensing
AZ Fireside Elementary Nathan Sabbath Mensing
AZ Fireside Elementary Raghav Sharma Mensing
AZ Fireside Elementary Mia Welker Mensing
AZ IQ Abacus Math & Language School Rishi Johari Chiou
AZ IQ Abacus Math & Language School Harini Mahendran Chiou
AZ IQ Abacus Math & Language School Asha Matheth Chiou
AZ IQ Abacus Math & Language School Nivid Singhania Chiou
AZ IQ Abacus Math & Language School Samhitha Vadlamudi Chiou
AZ IQ Abacus Math & Language School Atharv Vallambhatla Chiou
AZ IQ Abacus Math & Language School Rushil Vedantam Chiou
AZ Madison REACH Abigail Alcock Holcomb
AZ Madison REACH Barrett Belanger Holcomb
AZ Madison REACH Claire Calkins Holcomb
AZ Madison REACH Quinn Cotter Holcomb
AZ Madison REACH Dylan Cunanan Holcomb
AZ Madison REACH Luke Hogan Holcomb
AZ Madison REACH Tess Morrison Holcomb
AZ Madison REACH Alix Ssennya Holcomb
AZ Madison REACH DG Student Holcomb
AZ Madison REACH Lola Tahan Holcomb
AZ Madison REACH Kayla Trevino Holcomb
AZ Madison REACH Lyla Urban Holcomb
AZ Madison REACH Willem Wilson-Ellis Holcomb
AZ Paragon Science Academy 2022 2022 Tischer
AZ Paragon Science Academy 203-7 203-7 Tischer
AZ Paragon Science Academy 203-9 203-9 Tischer
AZ Paragon Science Academy Aqeeb Alam Tischer
AZ Paragon Science Academy Syed Labeeq Ali Tischer
AZ Paragon Science Academy Bushra Barre Tischer
AZ Paragon Science Academy Rajesh Bharadwaj Tischer
AZ Paragon Science Academy Toa Bodliy Tischer
AZ Paragon Science Academy Sedona Brown Tischer
AZ Paragon Science Academy Aimy Bui Tischer
AZ Paragon Science Academy Eziquiel Contreras Tischer
AZ Paragon Science Academy Parinitha Gaddam Tischer
AZ Paragon Science Academy Garima Harlalka Tischer
AZ Paragon Science Academy Silmi Hasan Tischer
AZ Paragon Science Academy Hodon Hassan Tischer
AZ Paragon Science Academy AnnaMariah Lantigua Tischer
AZ Paragon Science Academy Rahma Mariam Tischer
AZ Paragon Science Academy Noah Nasir Tischer
AZ Paragon Science Academy Avi Parekh Tischer
AZ Paragon Science Academy Katelyn Powell Tischer
AZ Paragon Science Academy PSA 201-2 PSA 201-2 Tischer
AZ Paragon Science Academy PSA 201-4 PSA 201-4 Tischer
AZ Paragon Science Academy Dahlia Riley Tischer
AZ Paragon Science Academy Quentin Stewart Tischer
AZ Paragon Science Academy Subah Suha Tischer
AZ Paragon Science Academy Nashmia Tazrian Tischer
AZ Paragon Science Academy Sarah Sultana Uddin Tischer
AZ San Tan Learning Center Ammeil Baldevia Campbell
AZ San Tan Learning Center Ysabelle Ealdama Campbell
AZ San Tan Learning Center Logan Forward Campbell
AZ San Tan Learning Center Deigo Garcia Campbell
AZ San Tan Learning Center Tannis Gentry Campbell
AZ San Tan Learning Center Tyler Hardy Campbell
AZ San Tan Learning Center Matteo Huish Campbell
AZ San Tan Learning Center Rohin Janarthanam Campbell
AZ San Tan Learning Center Jordan Sterzinar Campbell
AZ St. Francis Xavier School Student 3 Valladao
AZ St. Francis Xavier School Student 4 Valladao
AZ St. Francis Xavier School Claudia Bocanegra Valladao
AZ St. Francis Xavier School Lucy Brink Valladao
AZ St. Francis Xavier School Ciara Colao Valladao
AZ St. Francis Xavier School Joachim Dapon Valladao
AZ St. Francis Xavier School Dillon Dwiggins Valladao
AZ St. Francis Xavier School Joaquin Laborin Valladao
AZ St. Francis Xavier School Caroline Lunt Valladao
AZ St. Francis Xavier School Harley Risser Valladao
Honorable Mention: CA
CA Alice Birney Elementary Sarah Okandey Coffey
CA All-Star Academy Student8 Eight Hong
CA All-Star Academy Student5 Five Hong
CA All-Star Academy Student4 Four Hong
CA All-Star Academy Student9 Nine Hong
CA All-Star Academy Student1 One Hong
CA All-Star Academy Student7 Seven Hong
CA All-Star Academy Student6 Six Hong
CA All-Star Academy Student3 Three Hong
CA All-Star Academy Student2 Two Hong
CA Apex College Prep Annabelle Chung Yi
CA Apex College Prep Chris Seo Yi
CA Ashley Falls Elementary --- AF02ES DAVIS
CA Ashley Falls Elementary --- AF02NM DAVIS
CA Ashley Falls Elementary --- AF02NS DAVIS
CA Ashley Falls Elementary Vince CHAN DAVIS
CA Ashley Falls Elementary Claire KIM DAVIS
CA Ashley Falls Elementary Revanth POONDRU DAVIS
CA Bullis Charter School Student 202 Sarenana
CA Bullis Charter School Gabriel Ancajas Sarenana
CA Bullis Charter School Sadie Gracon Sarenana
CA Bullis Charter School Nikash Gupta Sarenana
CA Bullis Charter School Thomas Jewett Sarenana
CA Bullis Charter School Allison Mitloff Sarenana
CA Bullis Charter School Rohan Panchal Sarenana
CA Bullis Charter School Zachary Phillips Sarenana
CA Bullis Charter School Kayali Rammohan Sarenana
CA Bullis Charter School Krithi Sundar Sarenana
CA Bullis Charter School Chase Thompson Sarenana
CA Challenge Math Akshaj Arora A
CA Challenge Math Varsha Ganesh A
CA Challenge Math Pranav Gunhal A
CA Challenge Math Sudeep Iyer A
CA Challenge Math Nikhil Mathihalli A
CA Challenge Math Megha Ramkumar A
CA Challenge Math Kshiera Sagari A
CA Crocker Riverside Elementary Ashley Brandenburger Dyer
CA Francis Parker Lower School Angela A Colyer
CA Francis Parker Lower School Julia A Colyer
CA Francis Parker Lower School Samantha K Colyer
CA Fusion After School student 03 Arora
CA Fusion After School student 05 Arora
CA Fusion After School Simarya Kaur Ahuja Arora
CA Fusion After School Aritra Bagchi Arora
CA Fusion After School Abhiveer Bhatt Arora
CA Fusion After School Sreenidhi Challagundla Arora
CA Fusion After School Siddharth Varun Chillarige Arora
CA Fusion After School Neil Deore Arora
CA Fusion After School Advaita Guruprasad Arora
CA Fusion After School Sania Jain Arora
CA Fusion After School Rohith Kompella Arora
CA Fusion After School Vijay Krishnamoorthy Arora
CA Fusion After School Anish lakkapragada Arora
CA Fusion After School Shyamak Pal Arora
CA Fusion After School Abhinav Pala Arora
CA Fusion After School Arushi Pandit Arora
CA Fusion After School Ashmi Roy Arora
CA Fusion After School Rohan Sabbella Arora
CA Fusion After School Saahil Sukhija Arora
CA Fusion After School Elsa Tate Arora
CA Fusion After School Joshua Thomas Arora
CA Fusion After School Sahana Tiru Arora
CA Fusion After School Shravani Abirami Venkatesh Arora
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Cindy Cai Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Charlotte Chen Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Justin Lam Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Yao Liu Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Augustine Park Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Ethan Song Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Leon Song Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Eleyn Xiong Tang
CA Golden Dragon Chinese Kung Fu & Culture Insti Emily Zhang Tang
CA Koolmath Academy Neal Khemani Kulkarni
CA Mammoth Elementary School Student Amazing Godoy
CA Mammoth Elementary School Student C Godoy
CA Mammoth Elementary School Student D Godoy
CA Mammoth Elementary School Cabot Godoy Godoy
CA Mammoth Elementary School Student K Godoy
CA Mammoth Elementary School J M Godoy
CA Mammoth Elementary School Wade Perry Godoy
CA Mammoth Elementary School Student S Godoy
CA Mammoth Elementary School Student Sh Godoy
CA Mammoth Elementary School Student Sm Godoy
CA MathSeed Gayathri Pillai Pan
CA Rainbow Math Aishani Anand Ganesan
CA Rainbow Math Taran Anand Ganesan
CA Rainbow Math Anusha Dube Ganesan
CA Rainbow Math Rohan Iyer Ganesan
CA Rainbow Math Pradith Magesh Ganesan
CA Rainbow Math Aditi Natarajan Ganesan
CA Rainbow Math Sahil Sandasani Ganesan
CA Safari Kid Miles Davy William
CA Safari Kid Gunit Kaur William
CA Safari Kid Urvee Kothari William
CA Safari Kid Mahith Muppala William
CA Safari Kid Pratheek Pala William
CA Safari Kid Aryan Parekh William
CA Safari Kid Abhinav Penagalapati William
CA Safari Kid Sharva Prabhavalkar William
CA Safari Kid Anand Raghunath William
CA Safari Kid Megha Rajanikanth William
CA Safari Kid Vasudeva Rao William
CA Safari Kid Arvin Sharma William
CA Safari Kid Sanah Suri William
CA Safari Kid Yuvraj Walia William
CA Sonoma Country Day Cole Cline Gaab
CA Sonoma Country Day Clayton DeMars Gaab
CA Sonoma Country Day Olivia Elliott Gaab
CA Sonoma Country Day Kienan McAlister Gaab
CA Sonoma Country Day Brooke Molina Gaab
CA Sonoma Country Day Lisette Schock Gaab
CA Sonoma Country Day Sophia Siegner Gaab
CA The Mirman School Katherine Andrews Wiener
CA The Mirman School Marco Belciano Wiener
CA The Mirman School Jack Daugherty Wiener
CA The Mirman School Vaughm Eknoyan Wiener
CA The Mirman School Zoe Fribourg Wiener
CA The Mirman School Eva Goldrich Wiener
CA The Mirman School Rishi Gurudevan Wiener
CA The Mirman School Keira Haley Wiener
CA The Mirman School Avery Kim Wiener
CA The Mirman School Oliver Langley Wiener
CA The Mirman School Edwin Luhnow Wiener
CA The Mirman School Jacob Massey Wiener
CA The Mirman School Nathan Moreno Wiener
CA The Mirman School Owen O'Brien Wiener
CA The Mirman School Soroya Rastegar Wiener
CA The Mirman School Maddie Schaller Wiener
CA The Mirman School Christian Stubbeman Wiener
CA The Mirman School Zachary Zelkin Wiener
Honorable Mention: CO
CO Douglass Elementary Sarah Dundon Miller
CO Douglass Elementary Baden Essmaker Miller
CO Douglass Elementary Spencer Gibson Miller
CO Douglass Elementary Jack Hedlund Miller
CO Douglass Elementary Ellen Lu Miller
CO Douglass Elementary Mia Prok Miller
CO Douglass Elementary Kourtney Rathke Miller
CO Douglass Elementary Max Salvati Miller
CO Douglass Elementary Jack Shiflet Miller
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Cade Falzone Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Christian Figueroa Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Elisse Grantham Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Demetra Gregory Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Link Lloyd Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Cedar Moriarty Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Devon Villareal Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Vincent Winkenbach Lojko
CO Escuela Bilingue Pioneer Elementary Miles Woolford Lojko
CO Flagstone Elementary Student A Arvidson
CO Flagstone Elementary Student B Arvidson
CO Flagstone Elementary Student C Arvidson
CO Fraser Valley Elementary Dane Jensen Ciccarelli
CO Fraser Valley Elementary Sierra Manyak Ciccarelli
CO Fraser Valley Elementary Asher Michel Ciccarelli
CO Fraser Valley Elementary secondK secondH Ciccarelli
CO Green Acres Elementary Liam Garvin Bruntz
CO Green Acres Elementary Kohen Hill Bruntz
CO Green Acres Elementary Gabriel Lopez Bruntz
CO Green Acres Elementary Gavin Taylor Bruntz
CO Soda Creek Elementary Grey Barbier Chapman
CO Soda Creek Elementary Noah Brinkman Chapman
CO Soda Creek Elementary Elizabeth Lemley Chapman
CO Soda Creek Elementary Thomas Miller Chapman
CO Stargate Charter School Student 1 Falace
CO Stargate Charter School Student 3 Falace
CO Stargate Charter School Student 4 Falace
CO Stargate Charter School Student 5 Falace
CO Stargate Charter School Student 6 Falace
CO Stargate Charter School Christopher Chen Falace
CO Stargate Charter School Brianna Czarnecki Falace
CO Stargate Charter School Nathan Duckett Falace
CO Stargate Charter School Samuel Duckett Falace
CO Stargate Charter School Lucy Greco Falace
CO Stargate Charter School Zoe Harrison Falace
CO Stargate Charter School Tegan Johnson Falace
CO Stargate Charter School Sukhmani Kaur Falace
CO Stargate Charter School Shai Moseley Falace
CO Stargate Charter School Tyler Moseley Falace
CO Stargate Charter School Aditya Nandyal Falace
CO Stargate Charter School Aaryan Nema Falace
CO Stargate Charter School Sydney Pippert Falace
CO Stargate Charter School Karter Stevenson Falace
CO Teller Elementary student 2 Bass
CO Teller Elementary student 3 Bass
CO Teller Elementary student 4 Bass
CO Teller Elementary Tatum Blakesley Bass
CO Teller Elementary Linus C Bass
CO Teller Elementary Evan Fields Bass
CO Teller Elementary Maia Harrington Bass
CO Teller Elementary Hadden Mizer Bass
CO Teller Elementary Max Phillips Bass
CO Teller Elementary Damian Robinson Bass
CO Teller Elementary William Rohnstock Bass
CO Teller Elementary Declan Scully Bass
CO Teller Elementary David Thomas Bass
Honorable Mention: CT
CT Fawn Hollow Elementary Lauren Chipdey Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Owen Correll Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Kaylee Edgar Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Student EP Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Lillian Garland Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Anthony Giordano Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Brian Giordano Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Andrew Guerrera Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Max Laroche Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Brayden Renkavinsky Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Kendy Roelofsen Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Andreea Rusu Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Ryan Terkildsen Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Paolo Torre Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Anna Tsichlas Cyr
CT Fawn Hollow Elementary Eric Unger Cyr
CT Kumon Math & Reading Center of North Haven Enes Sariyildiz Honnaya
CT Monroe Elementary Josebe Aja Sampieri
CT Monroe Elementary Lucas Cottrell Sampieri
CT Monroe Elementary Sara Crespo Sampieri
CT Monroe Elementary Zoe Dalton Sampieri
CT Monroe Elementary Harini Gosukonda Sampieri
CT Monroe Elementary Colin Hope Sampieri
CT Monroe Elementary Michael Pietro Sampieri
CT Monroe Elementary Jack Steferak Sampieri
CT Stepney Elementary School Elizabeth Brakeman Schaefer
CT Stepney Elementary School Isabella Caggiano Schaefer
CT Stepney Elementary School Sean Cammarano Schaefer
CT Stepney Elementary School Ashley Colberg Schaefer
CT Stepney Elementary School Jack Conetta Schaefer
CT Stepney Elementary School Elizabeth DeGeorge Schaefer
CT Stepney Elementary School Keller Hall Schaefer
CT Stepney Elementary School Robert Klein Schaefer
CT Stepney Elementary School Tristan Pike Schaefer
CT Stepney Elementary School Jackson Rader Schaefer
CT Stepney Elementary School Aoife Riordan Schaefer
Honorable Mention: FL
FL Celebration K-8 School Hudson Andrews Archambeau
FL Celebration K-8 School Thea Balli Archambeau
FL Celebration K-8 School Natalie Batista Archambeau
FL Celebration K-8 School Winston Benabe Archambeau
FL Celebration K-8 School Flynn Burgess Archambeau
FL Celebration K-8 School Alyssa Calabrese Archambeau
FL Celebration K-8 School Jose Diao Archambeau
FL Celebration K-8 School Mariana Gandin Archambeau
FL Celebration K-8 School Lillie Gibbs Archambeau
FL Celebration K-8 School Audrey Ingram Archambeau
FL Celebration K-8 School Talen Lazarus Archambeau
FL Celebration K-8 School Marie Lebron Archambeau
FL Celebration K-8 School Griffin Lowell Archambeau
FL Celebration K-8 School Erin Martin Archambeau
FL Celebration K-8 School Caroline McAulay Archambeau
FL Celebration K-8 School Dylan McConnell Archambeau
FL Celebration K-8 School Grace O'Neill Archambeau
FL Celebration K-8 School Aryan Patel Archambeau
FL Celebration K-8 School Ross Paton Archambeau
FL Celebration K-8 School Will Patrias Archambeau
FL Celebration K-8 School Cayman Pearce Archambeau
FL Celebration K-8 School Isabella Phillips Archambeau
FL Celebration K-8 School MaKenna Scott Archambeau
FL Celebration K-8 School Hannah Swindell Archambeau
FL Celebration K-8 School Ethan Warner Archambeau
FL Celebration K-8 School Dusia Zavada Archambeau
FL DISCOVERY ACADEMY OF SCIENCE Tiger Mayfield Kanar
FL Fern Creek Elementary Student 12 Hefferin
FL Montessori of Winter Garden John-Paul Dishinger Mejia
FL Montessori of Winter Garden Milena Lynch Mejia
FL Montessori of Winter Garden Conner Ross Mejia
FL The Weiss School student 2 Otero
FL The Weiss School student 4 Otero
FL The Weiss School Yasmine Akacem Otero
FL The Weiss School Emaan Ansari Otero
FL The Weiss School Chloe Barreto-Massad Otero
FL The Weiss School Logan Eskildsen Otero
FL The Weiss School Marcos Marrero Otero
FL The Weiss School Felipe Suarez Otero
FL UniversitySchool Dolberg 001 Sontag
FL UniversitySchool Cameron A. Sontag
FL UniversitySchool Mia A. Sontag
FL UniversitySchool Niles A. Sontag
FL UniversitySchool Eric B. Sontag
FL UniversitySchool Andrew D. Sontag
FL UniversitySchool Matthew F. Sontag
FL UniversitySchool Danyal G. Sontag
FL UniversitySchool Kayla G. Sontag
FL UniversitySchool Michael G. Sontag
FL UniversitySchool Lucky J. Sontag
FL UniversitySchool Roshan J. Sontag
FL UniversitySchool Benny K. Sontag
FL UniversitySchool Andrew L. Sontag
FL UniversitySchool Dylan L. Sontag
FL UniversitySchool Mia L. Sontag
FL UniversitySchool Allyn M. Sontag
FL UniversitySchool Haleigh M. Sontag
FL UniversitySchool Jake M. Sontag
FL UniversitySchool Ryan M. Sontag
FL UniversitySchool Ava P. Sontag
FL UniversitySchool Francesca P. Sontag
FL UniversitySchool Shahar P. Sontag
FL UniversitySchool Taylor P. Sontag
FL UniversitySchool Caterina R. Sontag
FL UniversitySchool Vaughn R. Sontag
FL UniversitySchool Amanda S. Sontag
FL UniversitySchool Jordan S. Sontag
FL UniversitySchool Lindsay S. Sontag
FL UniversitySchool Rayna S. Sontag
FL UniversitySchool Alex Si. Sontag
FL UniversitySchool Maya T. Sontag
FL UniversitySchool Henry V. Sontag
FL UniversitySchool Amelia W. Sontag
FL UniversitySchool Corey W. Sontag
FL Ventura Elementary School Nikolas Boone Watrobka
FL Ventura Elementary School Bea Carcamo Watrobka
FL Ventura Elementary School Gerald Gaibort Pantoja Watrobka
FL Ventura Elementary School Levi Hill Watrobka
FL Ventura Elementary School Briana Lopez Watrobka
FL Ventura Elementary School Isabella Millan Watrobka
FL Ventura Elementary School Valeria Ysabel Watrobka
Honorable Mention: GA
GA Bascomb Elementary Nathan Anderson McClure
GA Bascomb Elementary Ben Armstrong McClure
GA Bascomb Elementary Parker Bishop McClure
GA Bascomb Elementary Cooper Gilreath McClure
GA Bascomb Elementary Grace Hedlund McClure
GA Bascomb Elementary Alex Ludwiczak McClure
GA Bascomb Elementary Eric Martinez McClure
GA Bascomb Elementary Neal O'Connor McClure
GA Bascomb Elementary Katie Shay McClure
GA Bascomb Elementary Grace Truan McClure
GA Bascomb Elementary Hailey Weiner McClure
GA Bascomb Elementary Thomas Young McClure
GA Jasper Elementary Caitlin Atkins Shull
GA Jasper Elementary Jordyn Blankenship Shull
GA Jasper Elementary James Collins Shull
GA Jasper Elementary Dylan Eaton Shull
GA Jasper Elementary Trevor Eilers Shull
GA Jasper Elementary Paige Elwarner Shull
GA Jasper Elementary Sarah Kirby Shull
GA Jasper Elementary Ally Long Shull
GA Jasper Elementary Lily Morris Shull
GA Jasper Elementary Tucker Priest Shull
GA Jasper Elementary Miguel Salto Shull
GA Jasper Elementary Noah Watkins Shull
GA Jasper Elementary Ravyn Weaver Shull
GA Jasper Elementary Jack Wigington Shull
GA Jasper Elementary Rebekah Wise Shull
GA Kelly Mill Elementary Christian Alexander Sumner
GA Kelly Mill Elementary Camryn Allinson Sumner
GA Kelly Mill Elementary Charlie Brownd Sumner
GA Kelly Mill Elementary Sarah Burell Sumner
GA Kelly Mill Elementary Simon Bus Sumner
GA Kelly Mill Elementary Tristan Butler Sumner
GA Kelly Mill Elementary Lucas Campos Sumner
GA Kelly Mill Elementary Peyton Densmore Sumner
GA Kelly Mill Elementary Delaney Depaola Sumner
GA Kelly Mill Elementary Tyler Fagan Sumner
GA Kelly Mill Elementary Cole Fedorchuk Sumner
GA Kelly Mill Elementary Avery Fralish Sumner
GA Kelly Mill Elementary Chris Galvan Sumner
GA Kelly Mill Elementary Liliana Gilbert Sumner
GA Kelly Mill Elementary Megha Goddu Sumner
GA Kelly Mill Elementary Sam Hall Sumner
GA Kelly Mill Elementary Alexia Heck Sumner
GA Kelly Mill Elementary Braden Holloran Sumner
GA Kelly Mill Elementary Anna Grace Hopkins Sumner
GA Kelly Mill Elementary Cami Malone Sumner
GA Kelly Mill Elementary Arth Mittal Sumner
GA Kelly Mill Elementary Trenton Moon Sumner
GA Kelly Mill Elementary Jacob Prouty Sumner
GA Kelly Mill Elementary Nate Stout Sumner
GA Kelly Mill Elementary Wyatt Stout Sumner
GA Kelly Mill Elementary Anthony Zarzana Sumner
GA Mableton Elementary School Karen Cuarao Jones
GA Mableton Elementary School Caroline Cuthbert Jones
GA Mableton Elementary School Isabella Guerrero Jones
GA Mableton Elementary School Patrick Riche Jones
GA Mableton Elementary School Santana Rivera Jones
GA Mableton Elementary School Logan Seymus Jones
GA Mason Elem LEO 11 Borders
GA Mason Elem LEO 12 Borders
GA Mason Elem DS 14 Borders
GA Mason Elem LS 2 Borders
GA Mason Elem DS 20 Borders
GA Mason Elem LS 3 Borders
GA Mason Elem DS 6 Borders
GA Mason Elem Rohan Bisht Borders
GA Mason Elem Jae Eun Borders
GA Mason Elem Jadyn Fowler Borders
GA Mason Elem Joanna Jo Borders
GA Mason Elem Ellyse Nam Borders
GA Mason Elem Alison Wang Borders
GA Southside Elementary Student 1 Oliver
GA Southside Elementary Austin Martins Oliver
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 10 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 11 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 14 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 15 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 17 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 17 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 18 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 18 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 19 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 2 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 20 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 20 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School Student 22 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 24 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 3 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 5 talamini
GA St. John the Evangelist Catholic School student 7 talamini
Honorable Mention: IA
IA Baxter Community School Trenton Colyn Hill
IA Baxter Community School Jocelyn Harder Hill
IA Bergman Academy Student 01 Heddinger
IA Bergman Academy Student 03 Heddinger
IA Bergman Academy Chloe Andersen Heddinger
IA Bergman Academy Will Bernau Heddinger
IA Bergman Academy Cain Campbell Heddinger
IA Bergman Academy Grace Fisher Heddinger
IA Bergman Academy Lauren Foxx-Gruensteidl Heddinger
IA Bergman Academy Turner Fry Heddinger
IA Bergman Academy Andrew Gass Heddinger
IA Bergman Academy Emma Jones Heddinger
IA Bergman Academy John LaMasters Heddinger
IA Carlisle Elementary School Student 1 Conner
IA Carlisle Elementary School Student 14 Conner
IA Carlisle Elementary School Student 19 Conner
IA Carlisle Elementary School Student 21 Conner
IA Carlisle Elementary School Jana Baker Conner
IA Carlisle Elementary School Cory Crall Conner
IA Carlisle Elementary School Marie Daggett Conner
IA Carlisle Elementary School Morgan Doll Conner
IA Carlisle Elementary School Chase Gach Conner
IA Carlisle Elementary School Zoey Gould Conner
IA Carlisle Elementary School Maddox Hammerstrom Conner
IA Carlisle Elementary School Tate Heidemann Conner
IA Carlisle Elementary School Jayson Janssen Conner
IA Carlisle Elementary School Wyatt Jones Conner
IA Carlisle Elementary School Gabrielle Lawrence Conner
IA Carlisle Elementary School Jordan Murray Conner
IA Carlisle Elementary School Emma Pitts Conner
IA Carlisle Elementary School Austin Rice Conner
IA Carlisle Elementary School Shayden Waltz Conner
IA Carlisle Elementary School Colton Waterhouse Conner
IA Carlisle Elementary School Grant Weston Conner
IA Carlisle Elementary School Luke Williams Conner
IA Carlisle Elementary School Caden Young Conner
IA Carlisle Elementary School Fay Zaugg Conner
IA East Elementary Drew Beatty Rawlins
IA East Elementary Josh Beatty Rawlins
IA East Elementary Student Beatty Rawlins
IA East Elementary Bryce Bergman Rawlins
IA East Elementary Jake Betty Rawlins
IA East Elementary Teegan Cross Rawlins
IA East Elementary Carter Fangman Rawlins
IA East Elementary Blake Gates Rawlins
IA East Elementary Kaiden Glaspie Rawlins
IA East Elementary Ryan Goldenstein Rawlins
IA East Elementary Havana Griffith Rawlins
IA East Elementary Carter Homan Rawlins
IA East Elementary J.D. Huffman Rawlins
IA East Elementary Kyle Justafson Rawlins
IA East Elementary Alicia Krusey Rawlins
IA East Elementary Jaxon Latwesen Rawlins
IA East Elementary Vincent Potter Rawlins
IA East Elementary Sydney Schroeder Rawlins
IA East Elementary Hannah Snyder Rawlins
IA East Elementary Caleb Takes Rawlins
IA East Elementary Katelyn Trimble Rawlins
IA East Elementary Lucas Williamson Rawlins
IA East Elementary Brandon Yoder Rawlins
Honorable Mention: IL
IL Arnett C Lines Elementary Jacqueline Caglar Christianson
IL Arnett C Lines Elementary Kian Cullen Christianson
IL Arnett C Lines Elementary Jacob Cyhaniuk Christianson
IL Arnett C Lines Elementary Courtney Dymon Christianson
IL Arnett C Lines Elementary Owen Hart Christianson
IL Arnett C Lines Elementary Arryaan Noorulla Christianson
IL Big Hollow Elementary Rylan Art Cashmore
IL Big Hollow Elementary Kai Calacci Cashmore
IL Big Hollow Elementary Hayden Cottrell Cashmore
IL Big Hollow Elementary Sebastian Gonzalez Cashmore
IL Big Hollow Elementary James Hryczyk Cashmore
IL Big Hollow Elementary Skyler Johnson Cashmore
IL Big Hollow Elementary Ryan Kowalski Cashmore
IL Big Hollow Elementary Mason Lancaster Cashmore
IL Big Hollow Elementary Elaine Molsen Cashmore
IL Big Hollow Elementary Keegan Murphy Cashmore
IL Big Hollow Elementary Elise Neiweem Cashmore
IL Big Hollow Elementary Shane O'Donnell Cashmore
IL Big Hollow Elementary Kylie Pongetti Cashmore
IL Big Hollow Elementary Ajay Ragunathan Cashmore
IL Big Hollow Elementary Andrew Schulien Cashmore
IL Big Hollow Elementary Adelaide Siegers Cashmore
IL Big Hollow Elementary Austin Smith Cashmore
IL Big Hollow Elementary Raidon Uy Cashmore
IL Big Hollow Elementary Khushi Viramgami Cashmore
IL Big Hollow Elementary Delilah Yerushalmi Cashmore
IL Big Hollow Elementary Landon Zagorski Cashmore
IL Center Elementary Mielikki Akers Shippert
IL Center Elementary Grayce Busker Shippert
IL Center Elementary Ken Garcia Shippert
IL Center Elementary Colten Rice Shippert
IL Center Elementary Cayden Schindlbeck Shippert
IL Empire Elementary Sophie Buzzell Shippert
IL Empire Elementary Lizzie Duda Shippert
IL Empire Elementary Audree Maurer Shippert
IL Fairview South Frano K Curry
IL Fairview South Lucas M Curry
IL Fairview South Luke Malek Curry
IL Fairview South Joshua Reginold Curry
IL Fairview South Paul T Curry
IL Fairview South Minka Tolksdorf Curry
IL Lotus School Leo Kelley Clary
IL Lotus School Milla Laskosky Clary
IL Lotus School Melanee Taber Clary
IL Providence St. Mel Anaya Ford Tomlinson
IL Quest Academy Ella Judge Ortony
IL Quest Academy Zoe Levine Ortony
IL Quest Academy Sachleen Tuteja Ortony
IL Science Academy of Chicago Eren Alieva Cavus
IL Science Academy of Chicago Esra Duman Cavus
IL Science Academy of Chicago Burhan Kara Cavus
IL Science Academy of Chicago Halime Okur Cavus
IL Science Academy of Chicago Ayse Sahsivar Cavus
IL Science Academy of Chicago Ikbal Surucu Cavus
Honorable Mention: IN
IN Concord Ox Bow Elementary Melissa Barowiee Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Bryn Bollenbacher Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Michael Bryant Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Student D Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary jonatan E Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Student F Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Baylee Franklin Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Student G Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Student H Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Student I Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Ruben Navarro Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Oliva Nush Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Madyson Replogle Dawson
IN Concord Ox Bow Elementary Kalia Starzyk Dawson
IN Hope Elementary Addyson Barriger Robertson
IN Hope Elementary Gage Benefiel Robertson
IN Hope Elementary Elijah Berdel Robertson
IN Hope Elementary Abigail Blair Robertson
IN Hope Elementary Sarah Brenneman Robertson
IN Hope Elementary Jamison Keller Robertson
IN Hope Elementary Student One Robertson
IN Hope Elementary Sid Petro Robertson
IN Hope Elementary Noah Schmidt Robertson
IN Hope Elementary Student Two Robertson
IN Ouabache Elementary Lillian Boyer Artis
IN Ouabache Elementary Grant Brownfield Artis
IN Ouabache Elementary Douglas Frye Artis
IN Ouabache Elementary James Frye Artis
IN Ouabache Elementary Sylvia Goodwin Artis
IN Ouabache Elementary Nate Phillips Artis
IN Pittsboro Primary School AD 10 McDonald
IN Pittsboro Primary School LK 14 McDonald
IN Pittsboro Primary School CS 16 McDonald
IN Pittsboro Primary School Tyler Aughe McDonald
IN Pittsboro Primary School Lainey Bauman McDonald
IN Pittsboro Primary School Evan Baute McDonald
IN Pittsboro Primary School Taylor Bennett McDonald
IN Pittsboro Primary School Haley Boyden-Fewer McDonald
IN Pittsboro Primary School Rose Cruzan McDonald
IN Pittsboro Primary School Katelyn Duffy McDonald
IN Pittsboro Primary School Graham Dunham McDonald
IN Pittsboro Primary School Ellee Ferree McDonald
IN Pittsboro Primary School Trey Goodfellow McDonald
IN Pittsboro Primary School Mason Hannagan McDonald
IN Pittsboro Primary School Hannah Isaacs McDonald
IN Pittsboro Primary School Emma Jones McDonald
IN Pittsboro Primary School Enessa Kolditz McDonald
IN Pittsboro Primary School Christopher Kuhn McDonald
IN Pittsboro Primary School Kyleigh McDonald McDonald
IN Pittsboro Primary School Dane McMahon McDonald
IN Pittsboro Primary School Luke Miller McDonald
IN Pittsboro Primary School Parker Miller McDonald
IN Pittsboro Primary School Cole Morgan McDonald
IN Pittsboro Primary School Isabel Pugliese McDonald
IN Pittsboro Primary School Reagan Shaw McDonald
IN Pittsboro Primary School Rylan Smith McDonald
IN Pittsboro Primary School Brodey Spencer McDonald
IN Pittsboro Primary School Kaira Spray McDonald
IN Pittsboro Primary School Mackenzie Thacker McDonald
IN Pittsboro Primary School Addie Thompson McDonald
IN Pittsboro Primary School Jesse Walker McDonald
IN Pittsboro Primary School Trent Yoder McDonald
IN Pittsboro Primary School Rusty Young McDonald
IN Pleasant View Elementary Kyrie Akins Hein
IN Pleasant View Elementary Henry Downs Hein
IN Pleasant View Elementary Koen Hosier Hein
IN Pleasant View Elementary Ollie Kaan Hein
IN Pleasant View Elementary LJ Killinger Hein
IN Pleasant View Elementary Jack Meaney Hein
IN Pleasant View Elementary Arshia Patel Hein
IN Pleasant View Elementary Audrey Schmal Hein
IN Pleasant View Elementary Jacob Schoenbaum Hein
IN Pleasant View Elementary Meredith Stehr Hein
IN Pleasant View Elementary Nathaniel Troyer Hein
IN Pleasant View Elementary Francie Williams Hein
IN Prairie Heights Elementary Alyssa Adkins Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Kaylyn Allshouse Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Dixie Bireley Buchanan
IN Prairie Heights Elementary James Brockhaus Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Riley Coney Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Emma Crites Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Daniel Danning Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Breonna Glasgo Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Chance Harness Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Samuel Hartman Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Jayden Klopfenstein Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Lucas Martin Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Aiden Rushford Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Thomas Severe Buchanan
IN Prairie Heights Elementary Adilyn Smith Buchanan
IN St. Mary's Greensburg Student 05 Myers
IN St. Mary's Greensburg Student 06 Myers
IN St. Mary's Greensburg Justin Bedel Myers
IN St. Mary's Greensburg Eva Bower Myers
IN St. Mary's Greensburg Addie Gauck Myers
IN St. Mary's Greensburg Claire Ginder Myers
IN St. Mary's Greensburg Adam Hermesch Myers
IN St. Mary's Greensburg Charlie Maloney Myers
IN St. Mary's Greensburg Ava Wilmer Myers
IN Stonegate Elementary Elaine Berrong Ruckman
IN Stonegate Elementary Anastasia Ebersole Ruckman
IN Stonegate Elementary Jack Fu Ruckman
IN Stonegate Elementary Braden Holdsworth Ruckman
IN Stonegate Elementary Tyler Sepanski Ruckman
IN Stonegate Elementary Ryan Skura Ruckman
IN Stonegate Elementary Molly Warren Ruckman
IN Sycamore School Stephanie Blaufuss Tormoehlen
IN Sycamore School Nicholas Bullard Tormoehlen
IN Sycamore School Marie Coutant Tormoehlen
IN Sycamore School Mary Cudworth Tormoehlen
IN Sycamore School Anna Hargrove Tormoehlen
IN Sycamore School Annabel Hermacinski Tormoehlen
IN Sycamore School Sam Johnson Tormoehlen
IN Sycamore School Jessica LaBradd Tormoehlen
IN Sycamore School Will Loftus Tormoehlen
IN Sycamore School Avery Outcalt Tormoehlen
IN Sycamore School Keegan Pyatt Tormoehlen
IN Sycamore School Aarish Sakib Tormoehlen
IN Sycamore School Oliver Seifert Tormoehlen
IN Sycamore School Rohan Shah Tormoehlen
IN Sycamore School Ria Tandra Tormoehlen
IN Sycamore School Alex Wei Tormoehlen
IN Sycamore School Kate Weigand Tormoehlen
IN Sycamore School Ben Wilkerson Tormoehlen
Honorable Mention: KS
KS Mission Trail Elementary School Malcolm Gentry Hansen
KS Mission Trail Elementary School Gavin MacIvor Hansen
KS Mission Trail Elementary School Maxwell Masilionis Hansen
KS Mission Trail Elementary School Molly McCartan Hansen
KS Mission Trail Elementary School Bennett Palmer Hansen
KS Mission Trail Elementary School Henry Van Der Laan Hansen
Honorable Mention: KY
KY 6064322733 Brittany Hamilton Buchanan
KY 6064322733 Cailyn Holbrook Buchanan
KY 6064322733 Chloe McClanahan Buchanan
KY Adair County Primary Center Brenton Billingsley Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Hallie Burton Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Wyatt Casey Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Ellie Cheatham Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Jalissa Clements Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Andrew Godsey Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Maison Karnes Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Gabe Larguero Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Jake McQueary Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Tyler Meacham Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Trenton Page Geisselhardt
KY Adair County Primary Center Luke Rich Geisselhardt
KY Adair County Primary Center William Rowe Geisselhardt
KY New Haven Hannah Engel Melvin
KY New Haven Benjamin Fulmer Melvin
KY New Haven Logan Graham Melvin
KY New Haven Diego Hoenderkamp Melvin
KY New Haven Noah Kahmann Melvin
KY New Haven Gaurvi Kapoor Melvin
KY New Haven Brian Kelly Melvin
KY New Haven J.D. Kelly Melvin
KY New Haven Haran Mahesh Melvin
KY New Haven Casey McClure Melvin
KY New Haven Palmer McKelvey Melvin
KY New Haven Brendan Mulligan Melvin
KY New Haven Hannah Panko Melvin
KY New Haven Brady Parke Melvin
KY New Haven Peyton Perez Melvin
KY New Haven Jack Shelton Melvin
KY New Haven Meredith Stephens Melvin
KY New Haven Student02 Student02 Melvin
KY New Haven Henry Thole Melvin
KY New Haven Rex Thornton Melvin
KY New Haven Kaitlyn Walker Melvin
KY Ockerman Elementary James Bennett Gohs
KY Ockerman Elementary Amber Harney Gohs
KY Ockerman Elementary Cole Hirth Gohs
KY Ockerman Elementary Landon Isler Gohs
KY Ockerman Elementary Seth Jones Gohs
KY Ockerman Elementary Lily Maltaner Gohs
KY Ockerman Elementary Anthony Mason Gohs
KY Ockerman Elementary Jaidyn Montgomery Gohs
KY Ockerman Elementary Caleb Moorman Gohs
KY Ockerman Elementary Olivia Remke Gohs
KY Ockerman Elementary Carson Robinson Gohs
Honorable Mention: MA
MA Acera School Daryevesh Farb-Johnson
MA Acera School Student J Farb-Johnson
MA Acera School Student L Farb-Johnson
MA Acera School Grace Liu Farb-Johnson
MA Acera School Charlotte Lokere Farb-Johnson
MA Acera School Joshua Rifkin Farb-Johnson
MA The Meadowbrook School of Weston tess bartel corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston ella berger corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston thatcher brown corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston kaitlyn capillo corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston marshall fisher corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston finn fox corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston katherine hillery corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston tiagan koob corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston ben lee corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston joshua levine corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston maddie mcdaniels corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston ashley mcsweeney corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston graylyn rhee corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston payson salyer corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston lochlan seth corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston vijay thakore corbiere
MA The Meadowbrook School of Weston milla vuoiteenaho corbiere
Honorable Mention: MD
MD Elite Learning Center Seong Jin Huh Noh
MD Elite Learning Center Joy Kim Noh
MD Elite Learning Center Min Jeong Yoo Noh
MD Montessori International Children's House Andy Glesmann Phillips
MD RioScholar Dhruva Arun Lalgudi
MD RioScholar Zayn Bandukwalla Lalgudi
MD RioScholar Neharika Govindarajan Lalgudi
MD RioScholar Anirudh Gowda Lalgudi
MD RioScholar Meenal Goyal Lalgudi
MD RioScholar Arnav Juneja Lalgudi
MD RioScholar Rahul Madhavan Lalgudi
MD RioScholar Shivani Sogal Lalgudi
MD St. Jude Regional Catholic School Nicholas Scopelliti Kelly
MD St. Jude Regional Catholic School Rachel Shrestha Kelly
MD The Academy of Georgian Heritage Sandro Bitsadze Kalandiya
MD The Academy of Georgian Heritage Nicholas Gigineishvili Kalandiya
MD The Academy of Georgian Heritage Nicholas Khevsuriani Kalandiya
MD The Academy of Georgian Heritage Christopher Moore Kalandiya
MD The Academy of Georgian Heritage Nano Nikuradze Kalandiya
MD The Academy of Georgian Heritage Steven O'Donovan Kalandiya
MD The Academy of Georgian Heritage David Tsaava Kalandiya
Honorable Mention: ME
ME Gilford Butler Jessica Franklin Walton
ME Gilford Butler Cohen Galley Walton
ME Pownal Elementary School student tnn Duffy
Honorable Mention: MI
MI Central Elementary Matt Bordeau Montgomery
MI Central Elementary Victoria Christensen Montgomery
MI Central Elementary Dominick Gagne Montgomery
MI Central Elementary Jaylen Hall Montgomery
MI Central Elementary Brayden Lancaster Montgomery
MI Central Elementary Chloe Mills Montgomery
MI Central Elementary Sam Roberts Montgomery
MI Central Elementary Lorelei Thornton Montgomery
MI Central Elementary Christopher Thorpe Montgomery
MI Central Elementary Joelle Tong Montgomery
MI Central Elementary Marcos Torres Montgomery
MI Central Elementary Drew Younkin Montgomery
Honorable Mention: MN
MN Annunciation School Fletcher G Laux
MN Annunciation School Oscar S Laux
MN Annunciation School Jack V Laux
Honorable Mention: MO
MO Academy Montessori Internationale AVANI LAKKIREDDY Wood
MO Academy Montessori Internationale HONEY PATEL Wood
MO Academy Montessori Internationale RHEA SADAGOPAN Wood
MO Academy Montessori Internationale ARYA SHAH Wood
MO AESM Kelsi Anderson-Billingsley Creger
MO AESM Gayle Trice Creger
MO John Weldon Elementary Alex Bryan Riley
MO John Weldon Elementary Abhinav Dukkipati Riley
MO John Weldon Elementary Emily Frazier Riley
MO John Weldon Elementary Christian Kimble Riley
MO John Weldon Elementary Kush Maheshwari Riley
MO John Weldon Elementary Anvitha Makkena Riley
MO John Weldon Elementary Asher Will Riley
MO John Weldon Elementary Aidan Zhang Riley
MO Kennard CJA Elementary student 10 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 16 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 17 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 18 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 19 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 20 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 23 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 24 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 25 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 26 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 27 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 33 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 40 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 44 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 47 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 49 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 6 Clement
MO Kennard CJA Elementary student 9 Clement
MO Kennard CJA Elementary Katrin Allen Clement
MO Kennard CJA Elementary Lydia Anania Clement
MO Kennard CJA Elementary Nyla Brown Clement
MO Kennard CJA Elementary Keion Darby Clement
MO Kennard CJA Elementary Louis Ford Clement
MO Kennard CJA Elementary Nathaniel Gaebler Clement
MO Kennard CJA Elementary Xavier Holmes Clement
MO Kennard CJA Elementary Julie Qian Clement
MO Park Hill School - Bridges Ava Barnard Anderson
MO Park Hill School - Bridges Mika-Rose Birchler Anderson
MO Park Hill School - Bridges Lauren Bishard Anderson
MO Park Hill School - Bridges Averi Cochran Anderson
MO Park Hill School - Bridges John Craw Anderson
MO Park Hill School - Bridges Zedrick Hamersley Anderson
MO Park Hill School - Bridges Chase Harkless Anderson
MO Park Hill School - Bridges Julia Henry Anderson
MO Park Hill School - Bridges student l Anderson
MO Park Hill School - Bridges Joshua McCullough Anderson
MO Park Hill School - Bridges Josie Morgan Anderson
MO Park Hill School - Bridges Hope Nelson Anderson
MO Park Hill School - Bridges Roman Ross Anderson
MO Park Hill School - Bridges Alessandra Rossi Anderson
MO Park Hill School - Bridges Kayla Thompson Anderson
MO Park Hill School - Bridges Emerson Waller Anderson
MO Park Hill School - Bridges Macy Wright Anderson
MO Reed Elementary Reed Student 12 Engelkenjohn
MO Reed Elementary Michaela Chyu Engelkenjohn
MO Reed Elementary Charlotte Derdeyn Engelkenjohn
MO Reed Elementary Raquel Fellman Engelkenjohn
MO Reed Elementary Joshua King Engelkenjohn
MO Reed Elementary Calvin Lai Engelkenjohn
MO Reed Elementary Luke Lochmoeller Engelkenjohn
MO Reed Elementary Mikaela Mikulec Engelkenjohn
MO Reed Elementary Alexander Nikolov Engelkenjohn
MO Reed Elementary Alex Shipley Engelkenjohn
MO Reed Elementary Senya Simmons Engelkenjohn
MO Reed Elementary Camila Thomas Engelkenjohn
MO Thomas Jefferson Independent Day School Sarah Mueller Bradshaw
MO Thomas Jefferson Independent Day School Emalee Ro Bradshaw
Honorable Mention: NC
NC Barringer Academic Center Shreya Balaji Jones
NC Barringer Academic Center Khushi Bhatt Jones
NC Barringer Academic Center Cameron Brown Jones
NC Barringer Academic Center Sabina Buckle Jones
NC Barringer Academic Center Samir Calle Jones
NC Barringer Academic Center Amit Chalmeti Jones
NC Barringer Academic Center Casey Frye Jones
NC Barringer Academic Center Benjamin Hanley Jones
NC Barringer Academic Center Mackenzie Hendrix Jones
NC Barringer Academic Center Ojas Panda Jones
NC Barringer Academic Center Sanjit Pilli Jones
NC Barringer Academic Center Logan Rackowitz Jones
NC Barringer Academic Center Reid Salmon Jones
NC Barringer Academic Center Eric Suster Jones
NC Barringer Academic Center Talia Ward Jones
NC Barringer Academic Center Deandre Warren Jones
NC Barringer Academic Center Tarun Yavagal Jones
NC Belmont Central Aurora Alexander Ramsey
NC Belmont Central Nikhil Ashri Ramsey
NC Belmont Central Grace Fletcher Ramsey
NC Belmont Central Teddy Hibbard Ramsey
NC Belmont Central Sujjay Karthikeyan Ramsey
NC Belmont Central Ella McCarn Ramsey
NC Belmont Central Kiley O'Neill Ramsey
NC Belmont Central Connor Redmond Ramsey
NC Belmont Central James Robinson Ramsey
NC Belmont Central Eric Rodenberger Ramsey
NC Belmont Central Andrew Sprinkles Ramsey
NC Belmont Central Kieran Wood Ramsey
NC Coltrane-Webb Elementary Hayden Burroughs Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Samay Chiniwalla Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Willow Croom Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Claire Farmer Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Sam Hermans Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Samantha Hornung Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Keegan Klauss Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Eric Lopez Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Tyler Pitman Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Graceon Reynolds Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary George Rogers-Kirkpatrick Cabaniss
NC Coltrane-Webb Elementary Geethika Venkataraman Cabaniss
NC Providence Day School Morgan Boonshaft Hancock
NC Providence Day School Davis Dunham Hancock
NC Providence Day School Calvin Kraus Hancock
NC Providence Day School McKenzie Peters Hancock
NC Providence Day School Pavan Thakkar Hancock
NC The Oakwood School William Doumaux Rinaldi
NC The Oakwood School Teresa Duffrin Rinaldi
NC The Oakwood School Student H2 Rinaldi
NC The Oakwood School Abril Insaurralde Rinaldi
NC The Oakwood School Addison Lowry Rinaldi
NC The Oakwood School Nathan Potter Rinaldi
NC The Oakwood School Michela Robinette Rinaldi
NC The Oakwood School Camille Saverino Rinaldi
Honorable Mention: NJ
NJ Drum Point Road Elementary School Vincent Baracia Evans
NJ Drum Point Road Elementary School Bethany Dewon Evans
NJ Drum Point Road Elementary School Isabella Esposito Evans
NJ Drum Point Road Elementary School Nicole Gora Evans
NJ Drum Point Road Elementary School Gianna Hoheb Evans
NJ Emma Havens Young School Luke Bilheimer Fromm
NJ Emma Havens Young School Mario Cambria Fromm
NJ Emma Havens Young School Cailean Connolly Fromm
NJ Emma Havens Young School Kendyl Mullarkey Fromm
NJ Emma Havens Young School Kyle Schucht Fromm
NJ Emma Havens Young School Vivianna Sharples Fromm
NJ Grant School #7 Anthony Montiel Jones
NJ Lanes Mill Michael Heptig Heuser
NJ Lanes Mill Jake Loveland Heuser
NJ Lanes Mill Jenna Votta Heuser
NJ Midstreams Evan Alfano Heuser
NJ Midstreams Declan Beelitz Heuser
NJ Midstreams Rylan Brow Heuser
NJ Midstreams Chase Cohen Heuser
NJ Midstreams Douglas Greenfield Heuser
NJ Midstreams Alyssa Kadaraitis Heuser
NJ Midstreams Riley Kindler Heuser
NJ Midstreams Hannah Marks Heuser
NJ Midstreams Aidan Marotta Heuser
NJ Midstreams Kyle McPherson Heuser
NJ Midstreams Seilah Quinones Heuser
NJ Midstreams AJ Reynolds Heuser
NJ New Jersey Academy Neeva Patel Lee
NJ Newell Elementary School Michael Accardi Schumacher
NJ Newell Elementary School Chase Archbald Schumacher
NJ Newell Elementary School Ryan Ford Schumacher
NJ Newell Elementary School Daniel Gualtieri Schumacher
NJ Newell Elementary School Terry Guo Schumacher
NJ Newell Elementary School Tommy Kulpa Schumacher
NJ Newell Elementary School Natalia Mendoza-Gerald Schumacher
NJ Newell Elementary School Ellen Swale Schumacher
NJ Newell Elementary School Timmy Welsh Schumacher
NJ Osbornville Elementary School Lily Graziano Evans
NJ Osbornville Elementary School Sonny Maiorino Evans
NJ Osbornville Elementary School Grace Rodenberg Evans
NJ Osbornville Elementary School Erik Vandenkooy Evans
NJ Ryan School #19 Jordan Alston Jeter
NJ Ryan School #19 Jesus Perez Jeter
NJ The Learning Center Sam Zwiebel Tasoulas
Honorable Mention: NV
NV Coral Academy of Science Las Vegas A A Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Akshara Bade Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Sanjeev Chundu Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Benjamin Eaton Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Sophia Hunt Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Grace Kim Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Kaili Koijma Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Keile Leong Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Dominick Mutchukin Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Ameya Naduvalath Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Tara O'keefe Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Gage Perdue Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Anushka Phen Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Katie Phipps Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Mia Shinogi Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Lauren Sosa Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Stellan Stewart Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Lillian Switalski Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Marissa Yang Wilson
NV Coral Academy of Science Las Vegas Jason Yu Wilson
NV Empire Elementary School Logan Orris Wiggins
Honorable Mention: NY
NY Gardner Road Elementary School Alek Davis Lyons
NY Gardner Road Elementary School David He Lyons
NY Gardner Road Elementary School Kris Patel Lyons
NY Gardner Road Elementary School Ashwin Senawiratne Lyons
NY Gardner Road Elementary School Nathan Zhou Lyons
NY Loya school Blaise Loya Loya
NY P.S. 83 Annex Douglas Mejia Faughnan
NY P.S. 83 Annex Jared Saavedra Faughnan
NY P.S. 83 Annex Alyssa Uy Faughnan
NY PS334 Anderson School Sailor Akohonae Jacobs
NY PS334 Anderson School Simone Bellettiere Jacobs
NY PS334 Anderson School Christian Broomes Jacobs
NY PS334 Anderson School Adam Drevitch Jacobs
NY PS334 Anderson School Zachary Fleesler Jacobs
NY PS334 Anderson School Carlos Hunter Jacobs
NY PS334 Anderson School Catherine Huvane Jacobs
NY PS334 Anderson School Jasper Kennedy Jacobs
NY PS334 Anderson School Alexander Kim Jacobs
NY PS334 Anderson School Lily Kvaal Jacobs
NY PS334 Anderson School Zora Lee Jacobs
NY PS334 Anderson School Natasha Michaels Jacobs
NY PS334 Anderson School Jinu Oh Jacobs
NY PS334 Anderson School Liam ONeill Jacobs
NY PS334 Anderson School Tomi Oyaniran Jacobs
NY PS334 Anderson School Julia Paskhaver Jacobs
NY PS334 Anderson School Astra Phoon Jacobs
NY PS334 Anderson School Evander Platt Jacobs
NY PS334 Anderson School Berry Pomeroy Jacobs
NY PS334 Anderson School Jocelyn Rafter Jacobs
NY PS334 Anderson School Giselle Redmond Jacobs
NY PS334 Anderson School Declan Rusk Jacobs
NY PS334 Anderson School Elisabeth Schell Jacobs
NY PS334 Anderson School Jonah Schwarz Jacobs
NY PS334 Anderson School Sylvie Sherman Jacobs
NY PS334 Anderson School Daniel Simmons Jacobs
NY PS334 Anderson School Liza Smirnova Jacobs
NY PS334 Anderson School Ethan Soto Jacobs
NY PS334 Anderson School Chase Stanton Jacobs
NY PS334 Anderson School Aaron Wang Jacobs
NY PS334 Anderson School Jason Wang Jacobs
NY PS334 Anderson School Heath Winter Jacobs
Honorable Mention: OH
OH Academy of World Languages Moukhamadou Fall Dornbusch
OH Academy of World Languages Michael Morales-Alverez Dornbusch
OH Academy of World Languages Iymoni Upshaw Dornbusch
OH Academy of World Languages Fatima Zehraoui Dornbusch
OH Birchwood School Student DN Sprau
OH Birchwood School Adam Kabbara Sprau
OH Birchwood School Andrew Moreno Sprau
OH Birchwood School Serena Nouraldin Sprau
OH Birchwood School Alexandra Shepherd-Boike Sprau
OH Birchwood School Morgan Spicer Sprau
OH Birchwood School Eden Vincent Sprau
OH Brook Park Memorial School Amanda A Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Kimberly A Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Arnav B Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Devan B Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Haley D Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Jonathan D Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Quinn D Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Abby H Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Rose H Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Lilly K Fredmonsky
OH Brook Park Memorial School Tyler R Fredmonsky
OH Menlo Park Academy Vaselis Ananiadis Theiss
OH Menlo Park Academy Liv Bemer Theiss
OH Menlo Park Academy Edwin Burwell Theiss
OH Menlo Park Academy Eitan Elan Theiss
OH Menlo Park Academy Michael Enders Theiss
OH Menlo Park Academy Kristen Evans Theiss
OH Menlo Park Academy Nathan Farley Theiss
OH Menlo Park Academy Nicholas Homolka Theiss
OH Menlo Park Academy Summer Hudak Theiss
OH Menlo Park Academy Owen Kleckner Theiss
OH Menlo Park Academy Ishita Kopparapu Theiss
OH Menlo Park Academy Kennedy Koski Theiss
OH Menlo Park Academy Emmanuel Lewis Theiss
OH Menlo Park Academy Jonathan Lin Theiss
OH Menlo Park Academy Alex Littlejohn Theiss
OH Menlo Park Academy Siena Maschke Theiss
OH Menlo Park Academy Josie Mayhew Theiss
OH Menlo Park Academy Oliver Nochta Theiss
OH Menlo Park Academy Lainey Rambert Theiss
OH Menlo Park Academy Nicholas Romano Theiss
OH Menlo Park Academy Emerson Rosbough Theiss
OH St. Benedict Catholic School C Kennedy Christoff
OH St. Benedict Catholic School J Truong Christoff
Honorable Mention: OK
OK Will Rogers Elementary Wyatt Gearhart Manuel
OK Will Rogers Elementary Jaxon Selman Manuel
Honorable Mention: PA
PA Cynwyd Elementary Taylor Axelrod McGuire
PA Cynwyd Elementary Andrew Badt McGuire
PA Cynwyd Elementary Quinn Baker McGuire
PA Cynwyd Elementary Dani Itkin-Ofer McGuire
PA Cynwyd Elementary Ben Snyder McGuire
PA East Coventry Elementary Veer Kakar Bonner
PA East Coventry Elementary Cecelia Rosencrance Bonner
PA East Vincent Elementary School Zachary Arp Mitton
PA East Vincent Elementary School Evan Barnhart Mitton
PA East Vincent Elementary School Alexander Braun Mitton
PA East Vincent Elementary School Casey Davies Mitton
PA East Vincent Elementary School Ryan Gottshall Mitton
PA East Vincent Elementary School Matthew Jennings Mitton
PA East Vincent Elementary School Trent Long Mitton
PA East Vincent Elementary School Olivia Magee Mitton
PA East Vincent Elementary School Patience O'Reilly Mitton
PA East Vincent Elementary School Aman Pothakamury Mitton
PA East Vincent Elementary School Jacob Roach Mitton
PA East Vincent Elementary School Max Tamburro Mitton
PA East Vincent Elementary School Caleb Wagner Mitton
PA East Vincent Elementary School Ryan Weaver Mitton
PA French Creek Elementary Gina Cameron KOury
PA French Creek Elementary Riley Haring KOury
PA French Creek Elementary Lucas Shewmake KOury
PA Lionville Elementary Michael Battista Farina
PA Lionville Elementary Jessica Cohen Farina
PA Lionville Elementary Katherine Cohen Farina
PA Lionville Elementary Julia Cooney Farina
PA Lionville Elementary Ian Doan Farina
PA Lionville Elementary Abigail Gauntlett Farina
PA Lionville Elementary Eden Gill Farina
PA Lionville Elementary Michael Henry Farina
PA Lionville Elementary Julia Judkins Farina
PA Mary, Mother of the Redeemer School Antonio A Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Katie B Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School William B Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Thomas C Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Alexis D Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Jenna Lea D Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Katherine D Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Lauren D Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Tatum D Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Isabella G Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Shane G Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Jason K Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Jack L Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Michael L Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Emilie O'C Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Graham P Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Cameron R Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Angelina S Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Ava S Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School James S Reardon
PA Mary, Mother of the Redeemer School Owen W Reardon
PA Penn Wynne Elementary School Lila Finch Bair
PA Penn Wynne Elementary School Julia Koban Payne Bair
PA Penn Wynne Elementary School Asher Lax Bair
PA Penn Wynne Elementary School Dash Menschik Bair
PA Penn Wynne Elementary School Tess Millrood Bair
PA Penn Wynne Elementary School Gabrielle Thomas Bair
PA Penn Wynne Elementary School Gideon Wolf Bair
Honorable Mention: RI
RI Community Elementary School Hannah Casali Kirkpatrick
RI Community Elementary School Zachary Copans Kirkpatrick
RI Community Elementary School Kyra Cox Kirkpatrick
RI Community Elementary School Owen Dennen Kirkpatrick
RI Community Elementary School Caitlin Flynn Kirkpatrick
RI Community Elementary School Gavyn Freiberger Kirkpatrick
RI Community Elementary School Hannah Fuller Kirkpatrick
RI Community Elementary School Grant Huard Kirkpatrick
RI Community Elementary School Hailey Kuncz Kirkpatrick
RI Community Elementary School Joshua Marceau Kirkpatrick
RI Community Elementary School Anthony Martin Kirkpatrick
RI Community Elementary School Eddie Moore Kirkpatrick
RI Community Elementary School Tyler Passey Kirkpatrick
RI Community Elementary School Andrew Ray Kirkpatrick
RI Community Elementary School Maggie Ray Kirkpatrick
RI Community Elementary School Rachel Rodriguez Kirkpatrick
RI Community Elementary School Gwen Ross Kirkpatrick
RI Community Elementary School Colin Yost Kirkpatrick
RI Community Elementary School Marcus Ziniti Kirkpatrick
Honorable Mention: SC
SC Hammond School Davidson Bradley Radtke
SC Hammond School Sachi Lal Radtke
Honorable Mention: TN
TN Altruria Elementary School Jordan Austein King
TN Altruria Elementary School Brody Bull King
TN Altruria Elementary School Abby Chorice King
TN Altruria Elementary School Sydney Eaton King
TN Altruria Elementary School Megan Freeman King
TN Altruria Elementary School Ty Holt King
TN Altruria Elementary School Kaitlynn McDonald King
TN Altruria Elementary School Mitchell Roberts King
TN Lausanne Collegiate School David Burnham Allen
TN Lausanne Collegiate School Paige Derwin Allen
TN Lausanne Collegiate School Ryon Ghodoussi Allen
TN Lausanne Collegiate School Gabriella Graves Allen
TN Lausanne Collegiate School Luke Hamblem Allen
TN Lausanne Collegiate School Connor Magdovitz Allen
TN Lausanne Collegiate School Aliyah Nevels Allen
TN Lausanne Collegiate School Henry Rochkind Allen
TN Yanli Math Club Student 4 Cui
TN Yanli Math Club Alan Cheng Cui
TN Yanli Math Club Braden Jackson Cui
TN Yanli Math Club Zeon Wang Cui
Honorable Mention: TX
TX Copeland Elementary School Logan Clements McEachern
TX Copeland Elementary School Kali Freshour McEachern
TX Copeland Elementary School D G McEachern
TX Copeland Elementary School Dylan Leps McEachern
TX Copeland Elementary School Treyson Martin McEachern
TX Copeland Elementary School Trinity Newhouse McEachern
TX Copeland Elementary School Dylan Sartain McEachern
TX Copeland Elementary School Cayden Swindle McEachern
TX Copeland Elementary School Ridge Thomas McEachern
TX Forest Creek Elementary School Arushi Adhikary Washburn
TX Forest Creek Elementary School Aiden Alvarez Washburn
TX Forest Creek Elementary School Brandee Benson Washburn
TX Forest Creek Elementary School Rishik Boddeti Washburn
TX Forest Creek Elementary School Nathanial Busch Washburn
TX Forest Creek Elementary School Eduardo Carey Washburn
TX Forest Creek Elementary School Christopher CWarling Washburn
TX Forest Creek Elementary School Aiden Dadidakis Washburn
TX Forest Creek Elementary School Faith Dietz Washburn
TX Forest Creek Elementary School Chelsea Ding Washburn
TX Forest Creek Elementary School Emma Dong Washburn
TX Forest Creek Elementary School Jaiden Foss Washburn
TX Forest Creek Elementary School Shaunak Gadgil Washburn
TX Forest Creek Elementary School Brian Gaede Washburn
TX Forest Creek Elementary School Nitya Ganesh Washburn
TX Forest Creek Elementary School Devishi Gupta Washburn
TX Forest Creek Elementary School Alexandra Hajamasy Washburn
TX Forest Creek Elementary School Katie Ham Washburn
TX Forest Creek Elementary School Mason Heer Washburn
TX Forest Creek Elementary School William HWang Washburn
TX Forest Creek Elementary School Jackson Kirgan Washburn
TX Forest Creek Elementary School Kade Kniffen Washburn
TX Forest Creek Elementary School Jeanessa Lengua Washburn
TX Forest Creek Elementary School Hannah Lewis Washburn
TX Forest Creek Elementary School Diego Manzanilla Washburn
TX Forest Creek Elementary School Jacob Martinez Washburn
TX Forest Creek Elementary School Kylor Mata Washburn
TX Forest Creek Elementary School Diego Matamoros Washburn
TX Forest Creek Elementary School Addison Muck Washburn
TX Forest Creek Elementary School Daniel Narvaez Washburn
TX Forest Creek Elementary School Erin Nguyen Washburn
TX Forest Creek Elementary School Nathan Nguyen Washburn
TX Forest Creek Elementary School Paras Nijhawan Washburn
TX Forest Creek Elementary School Vincent Padilla Washburn
TX Forest Creek Elementary School Patrick Plant Washburn
TX Forest Creek Elementary School Matthew Rao Washburn
TX Forest Creek Elementary School Michael Rao Washburn
TX Forest Creek Elementary School Isabel Sainz Washburn
TX Forest Creek Elementary School AnnMarie Shields Washburn
TX Forest Creek Elementary School Peter Starke Washburn
TX Forest Creek Elementary School Joseph Valasgandla Washburn
TX Forest Creek Elementary School Harper Van eis Washburn
TX Forest Creek Elementary School Ruth Waiwaiole Washburn
TX Forest Creek Elementary School Anthea Walsh Washburn
TX Forest Creek Elementary School Aidan Wheeler Washburn
TX Forest Creek Elementary School Phoebe Wooster Washburn
TX Harmony School of Discovery Seraphym Blessing Ignacio ZENGIN
TX Harmony School of Discovery Similoluwa Francis-Adedeji ZENGIN
TX Harmony School of Discovery Simone Romriell ZENGIN
TX Harmony School of Discovery Rabeet Siddiqui ZENGIN
TX Harmony School of Discovery Ciara Skeoch ZENGIN
TX Harmony School of Excellence Alina Ali Nair
TX Harmony School of Excellence Zubair Ali Nair
TX Harmony School of Excellence Aryan Dhodi Nair
TX Harmony School of Excellence Evelyn Riha Nair
TX Harmony School of Excellence Jayson Rosales Nair
TX Harmony School of Excellence Archita Singh Nair
TX John Paul II Catholic School Adam Codina Kollar
TX John Paul II Catholic School Lucas Marinovic Kollar
TX John Paul II Catholic School Samantha Muro Kollar
TX John Paul II Catholic School Kate Thorne Kollar
TX John Paul II Catholic School Braden Walker Kollar
TX Leon Springs Elementary student 1 Brake
TX Leon Springs Elementary student 2 Brake
TX Leon Springs Elementary student 3 Brake
TX Leon Springs Elementary student 4 Brake
TX Leon Springs Elementary student 5 Brake
TX Leon Springs Elementary Cyrus Aly Brake
TX Merriman Park Elementary Gabriella Bily Ukani
TX Merriman Park Elementary Aidan Dunfee Ukani
TX Merriman Park Elementary Olivia Etri Ukani
TX Merriman Park Elementary Erin Glasscock Ukani
TX Merriman Park Elementary Lily Hollis Ukani
TX Merriman Park Elementary Gavin Keeler Ukani
TX Merriman Park Elementary Preston Melson Ukani
TX Merriman Park Elementary Anna-Kate Mureen Ukani
TX Merriman Park Elementary Brandon Perry Ukani
TX Merriman Park Elementary Julian Villamar Ukani
TX Rizzuto Elementary Kailynn Andino Plunk
TX Rizzuto Elementary Mariah Cerda Plunk
TX Rizzuto Elementary David Lara Plunk
TX Sageland Elementary Evelyn Borges Valles
TX Sageland Elementary Larissa Guerrero Valles
TX Sageland Elementary Alyssa Lucero Valles
TX Sageland Elementary Amber Masoud Valles
TX Sageland Elementary Kadynce Shaffer Valles
TX Willow Creek Elementary Cal A Eng
TX Willow Creek Elementary C C Eng
TX Willow Creek Elementary Con C Eng
TX Willow Creek Elementary G C Eng
TX Willow Creek Elementary M D Eng
TX Willow Creek Elementary A F Eng
TX Willow Creek Elementary S F Eng
TX Willow Creek Elementary L M Eng
TX Willow Creek Elementary O M Eng
TX Willow Creek Elementary S M Eng
TX Willow Creek Elementary A N Eng
TX Willow Creek Elementary A N Eng
TX Willow Creek Elementary K P Eng
TX Willow Creek Elementary A T Eng
TX Willow Creek Elementary H W Eng
Honorable Mention: UT
UT Daybreak Elementary Student 02 Harbaugh
UT Daybreak Elementary Student 04 Harbaugh
UT Daybreak Elementary Student 10 Harbaugh
UT Daybreak Elementary Student 11 Harbaugh
UT Daybreak Elementary Ben Gordon Harbaugh
UT Daybreak Elementary Jarrett Harbaugh Harbaugh
UT Daybreak Elementary Clara Pauni Harbaugh
UT Daybreak Elementary Lily Rees Harbaugh
UT Daybreak Elementary Grant Reeve Harbaugh
UT Good Foundations Academy Eliza Burrows Bobo
UT Good Foundations Academy Sophia Casteel Bobo
UT Good Foundations Academy McKenzie Clark Bobo
UT Good Foundations Academy Gavin Coss Bobo
UT Good Foundations Academy Xaiden Dupaix Bobo
UT Good Foundations Academy Colten Fullmer Bobo
UT Good Foundations Academy Luke Majewski Bobo
UT Good Foundations Academy Alexis Padilla Bobo
UT Good Foundations Academy Cole Sayers Bobo
UT Good Foundations Academy Colby Stone Bobo
UT Good Foundations Academy Ayden White Bobo
UT John Hancock Charter School Eva Jones Menssen
UT John Hancock Charter School Alan Judson Menssen
UT John Hancock Charter School Sarah Jurgens Menssen
UT John Hancock Charter School James LeCheminant Menssen
UT John Hancock Charter School Brock Parkinson Menssen
UT John Hancock Charter School McKenzy Quiero Menssen
UT Terra Linda Elementary Student A Newbold
UT Terra Linda Elementary Student G Newbold
UT Terra Linda Elementary Student K Newbold
UT Terra Linda Elementary Student O Newbold
UT Terra Linda Elementary Student P Newbold
UT Terra Linda Elementary Student R Newbold
UT Terra Linda Elementary Student Z Newbold
Honorable Mention: VA
VA Brucal Hallare Homeschool Maxyn Hallare Brucal Hallare
VA Byrd Elementary School Ella Beatty Hawk
VA Byrd Elementary School Tyler Davis Hawk
VA Byrd Elementary School Kaylee Perry Hawk
VA Callaway Elementary Student 02 Brubaker
VA Callaway Elementary Emily Bowling Brubaker
VA Callaway Elementary Harmon English Brubaker
VA Callaway Elementary Jadon Greenway Brubaker
VA Callaway Elementary Sandra Rodriguez-Solis Brubaker
VA Callaway Elementary Alex Williams Brubaker
VA Cardinal Montessori School Braxton McDaniel Gallegos
VA Dominion Trail ES DOM AG Golden
VA Dominion Trail ES DOM BM Golden
VA Dominion Trail ES DOM CZ Golden
VA Dominion Trail ES DOM EM Golden
VA Dominion Trail ES DOM JO Golden
VA Dominion Trail ES DOM KD Golden
VA Dominion Trail ES DOM LP Golden
VA Dominion Trail ES DOM PB Golden
VA Dominion Trail ES DOM SP Golden
VA Dominion Trail ES DOM WW Golden
VA Garland R. Quarles Elementary School Gemma Woodcock Newman
VA Greenbriar West Elementary School Siddhaarth Balamuthaiya Tress
VA Greenbriar West Elementary School Nikita Benny Tress
VA Greenbriar West Elementary School Jessica Chen Tress
VA Greenbriar West Elementary School Ananya Gupta Tress
VA Greenbriar West Elementary School Aditya Rangi Tress
VA Greenbriar West Elementary School Shriya Sahu Tress
VA Greenbriar West Elementary School Adithi Thumuluru Tress
VA Greenbriar West Elementary School James Tress Tress
VA John Kerr Elementary School Anna Ballenger O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Maria Brink O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Olive Croad O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Michael Enloe O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Meredith Lineweaver O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Maddie McClosky O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Sawyer Ritchie O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Owen Turnball O'Donnell
VA John Kerr Elementary School Greta Whitacre O'Donnell
VA John Kerr Elementary School CJ Zeller-Bender O'Donnell
VA Learning Fun School LFS Enganti Vij
VA Learning Fun School LFS Ganguli Vij
VA Learning Fun School LFS Ghosh Vij
VA Learning Fun School LFS Kanneg Vij
VA Learning Fun School LFS Khetar Vij
VA Learning Fun School LFS Malek Vij
VA Learning Fun School LFS Sangeeth Vij
VA Learning Fun School LFS Snow Vij
VA Learning Fun School LFS Thuram Vij
VA Learning Fun School LFS Vellel Vij
VA Learning Fun School LFS Yalam Vij
VA Powell ES Ragunathan Arvind Powell
VA Powell ES Maheedhara Karri Powell
VA Powell ES Anya Raval Powell
VA Powell ES Pooja Somayajula Powell
VA Powell ES Student1 Student Powell
VA Snow Creek Elementary Ava Dillon Eisenman
VA Snow Creek Elementary Student TH Eisenman
VA Sontag Elementary Alexandra Shirley Brendle
VA Tuckahoe Elementary Anna Bitsko Hubard
VA Tuckahoe Elementary Ben Gottlieb Hubard
VA Tuckahoe Elementary Lucy Hagan Hubard
VA Tuckahoe Elementary Lorelei Kelley Hubard
VA Tuckahoe Elementary Nathanael Oh Hubard
VA Tuckahoe Elementary Beckett Schofield Hubard
VA Tuckahoe Elementary Campbell Stalker Hubard
VA Tuckahoe Elementary Emmet Townsend Hubard
VA Virginia Ave Charlotte DeHart Elementary Trenton Barb Constantino
VA Virginia Ave Charlotte DeHart Elementary Michael Bentley Constantino
VA Virginia Ave Charlotte DeHart Elementary Genesis Carranza Constantino
VA Virginia Ave Charlotte DeHart Elementary Staige Dolan Constantino
VA Virginia Ave Charlotte DeHart Elementary Jackson Miller Constantino
Honorable Mention: WA
WA Archimedes Dhruv K. Pavicevic
WA Archimedes Shabad K. Pavicevic
WA Ellipsis Academy Andrew Cai Sarwono
WA Ellipsis Academy Isabelle D'Souza Sarwono
WA Ellipsis Academy Denys Davydenko Sarwono
WA Ellipsis Academy Neha S Dusi Sarwono
WA Ellipsis Academy Nathan Greenmun Sarwono
WA Ellipsis Academy Deva Mitra Junu Sarwono
WA Ellipsis Academy Deva Nanda Junu Sarwono
WA Ellipsis Academy Shaunak Lal Sarwono
WA Ellipsis Academy Tooba Masude Sarwono
WA Ellipsis Academy Sushant Sanklipur Sarwono
WA Ellipsis Academy Maria Shvets Sarwono
WA Ellipsis Academy Catherine Tang Sarwono
WA Franklin Elementary School I. Acosta Nelson
WA Franklin Elementary School Ben Campbell Nelson
WA Franklin Elementary School A. Cobos Nelson
WA Franklin Elementary School B. Engels Nelson
WA Franklin Elementary School C. B. Hawes Nelson
WA Franklin Elementary School N. Helfrecht-Kannady Nelson
WA Franklin Elementary School A. Herrboldt Nelson
WA Franklin Elementary School L. Lange Nelson
WA Franklin Elementary School I. Pagels Nelson
WA Franklin Elementary School V. Sisodiya Nelson
WA Franklin Elementary School E. Uberuaga Nelson
WA Franklin Elementary School T. Uberuaga Nelson
WA Horace Mann Elementary Kyralise Brennan Brennan
WA Horace Mann Elementary Dhruv Darbha Brennan
WA Horace Mann Elementary Krithi Iyer Brennan
WA Horace Mann Elementary Riya Raghu Brennan
WA Snoqualmie Elementary Sschool Mathlete 1 Cuddihy
Honorable Mention: WI
WI Adams-Friendship Rylan B A Irey
WI Adams-Friendship Ian C A Irey
WI Adams-Friendship Noah NS A Irey
WI Adams-Friendship Carsen R A Irey
WI Barlow Park/Journey Elementary Cale Agamaite Pokorny
WI Barlow Park/Journey Elementary Tyler Bradley Pokorny
WI Barlow Park/Journey Elementary Charlise Bruins Pokorny
WI Barlow Park/Journey Elementary Stella Greer Pokorny
WI Barlow Park/Journey Elementary Sam Jung Pokorny
WI Barlow Park/Journey Elementary Linus Rachuba Pokorny
WI Barlow Park/Journey Elementary 2J Student1 Pokorny
WI Barton Elementary Alyvia A Egan
WI Barton Elementary Anna B Egan
WI Barton Elementary Jacob F Egan
WI Barton Elementary Sydney K Egan
WI Barton Elementary Chase M Egan
WI Barton Elementary Katlyn S Egan
WI Brandon School O Glewen Taylor
WI Brandon School S Hermsen Taylor
WI Brandon School M Kastein Taylor
WI Brandon School C Lichtenwald Taylor
WI Brandon School K Sullivan Taylor
WI Green Tree Elementary Alex B Egan
WI Green Tree Elementary Dylan C Egan
WI Green Tree Elementary Spencer D Egan
WI Green Tree Elementary Mason F Egan
WI Green Tree Elementary Nathan G Egan
WI Green Tree Elementary Alex Gra. Egan
WI Green Tree Elementary Lilly K Egan
WI Green Tree Elementary Logan K Egan
WI Green Tree Elementary Karleigh L Egan
WI Green Tree Elementary Alicia M Egan
WI Green Tree Elementary Jacob M Egan
WI Green Tree Elementary Skylar M Egan
WI Green Tree Elementary Lilly P Egan
WI Green Tree Elementary Ana S Egan
WI Green Tree Elementary Kayla S Egan
WI Green Tree Elementary Kaitlyn T Egan
WI Green Tree Elementary Quinn Z Egan
WI Kennedy Ciarra Bell Morris
WI Kennedy Katheryn DeGraaf Morris
WI Kennedy Mariam El Khatib Morris
WI Kennedy Logan Grandt-Turke Morris
WI Kennedy Allie Gustafson Morris
WI Kennedy Nathan Kubiak Morris
WI Kennedy Grace Marotta Morris
WI Kennedy Carson McCormick Morris
WI Kennedy Edward McLevige Morris
WI Kennedy Taryn Poland Morris
WI Kennedy Lauren Rewey Morris
WI Kennedy Tanner Ricks Morris
WI Kennedy Derek Thompson Morris
WI Kennedy Aiden Van Horn Morris
WI Kennedy Michael Zink Morris
WI Levi Leonard Elementary School Finley Baumberger Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Dillon Elliott Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Wesley Everson Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Luke Hall Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Emma Hammond Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Michael Horgen Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Alex Karnes Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Bennett Keller Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Brady Nelson Hanson
WI Levi Leonard Elementary School Jada Walmer Hanson
WI Madison Elementary Ethan Colburn Kaster
WI Madison Elementary Madeline Conner Kaster
WI Madison Elementary Lucas Kreklau Kaster
WI Madison Elementary Killian Meyer Kaster
WI Madison Elementary Jacob Schilling Kaster
WI Madison Elementary Alex Sibray Kaster
WI Mclane Elementary Luke A Egan
WI Mclane Elementary Sara D Egan
WI Mclane Elementary Natalie E Egan
WI Mclane Elementary Adam K Egan
WI Mclane Elementary Andrew L Egan
WI Mclane Elementary Aidan M Egan
WI Mclane Elementary Avery M Egan
WI Mclane Elementary Killian M Egan
WI Mclane Elementary Aidan Q Egan
WI Mclane Elementary Mason R Egan
WI Mclane Elementary Nate S Egan
WI Mclane Elementary Shiri Z Egan
WI Montclair Elementary School Student C Duncan
WI Montclair Elementary School Student D Duncan
WI Montclair Elementary School Student E Duncan
WI Montclair Elementary School Student F Duncan
WI Montclair Elementary School Student G Duncan
WI Montclair Elementary School Student H Duncan
WI Montclair Elementary School Student I Duncan
WI Montclair Elementary School Student J Duncan
WI Montclair Elementary School Student K Duncan
WI Montclair Elementary School Student L Duncan
WI Mount Horeb Primary Center PCStudent 2 Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Tyler Babcock Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Gabbe Bagstad Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Faith Droessler Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Olivia Droessler Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Karlei Droster Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Ella Fager Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Kaitlyn Farr Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Owen Fawcett Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Helen Fisher Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Jimmy Fountas Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Molly Frisch Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Emma Heisch Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Daniel Jacobsen Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Rowan Johnson Parmley
WI Mount Horeb Primary Center John Malin Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Jada Mathews Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Sean McClellan Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Andie Moore Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Grace Osterholz Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Marc Pipp Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Brianna Retzlaff Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Gina Rhiner Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Matthew Royea Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Boden Schaller Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Colby Schaller Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Katie Smith Parmley
WI Mount Horeb Primary Center Jake Sroda Parmley
WI Richmond School Matthew Courchaine Held
WI Richmond School Tyler Davis Held
WI Richmond School Abby Hendricks Held
WI Richmond School Lizzy Hendricks Held
WI Richmond School Peter Kussow Held
WI Richmond School Izzy McFee Held
WI Richmond School Taylor Thimmesch Held
WI Richmond School Olivia Vogt Held
WI Roosevelt Elementary Lilly Barrier Raben
WI Roosevelt Elementary Sam Becher Raben
WI Roosevelt Elementary Aidan Hansen Raben
WI Roosevelt Elementary Emily Jenson Raben
WI Roosevelt Elementary Elise May Raben
WI Roosevelt Elementary Luke Mullen Raben
WI Roosevelt Elementary Johnathan Potts Raben
WI Roosevelt Elementary Ben Reuter Raben
WI Roosevelt Elementary Sammuael Richardt Raben
WI Roosevelt Elementary Wilhemina Schmidt Raben
WI Rosendale M Bauer Taylor
WI Rosendale A Fauska Taylor
WI Rosendale J Pierstorff Taylor
WI Rosendale E Rens Taylor
WI Rosendale F Thull Taylor
WI Rosendale C VandeBerg Taylor
WI Rosendale E VandeBerg Taylor
WI Waterloo Elementary School Tova Gangstad Adams
WI West Side Elementary Morgan Bellile LaBansky
WI West Side Elementary Kyle Dahl LaBansky
WI West Side Elementary Addison Gilbertson LaBansky
WI West Side Elementary Roslyn Malacina LaBansky
WI West Side Elementary MyKenzie Milheiser LaBansky
WI Wisconsin Rapids Maxual Bergeron Freeh
WI Wisconsin Rapids Dominic Dambruch Freeh
WI Wisconsin Rapids Natalie Dillon Freeh
WI Wisconsin Rapids Laney Fuchs Freeh
WI Wisconsin Rapids Sydney Hayes Freeh
WI Wisconsin Rapids Jordan Khachani Freeh
WI Wisconsin Rapids Armani Lavigne Freeh
WI Wisconsin Rapids Brady Lippold Freeh
WI Wisconsin Rapids Shaun Munnik Freeh
WI Wisconsin Rapids Jackson Stanfield Freeh
WI Wisconsin Rapids Dana Tritz Freeh
WI Wisconsin Rapids Ben VanValen Freeh
WI Wisconsin Rapids Ben Weidman Freeh
WI Wisconsin Rapids Elliott Zell Freeh
WI Wisconsin Rapids Joseph Zeman Freeh
back to top


Click here to go to National Honor Roll


 

 

 


Copyright   Noetic Learning LLC