Challenge Yourself this Summer With LeapAhead! for the Gifted
NLMC Spring 2012 Honorable Mention [ Grade 2 | 3 | 4 | 5 ]

Go To National Honor Roll

Go To States: [AL] [AR] [AZ] [CA] [CO] [CT] [FL] [GA] [HI] [IA] [IL] [IN] [KS] [KY] [MA] [MD] [MI] [MN] [MO] [NC] [NE] [NJ] [NM] [NY] [OH] [OK] [ON] [OR] [PA] [RI] [TN] [TX] [UT] [VA] [WA] [WI]

State Student Name School Team Leader
AL
AL Rylie Bryant Barkley Bridge Elementary Jared
AL Evan Bowling Barkley Bridge Elementary Jared
AL Jonathan Carnes Barkley Bridge Elementary Jared
AL Anna Schonebaum Barkley Bridge Elementary Jared
AL Andrew Ekema Barkley Bridge Elementary Jared
AL Jenni Cate Rhodes Barkley Bridge Elementary Jared
AL Christian Ferguson Chelsea Intermediate School McLemore
AL Mollie Henry Barkley Bridge Elementary Jared
AL Effie Mae Hagemann Barkley Bridge Elementary Jared
AL Carley Corder Barkley Bridge Elementary Jared
AL Kalisa Barnett Barkley Bridge Elementary Jared
AL Wesley Lamberson Chelsea Intermediate School McLemore
AL Anna Ferguson Barkley Bridge Elementary Jared
AL Patrick Shaw Chelsea Intermediate School McLemore
AL Taylor Duzan Chelsea Intermediate School McLemore
AR
AR Devon DesCarpentrie Collegeville Elementary Pamplin
AR Stanley Robinson Collegeville Elementary Pamplin
AR Brayden Goodwin Collegeville Elementary Pamplin
AR Student 14 Collegeville Elementary Pamplin
AR Student 26 Collegeville Elementary Pamplin
AR MELINA RACKLEY Forest Heights Elementary School Halsted
AR Jonathan Hall Collegeville Elementary Pamplin
AR Student 07 Collegeville Elementary Pamplin
AR Elijah Brock Collegeville Elementary Pamplin
AR Dawn Lambert Forest Heights Elementary School Halsted
AR SILAS WELCH Forest Heights Elementary School Halsted
AR JOSPEH POPKE Forest Heights Elementary School Halsted
AR THEA NORCROSS Forest Heights Elementary School Halsted
AR DYLAN MOSS Forest Heights Elementary School Halsted
AR Lillie Burrus Collegeville Elementary Pamplin
AR DONNIE ARMSTRONG Forest Heights Elementary School Halsted
AR Matthew Ferguson Collegeville Elementary Pamplin
AR Jewell Regan Collegeville Elementary Pamplin
AR OLIVIA YOUNGBLOOD Forest Heights Elementary School Halsted
AR KAELEE OTT Forest Heights Elementary School Halsted
AR ELLA BRANDT Forest Heights Elementary School Halsted
AR JADEN WARLICK Forest Heights Elementary School Halsted
AR MEGGIE RAYNOR Forest Heights Elementary School Halsted
AR ISAAC RICHTER Forest Heights Elementary School Halsted
AR KAMRYN BOREN Forest Heights Elementary School Halsted
AR Daniella Lopez Collegeville Elementary Pamplin
AR Cade Drennan Collegeville Elementary Pamplin
AR Student 10 Collegeville Elementary Pamplin
AR Zach Student 1B Forest Heights Elementary School Halsted
AR REBECCA WITTY Forest Heights Elementary School Halsted
AR CAROLINE CECIL Forest Heights Elementary School Halsted
AR GIGI CRENSHAW Forest Heights Elementary School Halsted
AR DOMINIC GALES Forest Heights Elementary School Halsted
AR HAILEE BEBEE Forest Heights Elementary School Halsted
AZ
AZ Haris Mirza Paragon Science Academy Tischer
AZ Vivian Clarke Reach Program at Camelview Sobon
AZ Jasmine Sun IQ Abacus Math & Language School Chiou
AZ Student Aaa Paragon Science Academy Tischer
AZ Student Abl Paragon Science Academy Tischer
AZ Solomon Lerner Reach Program at Camelview Sobon
AZ student 3 student 3 Litchfield Mooroian
AZ Mesrure Bekar Paragon Science Academy Tischer
AZ Sarah Ballachandra Paragon Science Academy Tischer
AZ Student Ank Paragon Science Academy Tischer
AZ Student Af Paragon Science Academy Tischer
AZ David Lawter Paragon Science Academy Tischer
AZ Frances LaBianca Reach Program at Camelview Sobon
AZ student 1 student 1 Litchfield Mooroian
AZ Morgan Mollenkopf Paragon Science Academy Tischer
AZ Nikhil Chagam Paragon Science Academy Tischer
AZ Induja Kumar Paragon Science Academy Tischer
AZ Student Aj Paragon Science Academy Tischer
AZ Student Aag Paragon Science Academy Tischer
AZ Alexis Hatch Reach Program at Camelview Sobon
AZ Hunter Keown San Tan Learning Center Campbell
AZ Preethi Bandlamuri San Tan Learning Center Campbell
AZ Ahmad Shaltot Paragon Science Academy Tischer
AZ Zubayr Abid Paragon Science Academy Tischer
AZ Sachi Sengupta Paragon Science Academy Tischer
AZ Ragana Vurelly Paragon Science Academy Tischer
AZ Waleed Briouig Paragon Science Academy Tischer
AZ Jaden Worrell Reach Program at Camelview Sobon
AZ Tyler Lessner Reach Program at Camelview Sobon
CA
CA Cady Mariano All-Star Academy Navarro
CA Student 11 Bullis Charter School Chene
CA Vignesh Pandiarajan Golden View Elementary Balakrishnan
CA Andi Liu Golden View Elementary Balakrishnan
CA Andrew Kim Golden View Elementary Balakrishnan
CA Jonathan Yin Juana Briones Huang
CA Daniel Kim Lincoln Elementary rodriguez
CA Tatum Luoma Lincoln Elementary rodriguez
CA Jocelyn Zhu rising sun learning club Sun
CA Student Two Westlake Elementary Magon
CA Student One Westlake Elementary Magon
CA Lucy Gao All-Star Academy Navarro
CA Student 9 Bullis Charter School Chene
CA Tori Saenz Earl LeGette Siewert
CA Austin Yang Golden View Elementary Balakrishnan
CA Mahitha Vuggumudi Golden View Elementary Balakrishnan
CA Nandita Raghuraman Golden View Elementary Balakrishnan
CA Jessica Lee Golden View Elementary Balakrishnan
CA Thomas Bartel Lincoln Elementary rodriguez
CA Emily Zou rising sun learning club Sun
CA Tara Natarajan Safari Kid William
CA Student Three Westlake Elementary Magon
CA Jerome Ocba Baden-Powell Masciana
CA Nathan Huang Bullis Charter School Chene
CA Shiv Bhakta Lincoln Elementary rodriguez
CA Evelyn Huang rising sun learning club Sun
CA William Xu rising sun learning club Sun
CA Sriram Magesh Safari Kid William
CA Christian Medina Baden-Powell Masciana
CA Chris Carver-Miller Earl LeGette Siewert
CA Jill Lee Golden View Elementary Balakrishnan
CA Daniel Chung Juana Briones Huang
CA Owen Davis Lincoln Elementary rodriguez
CA Michael Chuang rising sun learning club Sun
CA Bridget Lim rising sun learning club Sun
CA Student Four Westlake Elementary Magon
CA Rainy Yan Juana Briones Huang
CA Karina Liu Juana Briones Huang
CA Talia Walsh Lincoln Elementary rodriguez
CA Kendall Lach Mammoth Elementary School Bassler
CA Lily Pedersen Mammoth Elementary School Bassler
CA Stella Anderson Mammoth Elementary School Bassler
CA Abby Cheng rising sun learning club Sun
CA Esha Dharia Safari Kid William
CA Maria Charles Safari Kid William
CA Student Six Westlake Elementary Magon
CA Student Five Westlake Elementary Magon
CA Joseph Li All-Star Academy Navarro
CA Student 13 Bullis Charter School Chene
CA Uri Dickman Juana Briones Huang
CA Hafez Mohseni Juana Briones Huang
CA Duffy Anderson Lincoln Elementary rodriguez
CA Riley Blunt Lincoln Elementary rodriguez
CA Mikey Alvarez Pearl Prep Moore
CA Student Seven Westlake Elementary Magon
CA Student 10 All-Star Academy Navarro
CA Oliver Zhou All-Star Academy Navarro
CA Christian Albillo Baden-Powell Masciana
CA Student 16 Bullis Charter School Chene
CA Annie Matthiessen Mammoth Elementary School Bassler
CA Thomas Zentmyer Mammoth Elementary School Bassler
CA T P Mammoth Elementary School Bassler
CA Amay Gupta Safari Kid William
CO
CO Jayden Lojko Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Madison M Flagstone Elementary Herrell
CO Suchit Sharma Stargate School Singer
CO Ashok Tekumalla Stargate School Singer
CO Maxim Kokoshinskiy Stargate School Singer
CO Laura Chen Stargate School Singer
CO Sarah Tang Stargate School Singer
CO Brandon Hansen Stargate School Singer
CO Blake Hansen Stargate School Singer
CO Sohan Sur Stargate School Singer
CO Jaxon Price Stargate School Singer
CO Diamond Reyes Ellis Elementary Sullivan
CO Mikayla M Flagstone Elementary Herrell
CO Ashley Miller Stargate School Singer
CO Faith Coleman Ellis Elementary Sullivan
CO Julian Renton Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Talia Ferrante-Roseberry Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Nathan Smith Flagstone Elementary Herrell
CO Shaan Sharma Stargate School Singer
CO Manuel Garcia Ellis Elementary Sullivan
CO Enzo Barrett Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Diego Woodward Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Ella Marshall Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Brett Jacobson Flagstone Elementary Herrell
CO Adam Sanchez South Park Elementary Palumbo
CO Miranda Martinez-Mundo Ellis Elementary Sullivan
CO Julian Poletti Escuela Bilingue Pioneer Griffith
CO Cole Briggs Stargate School Singer
CO Emilie Johnson Stargate School Singer
CO Kennedy Davis Stargate School Singer
CO Sophia Khan Stargate School Singer
CT
CT Timothy McMurray Frisbie Elementary Stein
CT Brooke Tracey Frisbie Elementary Stein
CT Ellanora Lerner RMMS Akhmedova
CT Hrishikesh Deshpande RMMS Akhmedova
CT David Dilks-Anderson Stepney Elementary School Schaefer
CT Jeffrey Nugent Stepney Elementary School Schaefer
CT Ryan Unger Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Mateo Perpetuo Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Robert Goldstein Jane Ryan Coughlin
CT Amanda Cohen Monroe Elementary Sampieri
CT Taina Quinones RMMS Akhmedova
CT Margaret Allen RMMS Akhmedova
CT James Gillen Stepney Elementary School Schaefer
CT Joanna Pirog Tashua Elementary Neumeyer
CT Joshua McMellon Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Thomas Insalaco Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Justin Lungarini Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Alex Fishbein Frisbie Elementary Stein
CT Joseph DeFusco Jane Ryan Coughlin
CT Lucy Carlos Jane Ryan Coughlin
CT Zachary Walsh Jane Ryan Coughlin
CT Brendan Phelan Jane Ryan Coughlin
CT Deepti Gosukonda Monroe Elementary Sampieri
CT Jake Macfarlane Monroe Elementary Sampieri
CT Maryn Mcconkey RMMS Akhmedova
CT Kacey Lawrence Stepney Elementary School Schaefer
CT Hunter Smith Stepney Elementary School Schaefer
CT Chiara Vaccaro Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Abagail McDonough Monroe Elementary Sampieri
CT Zachary Chateauneuf RMMS Akhmedova
CT Emma Alvear Stepney Elementary School Schaefer
CT Autumn Dwyer Stepney Elementary School Schaefer
CT Joseph DePalma Stepney Elementary School Schaefer
CT Natalie Modugno Tashua Elementary Neumeyer
CT Mona El-Mouwfi Tashua Elementary Neumeyer
CT Deanna Maltese Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Sean Gaynor Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Andrew Kanjo Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Aidan Smith Jane Ryan Coughlin
CT Evan Ross Monroe Elementary Sampieri
CT Sean McCauley Monroe Elementary Sampieri
CT Gavin Jones RMMS Akhmedova
CT Clayton Carini RMMS Akhmedova
CT Ethan Leroux RMMS Akhmedova
CT Olivia Frost Stepney Elementary School Schaefer
CT Griffin Elliott Stepney Elementary School Schaefer
CT Hunter Socci Stepney Elementary School Schaefer
CT Ethan Romano Stepney Elementary School Schaefer
CT Jacob Leisawitz Stepney Elementary School Schaefer
CT Evan Smith Stepney Elementary School Schaefer
CT Navya Ajay Tashua Elementary Neumeyer
CT Michael Lancia Tashua Elementary Neumeyer
CT Gavin Neumayer Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Joshua Wittenberger Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Molly Dauk Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Hayley Baron Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Chrissy Kerr Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Connor Holderbach Frisbie Elementary Stein
CT Anthony Surrusco Jane Ryan Coughlin
CT Jack Summ Jane Ryan Coughlin
CT Emily Ruben Jane Ryan Coughlin
CT Sara Bouchard RMMS Akhmedova
CT Lucas Tillinghast RMMS Akhmedova
CT Ashley Willumsen Stepney Elementary School Schaefer
CT Ann Restieri Stepney Elementary School Schaefer
CT Sara Bartoli Tashua Elementary Neumeyer
CT Anna Wilder Tashua Elementary Neumeyer
CT Julia Nevins Tashua Elementary Neumeyer
CT Carson Swift Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Gabriella Raposh Fawn Hollow Elementary Cyr
CT Student A Frisbie Elementary Stein
CT Theodore Gross Monroe Elementary Sampieri
CT Allison Pena RMMS Akhmedova
CT Catherine Leuba RMMS Akhmedova
CT Marilyn Childs RMMS Akhmedova
CT Alex Levy Stepney Elementary School Schaefer
CT Devin Vollono Stepney Elementary School Schaefer
CT Alden Snajder Stepney Elementary School Schaefer
CT Joshua Kimball Stepney Elementary School Schaefer
CT Zoe Helmke Stepney Elementary School Schaefer
CT Victoria Wilenska Stepney Elementary School Schaefer
CT Hunter FitzGibbons Tashua Elementary Neumeyer
CT Abby Flynn Tashua Elementary Neumeyer
FL
FL Vasilia Serafimova Discovery Academy Graulich
FL Kandarryl Blount Discovery Academy Graulich
FL Mira Saldanha Thornebrooke Santo
FL Cade Rutherford Thornebrooke Santo
FL Sam Curtice Thornebrooke Santo
FL Kace Wales Discovery Academy Graulich
FL Travis Sherwood Discovery Academy Graulich
FL Hunter Powell Discovery Academy Graulich
FL Jonah Leach Thornebrooke Santo
FL Samuel Rosenbloom Thornebrooke Santo
FL Takashi Xu Wesley Chapel Elementary Novotny
FL Braden Haggart Wesley Chapel Elementary Novotny
FL Mitchell Harding Thornebrooke Santo
FL Thomas Ibrahim Thornebrooke Santo
FL Matthew Walford Wesley Chapel Elementary Novotny
FL Dhineth Ranatunga Wesley Chapel Elementary Novotny
FL Ravidu Idippito Wesley Chapel Elementary Novotny
GA
GA Thomas Steele Oak Grove Elementary School Kuefler
GA student 8 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA student 30 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA Evren Basaran Oak Grove Elementary School Kuefler
GA Jenny Zha Oak Grove Elementary School Kuefler
GA Max White Southside Elementary Fowler
GA Laura Pencea Oak Grove Elementary School Kuefler
GA Student #2 Southside Elementary Fowler
GA student 26 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA student 15 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA student 12 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA Anoush Kheirandish Flippen Elementary Henriquez
GA Jared Chen Oak Grove Elementary School Kuefler
GA student 24 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA student 16 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA student 32 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA Reagan Kaczkowski Flippen Elementary Henriquez
GA Andrew Neville Oak Grove Elementary School Kuefler
GA Sophia Cherribi Oak Grove Elementary School Kuefler
GA Student #3 Southside Elementary Fowler
GA Devon Lassiter Southside Elementary Fowler
GA student 17 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA student 28 St. John the Evangelist Catholic School Woolums
GA Camilla Yoon Oak Grove Elementary School Kuefler
GA Student #1 Southside Elementary Fowler
GA J.T. Andrews Southside Elementary Fowler
HI
HI Adrianna Aguon Harvest Christian Academy McGrew
HI Angela Zhang Harvest Christian Academy McGrew
HI Naomi Gong Harvest Christian Academy McGrew
HI Minkyu Pyo Harvest Christian Academy McGrew
HI Jee Won Lee Harvest Christian Academy McGrew
HI Julia Lee Harvest Christian Academy McGrew
HI Sandra Han Harvest Christian Academy McGrew
HI Rojin Jung Harvest Christian Academy McGrew
HI Warren Chen Harvest Christian Academy McGrew
HI Jesse Abels Harvest Christian Academy McGrew
IA
IA Owen Henning Carrie Lee Elementary Thompson
IA Isabel Blanchard Carrie Lee Elementary Thompson
IA TATE MARSH Eason Elementary De Mouth
IA ABBY VOGEL Eason Elementary De Mouth
IA Shayla Betts Carrie Lee Elementary Thompson
IA Tucker Young Carrie Lee Elementary Thompson
IA ZACH NIGG Eason Elementary De Mouth
IA PARKER FRYER Eason Elementary De Mouth
IA Sam Robinson Carrie Lee Elementary Thompson
IA Nathan Monteith Carrie Lee Elementary Thompson
IA Danielle Lundtvedt Carrie Lee Elementary Thompson
IA JOSH NICHOLS Eason Elementary De Mouth
IA PAIGE CHRISTENSEN Eason Elementary De Mouth
IA EMMA RICHARDS Eason Elementary De Mouth
IA Aidan Hunter Carrie Lee Elementary Thompson
IA BRADEN SANKOT Eason Elementary De Mouth
IA BRENNA MATLOCK Eason Elementary De Mouth
IA Lane Franck Melcher-Dallas DeVore
IA Noah Offenburger Melcher-Dallas DeVore
IA Allison Donley Carrie Lee Elementary Thompson
IA JACOB STOFFER Eason Elementary De Mouth
IA Christina Ly Irving Elementary Hobbiebrunken
IA Gabe Vilardo Carrie Lee Elementary Thompson
IA Keaton Solberg Carrie Lee Elementary Thompson
IA Nettie Mahrt Melcher-Dallas DeVore
IL
IL Sowmya Venkatachalam Big Hollow Elementary Russell
IL Jhanvi Sangha Big Hollow Elementary Russell
IL Edward Molsen Big Hollow Elementary Russell
IL Carson Exon Big Hollow Elementary Russell
IL John Tallman Center Elementary School Shippert
IL Effie Karas Corron Balster
IL Savannah Lillwitz Corron Balster
IL Cole Miller Da Vinci Academy von Heimburg
IL Jonathan Perry Da Vinci Academy von Heimburg
IL Aidan Szuch Da Vinci Academy von Heimburg
IL Gildardo Banuelos Diamond Lake School Benton
IL Priya Rao Diamond Lake School Benton
IL Kendall Jacoby Diamond Lake School Benton
IL Stephanie Brzeczek Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Sean Perrin Fairview South Curry
IL Emma Schnulle Ferson Creek Balster
IL Nicky Sommer Ferson Creek Balster
IL Meghan Lu Ferson Creek Balster
IL Margaret Lucas Ferson Creek Balster
IL Erik Hertzberg Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Brianna Brown Mary Drew McFarland
IL Anna Waishwell Mary Drew McFarland
IL Hannah Harris Norton Creek Novotny
IL Ron Blannik Quest Academy ortony
IL Audrey Bixby Quest Academy ortony
IL AYSE CAVUS SCIENCE ACADEMY OF CHICAGO AYCICEK
IL Charnice Hoegnifioh St. Joseph Petkus
IL Cole Kuczek Wild Rose Novotny
IL Kyla Lannert Anderson Balster
IL Frances Williams Big Hollow Elementary Russell
IL Maggie Ulinski Big Hollow Elementary Russell
IL Makenna Collins Da Vinci Academy von Heimburg
IL Anastasia Smith-Becker Da Vinci Academy von Heimburg
IL Eli Gurin Diamond Lake School Benton
IL Samuel Hauser Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Kailey Gidley Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Nic Belpedio Fairview South Curry
IL Alush Benitez Fairview South Curry
IL Laine V Faith Christian Academy Riner
IL Trevor Janssen Ferson Creek Balster
IL Thomas Dittsworth Fox Ridge Novotny
IL Katherine Wrobel Indian Trail McFarland
IL Kyle Rodriguez Indian Trail McFarland
IL Muhammad Abdelrahman Indian Trail McFarland
IL Wesley Matthews Kennedy Middle Grade School Penrod
IL David Hoang Lotus Elementary School Wodrich
IL Zachary Hitzler Lotus Elementary School Wodrich
IL Jocelyn Lounsbury Mary Drew McFarland
IL Martin Hoban Mary Drew McFarland
IL Chloe Honchar Mary Drew McFarland
IL Jonathan Ward Mary Drew McFarland
IL Rachel Parson Norton Creek Novotny
IL Max Curl Quest Academy ortony
IL Trevor Petrin Quest Academy ortony
IL Mitchell Brown Quest Academy ortony
IL Hunter Baisden Big Hollow Elementary Russell
IL Carter Shockey Center Elementary School Shippert
IL Josh Uhri Corron Balster
IL Julia Kaniuk Da Vinci Academy von Heimburg
IL Brendan Prosser Da Vinci Academy von Heimburg
IL Samantha Nickl Diamond Lake School Benton
IL Rachel Gurin Diamond Lake School Benton
IL Franklyn Wu Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Zach Sweeney Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Salma Khalil Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Aliah Robinson Fairview South Curry
IL Dana Feeney Ferson Creek Balster
IL Sonya Sheptunov Ferson Creek Balster
IL Alyssa Kraft Ferson Creek Balster
IL Student 1 Student 1 Fox Ridge Novotny
IL Steven Arrambide Fox Ridge Novotny
IL Jack Heller Indian Trail McFarland
IL Student 02 Indian Trail McFarland
IL Christopher Hahn Indian Trail McFarland
IL KeMia Smith Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Emilia Gibbs Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Jaden Turner Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Oscar Pawlus Lotus Elementary School Wodrich
IL Brooke Anderson Mary Drew McFarland
IL Student 1 Student 1 Norton Creek Novotny
IL Jackson Detterbeck Quest Academy ortony
IL Aleah Gacek Quest Academy ortony
IL Maelat Mekonen St. Peter Nolan
IL Ashley House Wild Rose Novotny
IL Payton Kuligowski Wild Rose Novotny
IL Luke Bedrosian Big Hollow Elementary Russell
IL Francesca Cruz Big Hollow Elementary Russell
IL Anthony Canales Big Hollow Elementary Russell
IL Student 4 7 Center Elementary School Shippert
IL Colton Thies Center Elementary School Shippert
IL Jacob Redmore Center Elementary School Shippert
IL Devin O'Toole Da Vinci Academy von Heimburg
IL Anthony Sikorski Da Vinci Academy von Heimburg
IL Neha George Diamond Lake School Benton
IL Sophia Brattoli Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Ben Zinsky Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Jackson Kogut Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Gabriel Reyes Fairview South Curry
IL Katherine Kriz Fairview South Curry
IL Ali Samani Fairview South Curry
IL Jillian Weir Ferson Creek Balster
IL Nolan Sinnaeve Ferson Creek Balster
IL Evan Kroncke Ferson Creek Balster
IL A 9 Ferson Creek Balster
IL Kevin Galassini Indian Trail McFarland
IL William Mulcahy Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Jalen Finch Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Arwen Rolinitis Kennedy Middle Grade School Penrod
IL student10 student10 King Middle Grade School Penrod
IL Molly Bell Lotus Elementary School Wodrich
IL Grace Mulheran Mary Drew McFarland
IL Chase Zawilinski Mary Drew McFarland
IL Matthew Stankevicius Mary Drew McFarland
IL SAFA MOHAMMED SCIENCE ACADEMY OF CHICAGO AYCICEK
IL Alyanna Arlegui St. Peter Nolan
IL Dombrowski Will Wild Rose Novotny
IL Madison Piekarz Wild Rose Novotny
IL Scott Rose Big Hollow Elementary Russell
IL Student 4 1 Center Elementary School Shippert
IL Student 4 10 Center Elementary School Shippert
IL Ethan Larson Da Vinci Academy von Heimburg
IL Katie Fleck Da Vinci Academy von Heimburg
IL Tomas Salgado Da Vinci Academy von Heimburg
IL Maisie McTavish Da Vinci Academy von Heimburg
IL Mextli Garcia Diamond Lake School Benton
IL Catherine Golchini Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Anna J Faith Christian Academy Riner
IL Alex R Faith Christian Academy Riner
IL A 6 Ferson Creek Balster
IL A 4 Ferson Creek Balster
IL Eleshwa Barm Ferson Creek Balster
IL Evan Schmid Ferson Creek Balster
IL Charlie Richman Ferson Creek Balster
IL Michael Richards Ferson Creek Balster
IL Matthew England Ferson Creek Balster
IL Olivia Oborne Ferson Creek Balster
IL Alexandra Bransky Ferson Creek Balster
IL Emma Allamian Ferson Creek Balster
IL Student 01 Indian Trail McFarland
IL Robert Pentuic Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Karina Calderon Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Edward Tregenza III Lotus Elementary School Wodrich
IL Nick Tallon Mary Drew McFarland
IL Kelsey Brauer Quest Academy ortony
IL Nathan Helminski Quest Academy ortony
IL MAXIMELIO FINCH SCIENCE ACADEMY OF CHICAGO AYCICEK
IL Sabrina Panlaqui St. Joseph Petkus
IL Katie Ulinski Big Hollow Elementary Russell
IL Brooke Hurley Big Hollow Elementary Russell
IL Christian Hernandez Big Hollow Elementary Russell
IL Emily Polark Big Hollow Elementary Russell
IL Student 4 12 Center Elementary School Shippert
IL Kade Fulton Center Elementary School Shippert
IL Matthew Smalec Da Vinci Academy von Heimburg
IL Grace Martin Da Vinci Academy von Heimburg
IL John Westbrook Da Vinci Academy von Heimburg
IL Braedyn Bailis Diamond Lake School Benton
IL Ryan Allen Diamond Lake School Benton
IL Caleb Waycaster Diamond Lake School Benton
IL Caitlyn Schneider Diamond Lake School Benton
IL Courtney Brunkow Diamond Lake School Benton
IL Ricardo Osornio Diamond Lake School Benton
IL Sammy Epstein Diamond Lake School Benton
IL Ayla Dursun Diamond Lake School Benton
IL Aiswarya Arjun Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Daisy Kelly Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Elias Paulos Fairview South Curry
IL Aneel Kana Fairview South Curry
IL Ryan Thiesse Ferson Creek Balster
IL Nathan Fiedler Ferson Creek Balster
IL Hunter Denson Ferson Creek Balster
IL Weston McMann Indian Trail McFarland
IL Suzy Doody Indian Trail McFarland
IL Cassandra Munoz Indian Trail McFarland
IL John Maass Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Linda Guzman Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Christopher Cunnington Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Carson McNeely Kennedy Middle Grade School Penrod
IL David Sun King Middle Grade School Penrod
IL Michael Santagata King Middle Grade School Penrod
IL Abigail Doerre Lotus Elementary School Wodrich
IL Kaytlyn Bell Lotus Elementary School Wodrich
IL Hailea Sacco Lotus Elementary School Wodrich
IL Spencer Gannon Mary Drew McFarland
IL Mia Johnson St. Joseph Petkus
IL George Collias Big Hollow Elementary Russell
IL Noah Johnson Big Hollow Elementary Russell
IL Brooke Barnes Big Hollow Elementary Russell
IL Tommy Janusz Big Hollow Elementary Russell
IL Clarissa Phelps Big Hollow Elementary Russell
IL Leslie Perez Big Hollow Elementary Russell
IL MaKayle Ritacco Big Hollow Elementary Russell
IL Katelyn McNally Big Hollow Elementary Russell
IL Student 4 5 Center Elementary School Shippert
IL Hattie Archer Center Elementary School Shippert
IL Student 4 9 Center Elementary School Shippert
IL Jake Kalenowski Corron Balster
IL Madison Brown Da Vinci Academy von Heimburg
IL Val Terdina Da Vinci Academy von Heimburg
IL Katy Nyland Da Vinci Academy von Heimburg
IL Randy Lu Diamond Lake School Benton
IL Trevor Lewis Dr. Julian Rogus School McFarland
IL Alina Huang Fairview South Curry
IL Blake Wohlwend Ferson Creek Balster
IL Leah Kmiecik Ferson Creek Balster
IL A 8 Ferson Creek Balster
IL Brittney Lane Kennedy Middle Grade School Penrod
IL Heather Keene Kennedy Middle Grade School Penrod
IL student14 student14 King Middle Grade School Penrod
IL student11 student11 King Middle Grade School Penrod
IL Sha'Diamond Gathers Lincoln-Douglas Elementary School Shippert
IL Logan Sevcik Mary Drew McFarland
IL Matthew Helminski Quest Academy ortony
IL Scott Vrablik Quest Academy ortony
IL Matthew Guevarra St. Joseph Petkus
IL Raemer Seaton St. Peter Nolan
IL Meagan Mercado St. Peter Nolan
IN
IN Andres Mejia Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Ben Eichelberger Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Alexander Phan Evansville Christian School West
IN Cole Gwin Greenfield Intermediate School Lowes
IN Dylan Dorman Greenfield Intermediate School Lowes
IN Samuel Thompson Greenfield Intermediate School Lowes
IN Ryan Davis Greenfield Intermediate School Lowes
IN Michael Roller Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Micah Smith Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Kaleb Kunley Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Kendrick Mernitz Sycamore School Tormoehlen
IN Jonathan Papp Sycamore School Tormoehlen
IN Anya Neumeister Sycamore School Tormoehlen
IN Karen Wang Sycamore School Tormoehlen
IN Amin Rimawi 317-845-9466 Flannery
IN Eli Brunton Evansville Christian School West
IN Elizabeth Harris Greenfield Intermediate School Lowes
IN Kierra Marcum Greenfield Intermediate School Lowes
IN Tyler Hornaday Greenfield Intermediate School Lowes
IN Darian Tyler Ouabache Elementary Artis
IN Peggy Brooks Sycamore School Tormoehlen
IN Jack Branigan Sycamore School Tormoehlen
IN Logan Sunday Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Abbey Martin Greenfield Intermediate School Lowes
IN Colby Denney Greenfield Intermediate School Lowes
IN Rey Valui Irwin Math/Science Magnet Elementary School Steffen
IN Korion Johnson Irwin Math/Science Magnet Elementary School Steffen
IN Jadon Yeager Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Amber Smith Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Lisa Leisure North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Emily Noe Ouabache Elementary Artis
IN Jackie Hur Sycamore School Tormoehlen
IN Joey Smith Sycamore School Tormoehlen
IN Luke Roscoe Westwood Elementary School Bricker
IN Lillian Hochstetler Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Sean Burton Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Brent Lithgow Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Harmony Johnson Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Noah Sparkman North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Brooklyn Rudieil North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Conner King North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Sydney Dunkin Ouabache Elementary Artis
IN Alaina Blazwich Ouabache Elementary Artis
IN Nadia Sadanandan Sycamore School Tormoehlen
IN Sophie Mernitz Sycamore School Tormoehlen
IN Nicholas Jeffery Sycamore School Tormoehlen
IN Nicholas Milender Sycamore School Tormoehlen
IN Catherine Neuman Sycamore School Tormoehlen
IN Reis Fogarty Sycamore School Tormoehlen
IN Student 04 317-845-9466 Flannery
IN Lanie Rice Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Paxton Starrett Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Student SL Evansville Christian School West
IN Emma Cox Greenfield Intermediate School Lowes
IN Mackenzie Reasoner Greenfield Intermediate School Lowes
IN Kaelie Kinder Greenfield Intermediate School Lowes
IN Mackenzie Reasoner Greenfield Intermediate School Lowes
IN Grace Thurber Greenfield Intermediate School Lowes
IN Matthew Balfour Irwin Math/Science Magnet Elementary School Steffen
IN Student A Lydia Middleton Dwyer
IN Jillian Baker Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Destiny Taulman-Franklin Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Brantley Kuntz Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Student 10 Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Matthew Strait North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Matthew Strait North Side Intermediate Sschool Chelli
IN William Hall Sycamore School Tormoehlen
IN Lawrence Trowbridge Sycamore School Tormoehlen
IN Nicole Lueck Sycamore School Tormoehlen
IN Justin Kinchen Sycamore School Tormoehlen
IN Rachel Moore Sycamore School Tormoehlen
IN Student 4F Westwood Elementary School Bricker
IN Madeline Erdell Evansville Christian School West
IN Allen Besing Evansville Christian School West
IN Lindy Howard Evansville Christian School West
IN Trey Brown Greenfield Intermediate School Lowes
IN Zack Bell Greenfield Intermediate School Lowes
IN Analicia Cass Greenfield Intermediate School Lowes
IN Mitchell Coffin Greenfield Intermediate School Lowes
IN Katie Grant Greenfield Intermediate School Lowes
IN Katie Grant Greenfield Intermediate School Lowes
IN Noah Rynders Irwin Math/Science Magnet Elementary School Steffen
IN Ben Grimes Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Harley Cowart Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Mandy Lin North Side Intermediate Sschool Chelli
IN tea Schmidt North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Jaedyn Bell Ouabache Elementary Artis
IN Jasmine McWilliams Sycamore School Tormoehlen
IN Connor Granlund Sycamore School Tormoehlen
IN Anika Pirkle Sycamore School Tormoehlen
IN Annie Klemsz Sycamore School Tormoehlen
IN Student 4I Westwood Elementary School Bricker
IN Raihan Saifuddin 317-845-9466 Flannery
IN Meaghan Godzisz Concord Ox Bow Elementary Dawson
IN Gavin Dodd Evansville Christian School West
IN Kylee Bacon Greenfield Intermediate School Lowes
IN Brody Dishman Greenfield Intermediate School Lowes
IN Student D Lydia Middleton Dwyer
IN Ruben Thevenow Lydia Middleton Dwyer
IN Kristen Hall Maxwell Intermediate School Lelliaert
IN Faryn Sowers North Side Intermediate Sschool Chelli
IN Student 02 Ouabache Elementary Artis
IN Logan Rees Ouabache Elementary Artis
KS
KS Sarah Weiskopf Harmony Elementary Thacker
KS Josh Sokol Harmony Elementary Thacker
KS Annabelle Nitz Harmony Elementary Thacker
KS Jacob Mondry Mission Trail Elementary School Hansen
KS Creyton Hunt Harmony Elementary Thacker
KS Kylie Johannes Harmony Elementary Thacker
KS Ethan Knauth Harmony Elementary Thacker
KS Shruthi Venkatachalam Harmony Elementary Thacker
KS Amy Whitworth Mission Trail Elementary School Hansen
KS Emily Rine Mission Trail Elementary School Hansen
KS Amelia Benjamin Mission Trail Elementary School Hansen
KS Colby McArthur Cedar Hills Elementary Hotujac
KS Jake McKown Mission Trail Elementary School Hansen
KS John Kiersnowski Mission Trail Elementary School Hansen
KS Tanner Helton Mission Trail Elementary School Hansen
KY
KY Tate Herman A. M. Yealey Elementary Smith
KY Branden Bailey A. M. Yealey Elementary Smith
KY Margaret Roundtree A. M. Yealey Elementary Smith
KY Owen Cernetisch A. M. Yealey Elementary Smith
KY Keaton Coomer John Adair Intermediate Geisselhardt
KY Sara Barrens Louisville Collegiate School Scherer
KY Sophia Baser Louisville Collegiate School Scherer
KY Kameron Wright A. M. Yealey Elementary Smith
KY Christina White Adair County Elementary School Geisselhardt
KY Courtney Roberts A. M. Yealey Elementary Smith
KY Keegan Points A. M. Yealey Elementary Smith
KY Tyler Nwaiser A. M. Yealey Elementary Smith
KY Thalia Valencia-Murphy A. M. Yealey Elementary Smith
KY Lucas Alley A. M. Yealey Elementary Smith
KY Emily Waltz A. M. Yealey Elementary Smith
KY Maddie Harmon Adair County Elementary School Geisselhardt
KY Lauren Grant John Adair Intermediate Geisselhardt
KY Mansi Mamidi A. M. Yealey Elementary Smith
KY Jaret Flowers A. M. Yealey Elementary Smith
KY Maggie Young John Adair Intermediate Geisselhardt
KY Brianna Dale John Adair Intermediate Geisselhardt
KY Ali Zaidi Louisville Collegiate School Scherer
KY Kai Burton John Adair Intermediate Geisselhardt
KY Zane Schneider A. M. Yealey Elementary Smith
KY Ryan Zuesli A. M. Yealey Elementary Smith
KY Clayton Janes Adair County Elementary School Geisselhardt
KY Kiley Feese Adair County Elementary School Geisselhardt
KY Aaron Peck Adair County Elementary School Geisselhardt
MA
MA Briahna Becker Bournedale Elementary Holland
MA Michael Bonito Bournedale Elementary Holland
MA Jared Baptist Peebles Elementary School Ariagno
MA Emily Wing Peebles Elementary School Ariagno
MA Hilary Packard Peebles Elementary School Ariagno
MA Ava Levis Bournedale Elementary Holland
MA Nidhi Kumar Bournedale Elementary Holland
MA Ginger Johnston Bournedale Elementary Holland
MA Zoe Janicki Bournedale Elementary Holland
MA Ethan Billard Peebles Elementary School Ariagno
MA John MacDonald Peebles Elementary School Ariagno
MA Ethan Smith Peebles Elementary School Ariagno
MA Alexander Dunn Peebles Elementary School Ariagno
MA Shelby Upton Bournedale Elementary Holland
MA Shawn DiCarlo Bournedale Elementary Holland
MA Jeremiah Curran Peebles Elementary School Ariagno
MA Wyatt Ream Bournedale Elementary Holland
MA Thomas Moses Bournedale Elementary Holland
MA Darren Glifort Bournedale Elementary Holland
MA Michelle Gallerani Peebles Elementary School Ariagno
MA Rohan Jarvis Peebles Elementary School Ariagno
MA Steven Barmashi Bournedale Elementary Holland
MA Danielle Woodard Bournedale Elementary Holland
MA Shea Lawlor Bournedale Elementary Holland
MA Derek Duggan Bournedale Elementary Holland
MA Patrick Sweeney Peebles Elementary School Ariagno
MA Mark Coakley Peebles Elementary School Ariagno
MA Dylan Pierce Peebles Elementary School Ariagno
MA Hannah Moreno Bournedale Elementary Holland
MA Peter Curran Bournedale Elementary Holland
MA Phoebe Medeiros Peebles Elementary School Ariagno
MA Jillian Bastman Peebles Elementary School Ariagno
MA Merilyan Vargas Peebles Elementary School Ariagno
MA Samantha Forni Peebles Elementary School Ariagno
MD
MD STUDENT 4R18 Grace Christian School Holden
MI
MI Randy Mi Conant Elementary McLean
MI Manvita Battepati Wattles Elementary School Clemence
MI Dhruv Muralidhar Wattles Elementary School Clemence
MI Vibha Moorthy Wattles Elementary School Clemence
MI Roni Kane Conant Elementary McLean
MI Sahithi Tetali Wattles Elementary School Clemence
MI Krishay Sridalla Wattles Elementary School Clemence
MI Molly Paulon Conant Elementary McLean
MI Student EMA Conant Elementary McLean
MI Student KS Conant Elementary McLean
MI Amogh Gowda Wattles Elementary School Clemence
MI Mackenzie McGrane Wattles Elementary School Clemence
MI Erika Hallberg Wattles Elementary School Clemence
MI Joshua D. Conant Elementary McLean
MI Aarani Varatharajan Conant Elementary McLean
MI Anna Tsuchiya Wattles Elementary School Clemence
MI Sydney Billinger Wattles Elementary School Clemence
MI Kartik Sandell Wattles Elementary School Clemence
MI Abaigeal McFarland Conant Elementary McLean
MI Victoria Hungerman Conant Elementary McLean
MI Grace Bright Wattles Elementary School Clemence
MI Vereena Salib Wattles Elementary School Clemence
MI Riya Lagala Wattles Elementary School Clemence
MI Nathaniel Kirtland Wattles Elementary School Clemence
MI Jonathan Margosian Conant Elementary McLean
MI Jenna Silverman Conant Elementary McLean
MI Portia Chana Wattles Elementary School Clemence
MI Sneha Sundar Wattles Elementary School Clemence
MI Abhay Shakhapur Wattles Elementary School Clemence
MI Anushree Ravi Wattles Elementary School Clemence
MI Sarah Moilanen Wattles Elementary School Clemence
MI Ethan Hays Wattles Elementary School Clemence
MN
MN Nathan K Annunciation School Laux
MN Conor O Annunciation School Laux
MN Anika P Annunciation School Laux
MN David O Annunciation School Laux
MN Emily K Annunciation School Laux
MO
MO Tristian Flier Imagine Academy ESM Creger
MO Allison Boczkiewicz John Weldon Elementary Riley
MO Trevion Wiggins Imagine Academy ESM Creger
MO Carlando Dickens Imagine Academy ESM Creger
MO Alexis Brinkley Imagine Academy ESM Creger
MO Charley Poole John Weldon Elementary Riley
MO Richard Swanigan Imagine Academy ESM Creger
MO Donavin Smith Imagine Academy ESM Creger
MO Allyson Smith John Weldon Elementary Riley
MO Tyler Lowder John Weldon Elementary Riley
MO Lena Steins John Weldon Elementary Riley
MO Jada Hudson Imagine Academy ESM Creger
MO Sudeep Poturi John Weldon Elementary Riley
MO Pratham Agrawal John Weldon Elementary Riley
MO Alice Ding John Weldon Elementary Riley
NC
NC Natalie Atento Codington Elementary School Southerland
NC Olivia Allman Codington Elementary School Southerland
NC Luke Babin Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Chloe Thompson Englewood Elementary Quigley
NC Sophia Abruzzino Codington Elementary School Southerland
NC Julia Ussery Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Ebby Buck Englewood Elementary Quigley
NC Tristan Freeman Codington Elementary School Southerland
NC Max Bergman Codington Elementary School Southerland
NC Elissa Hall Codington Elementary School Southerland
NC Amber Kelly Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Jacob Bulgarelli Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Mary Ashley Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Jalil Allen Englewood Elementary Quigley
NC Gabrielle Stewart Englewood Elementary Quigley
NC Molly Bynum Englewood Elementary Quigley
NC Sean Hirt Kenansville Elementary School Murphy
NC Emory Lynn Butler Codington Elementary School Southerland
NC Kathryn Thompson Englewood Elementary Quigley
NC Noah Shelton Englewood Elementary Quigley
NC Mason Chandler Englewood Elementary Quigley
NC Kelli Westerbeek Kenansville Elementary School Murphy
NC Sara Mantie Kenansville Elementary School Murphy
NC Riley Hudson Codington Elementary School Southerland
NC Madelyn Ward Codington Elementary School Southerland
NC Phillip Icard Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Tristam Bost Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Theo Parrom Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Samuel Mercedes Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Nolan Howell Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Gabriel Asbell Englewood Elementary Quigley
NC Dylan Wolf Englewood Elementary Quigley
NC John Hamm Englewood Elementary Quigley
NC Logan Driver Englewood Elementary Quigley
NC Yadira Soria Kenansville Elementary School Murphy
NC Amaya Sloan Kenansville Elementary School Murphy
NC Campbell Wynn Codington Elementary School Southerland
NC Gabrielle Badakhsh Codington Elementary School Southerland
NC Skyler Carballo Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Byron Pressley Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Khadija Shaikh Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Allison Baker Englewood Elementary Quigley
NC Megan Seale Englewood Elementary Quigley
NC Caitlin Winstead Englewood Elementary Quigley
NC Clay McNiff Englewood Elementary Quigley
NC Eden Curtiss Englewood Elementary Quigley
NC Lucas Martinez Englewood Elementary Quigley
NC Uriah Collins Englewood Elementary Quigley
NC Jenna Lavely Englewood Elementary Quigley
NC Evan Burton Englewood Elementary Quigley
NC Braden Humphrey Codington Elementary School Southerland
NC Katelyn Guthrie Codington Elementary School Southerland
NC Clinton Graham Codington Elementary School Southerland
NC Emily Mahn Codington Elementary School Southerland
NC Macy Linz Codington Elementary School Southerland
NC Faith Hart Codington Elementary School Southerland
NC Erica Li Codington Elementary School Southerland
NC Sydney Knox Codington Elementary School Southerland
NC Cassidy Klos Codington Elementary School Southerland
NC Miles Monte Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Andrew Jacobs Coltrane-Webb Elementary Cabaniss
NC Lana Al Sayed Englewood Elementary Quigley
NC Mason Hooks Englewood Elementary Quigley
NC Ashonti Johnson Englewood Elementary Quigley
NC Malik Battle Englewood Elementary Quigley
NE
NE Jenna Banzhaf West Lawn Elementary Stelk
NJ
NJ Gianna E Caldwell Elementary Collins
NJ A M Caldwell Elementary Collins
NJ Matthew F Caldwell Elementary Collins
NJ Jack P Caldwell Elementary Collins
NJ Casey J Caldwell Elementary Collins
NJ Bradley Hynes Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Bobby Krebs Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Patrick Salamone Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Daniela Johnson Newell Elementary School Schumacher
NJ David T Caldwell Elementary Collins
NJ Lily E Caldwell Elementary Collins
NJ Ajay T Caldwell Elementary Collins
NJ Brendon Basko Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Jillian Pfefferle Kingwood Township Alpaugh
NJ Danial Fahim Newell Elementary School Schumacher
NJ Christopher Wireman Newell Elementary School Schumacher
NJ Youcef Soltani Newell Elementary School Schumacher
NJ Spencer Katz Newell Elementary School Schumacher
NJ Brianna DeRosa Osbornville Elementary School Evans
NJ Jenna T Caldwell Elementary Collins
NJ Jack B Caldwell Elementary Collins
NJ Zachary G Caldwell Elementary Collins
NJ Tierney Garkowski Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Brooks Case Kingwood Township Alpaugh
NJ Jillian Cary Newell Elementary School Schumacher
NJ Ryan Topping Newell Elementary School Schumacher
NJ Rea Singh Newell Elementary School Schumacher
NJ Rachel T Caldwell Elementary Collins
NJ Cara P Caldwell Elementary Collins
NJ C F Caldwell Elementary Collins
NJ Lauren S Caldwell Elementary Collins
NJ Daniel Black Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Teresa Nunan Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Anthony Maniscalco Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Thomas Zarszynski Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Abby Bergacs Kingwood Township Alpaugh
NJ Frank Ford Newell Elementary School Schumacher
NJ Ariana Ortiz Osbornville Elementary School Evans
NJ Cristina Oliveira Osbornville Elementary School Evans
NJ Michael B Caldwell Elementary Collins
NJ Zach Ailara Kingwood Township Alpaugh
NJ Savannah Strahle Newell Elementary School Schumacher
NJ Christopher McCrea Newell Elementary School Schumacher
NJ Kurt Newman Osbornville Elementary School Evans
NJ Victoria C Caldwell Elementary Collins
NJ Mary-Anne D Caldwell Elementary Collins
NJ Riley Eisenbeil Kingwood Township Alpaugh
NJ Michael Zuppa Newell Elementary School Schumacher
NJ Jaiveer Gill Newell Elementary School Schumacher
NJ Amanda Brooks Osbornville Elementary School Evans
NJ Jessica M Caldwell Elementary Collins
NJ H G Caldwell Elementary Collins
NJ Thomas S Caldwell Elementary Collins
NJ Carolette S Caldwell Elementary Collins
NJ Jagger K Caldwell Elementary Collins
NJ Christian Alino Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Michael Gallo Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Alicia HerreraPerez Drum Point Road Elementary School Evans
NJ Kurt Talke Kingwood Township Alpaugh
NJ Jack Markowski Kingwood Township Alpaugh
NJ Dylan Izzo Kingwood Township Alpaugh
NJ Joey Accardi Newell Elementary School Schumacher
NJ Jackson Monahan Newell Elementary School Schumacher
NM
NM J K Montezuma Elementary Butzier
NM J M-O Montezuma Elementary Butzier
NM Z S Montezuma Elementary Butzier
NY
NY Ethan Youseffi E. M. Baker Boylan
NY Shiv Karwal E. M. Baker Boylan
NY Nicole Caringal PS 83Donald Hertz Whitford
NY Besim Brya PS 83Donald Hertz Whitford
NY Elise Schwarz-Saccamano Cayuga Heights Elementary Jones
NY Alex Reimer Cayuga Heights Elementary Jones
NY Emma Yeo Cayuga Heights Elementary Jones
NY Samuel Kim Dr. Kim's EMS Club Kim
NY Sally Sarker E. M. Baker Boylan
NY Arthur Yoon Dr. Kim's EMS Club Kim
NY Noah Lustbader E. M. Baker Boylan
NY Raymond Lin E. M. Baker Boylan
NY Ronin Bina E. M. Baker Boylan
NY Aryaman Bahri E. M. Baker Boylan
NY Zoey Zentner Cayuga Heights Elementary Jones
NY Ioana Pitici Cayuga Heights Elementary Jones
NY Eric Wang Cayuga Heights Elementary Jones
NY Luca Sharbani E. M. Baker Boylan
NY Thomas McCartney Lee Avenue Stam
NY Sean Bui PS 83Donald Hertz Whitford
NY Gerard Saldaura PS 83Donald Hertz Whitford
NY Katarina Kobetitsch Lee Avenue Stam
NY Abdullah Alzendani PS 83Donald Hertz Whitford
NY Wynne Williams-Ceci Cayuga Heights Elementary Jones
NY Jerry Qian Cayuga Heights Elementary Jones
NY Alana Martin Cayuga Heights Elementary Jones
NY Roger Chavez PS 83Donald Hertz Whitford
NY Ameen Rasheed PS 83Donald Hertz Whitford
NY Lizbeth Perez Ariezada PS 83Donald Hertz Whitford
NY Shend Buqaj PS 83Donald Hertz Whitford
NY Shaib Sharhan PS 83Donald Hertz Whitford
OH
OH Lauren Snedeker Bowers Elementary Jenkins
OH Grace White Clernont County STEM Center Wagner
OH STEM Student 9 Clernont County STEM Center Wagner
OH Garret Harrison Clernont County STEM Center Wagner
OH Emily Prenger Coldwater Elementary School Naveau
OH Grace Poorbaugh Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Ava Lytle Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Kyle Dickson Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Nick Schoenleb Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Josie Cahall Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Rhiannon Bryk Menlo Park Academy Theiss
OH Lexi Soltesz Menlo Park Academy Theiss
OH Jane Nilson Birchwood School Debelak
OH Abby Hill Clernont County STEM Center Wagner
OH Trinity Donahue Clernont County STEM Center Wagner
OH STEM Student 11 Clernont County STEM Center Wagner
OH STEM Student 10 Clernont County STEM Center Wagner
OH Hailey Speeg Clernont County STEM Center Wagner
OH Madalyn Willis Clernont County STEM Center Wagner
OH Emma Eckstein Coldwater Elementary School Naveau
OH Caleb Spencer Coldwater Elementary School Naveau
OH Megan Schwieterman Coldwater Elementary School Naveau
OH Thomas Pax Coldwater Elementary School Naveau
OH student 4G1 Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Teresa Hawk Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Ryan Welch Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Jacob Pogan Liberty Center Elementary School Righi
OH Hunter Caraballo Menlo Park Academy Theiss
OH Student 4 Student 4 Menlo Park Academy Theiss
OH William Watkins Bowers Elementary Jenkins
OH Trey Hollins Clernont County STEM Center Wagner
OH Bryson Buschur Coldwater Elementary School Naveau
OH Maya Stahl Coldwater Elementary School Naveau
OH Mackenzie Beal Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Siddhu Metta Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Jakeb Ashkettle Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Katie Scott Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Joy Gimei Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Olivia Wenzel Menlo Park Academy Theiss
OH Sam Peacock Menlo Park Academy Theiss
OH Claire Stech Menlo Park Academy Theiss
OH Mason Marsh Clernont County STEM Center Wagner
OH Cooper Reinert Clernont County STEM Center Wagner
OH Alexander Black Clernont County STEM Center Wagner
OH Lauren Colyer Clernont County STEM Center Wagner
OH Blake Dippold Coldwater Elementary School Naveau
OH Audrey Zeigler Coldwater Elementary School Naveau
OH Ashley Langenkamp Coldwater Elementary School Naveau
OH student 4K6 Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Zavier Waggoner Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Craig Ngo Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Blake Messenger Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Max Daley Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Maria Schmidt Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Ryan Sluder Menlo Park Academy Theiss
OH Milana Mudra Menlo Park Academy Theiss
OH Channin McNaughton Birchwood School Debelak
OH Katy Snodgrass Bowers Elementary Jenkins
OH Hannah Schweier Bowers Elementary Jenkins
OH Alex Houchin Clernont County STEM Center Wagner
OH Jake Hemmelgarn Coldwater Elementary School Naveau
OH Nathan Kaiser Coldwater Elementary School Naveau
OH Delila Coddington Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Riley Duffy Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Alaina Miller Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Aidan Parsons Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Aaron Johnson Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Paulina Djan Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Nicole Ike Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Tatum Basdash Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Kristen Lillemoen Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Stavros Ananiadis Menlo Park Academy Theiss
OH Madison Kauffman Bowers Elementary Jenkins
OH Chaedyn Chereson Bowers Elementary Jenkins
OH Sydney Gee Clernont County STEM Center Wagner
OH STEM Student 12 Clernont County STEM Center Wagner
OH Nate Ball Clernont County STEM Center Wagner
OH Alex Manz Clernont County STEM Center Wagner
OH Amanda Bush Clernont County STEM Center Wagner
OH Shelby Giere Coldwater Elementary School Naveau
OH Carmen Doll Coldwater Elementary School Naveau
OH Matthew Monago Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH student 4F2 Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Tomas Torres Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Braeden Gulley Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Lindsey Scott Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Thomas Robinson Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Matthew Manngard Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Alex Righi Liberty Center Elementary School Righi
OH Natalie Costello Menlo Park Academy Theiss
OH Student 3 Student 3 Menlo Park Academy Theiss
OH Matthew Harrington Menlo Park Academy Theiss
OH Jacob Daugherty Menlo Park Academy Theiss
OH Elizabeth Coleman Menlo Park Academy Theiss
OH Hannah Mitchell Menlo Park Academy Theiss
OH Sami Major Menlo Park Academy Theiss
OH STEM Student 13 Clernont County STEM Center Wagner
OH Kobe Boggs Coldwater Elementary School Naveau
OH Averie Ogden Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Samuel Bosson Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Aliya Myers Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Mayukha Dyta Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Ian Krider Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Anish Indukuri Freedom Trail Elementary Gosdanian
OH Meredith Zeiter Liberty Center Elementary School Righi
OH Noelle Harrington Menlo Park Academy Theiss
OH Student 8 Student 8 Menlo Park Academy Theiss
OH Alexx Watters Menlo Park Academy Theiss
OH Shay Tanna Menlo Park Academy Theiss
OH Logan Cummings Menlo Park Academy Theiss
OH Gabe Payne Menlo Park Academy Theiss
OH Thomas Cline Menlo Park Academy Theiss
OK
OK Mark Williams Jones Elementary Hughes
OK Markos Wester-Rivera Zarrow International School Van Eman PhD
OK Hope Zerby Independence Elementary Dukes
OK Avery Freeman Jones Elementary Hughes
OK Zoe Reed Zarrow International School Van Eman PhD
OK D C Kiefer Elementary Dangott
OK Hunter Hall Independence Elementary Dukes
OK Tristan LaRose Independence Elementary Dukes
OK Marcus Evans Jones Elementary Hughes
OK 500451 # Sperry Elementary Alsabrook
OK 500636 # Sperry Elementary Alsabrook
OK Maxwell Pitts Sterling Elementary Curry
OK Harmon Phillips Battiest Elementary School Norman
OK Hannah Harrison Independence Elementary Dukes
OK Brayden Stringer Independence Elementary Dukes
OK Jayden Reed Jones Elementary Hughes
OK Hunter Hendricks Jones Elementary Hughes
OK Kaley Core Sperry Elementary Alsabrook
OK Grace Anderson Zarrow International School Van Eman PhD
OK Reanna DeLozier Battiest Elementary School Norman
OK Enchil Tonihka Battiest Elementary School Norman
OK Alison Witte Kiefer Elementary Dangott
OK Sarah Swint Sayre Elementary School Winn
OK Samantha Helms Sterling Elementary Curry
OK Turner Aiden Zarrow International School Van Eman PhD
OK Teddy Spitler Zarrow International School Van Eman PhD
OR
OR Grace Bliven Memorial Elementary Karabinus
OR Student 4 Memorial Elementary Karabinus
OR Lane Mikkelborg Memorial Elementary Karabinus
OR Kaylani Kam Memorial Elementary Karabinus
OR Jordan Bailey Memorial Elementary Karabinus
OR Natalie Turnbull Memorial Elementary Karabinus
OR Hunter Ordyna Memorial Elementary Karabinus
OR Student 2 Memorial Elementary Karabinus
OR Ellen McMillan Memorial Elementary Karabinus
OR Jaden Clemens Memorial Elementary Karabinus
OR Emily Thomas Memorial Elementary Karabinus
OR Megan Bomberger Memorial Elementary Karabinus
OR Braden Goodfellow Memorial Elementary Karabinus
OR Finn Reuter Memorial Elementary Karabinus
OR Chloe Rodgers Delphian Rothe
OR Joseph Min Delphian Rothe
OR Sofia Frison Memorial Elementary Karabinus
OR Emily Schorzman Memorial Elementary Karabinus
OR Anthony Frasnelly Memorial Elementary Karabinus
OR Mikey Flanigan Memorial Elementary Karabinus
OR Trent Dietzel Memorial Elementary Karabinus
OR Student 3 Memorial Elementary Karabinus
OR Jadzia Engle Memorial Elementary Karabinus
OR Timson Lee Delphian Rothe
OR Juliet Holyfield Delphian Rothe
OR Isabella Montalvo Delphian Rothe
OR Lathan Niehus Memorial Elementary Karabinus
OR Kate Ford Memorial Elementary Karabinus
PA
PA Arianna Arditi East Vincent Elementary School Mitton
PA Connor Simeon East Vincent Elementary School Mitton
PA Sean Zubey East Vincent Elementary School Mitton
PA Jake Gallagher East Vincent Elementary School Mitton
PA Meghan Parker East Vincent Elementary School Mitton
PA Sam Kuhl East Vincent Elementary School Mitton
PA Connor Leister East Vincent Elementary School Mitton
PA Jackson Keating East Vincent Elementary School Mitton
PA Student 1 French Creek Elementary KOury
PA Daniel Ayres East Vincent Elementary School Mitton
PA Ethan Stuart East Vincent Elementary School Mitton
PA Maddie Braun East Vincent Elementary School Mitton
PA Julie Tognucci East Vincent Elementary School Mitton
PA Jack Schnell East Vincent Elementary School Mitton
PA Lane Magness French Creek Elementary KOury
PA Rachel Arp East Vincent Elementary School Mitton
PA Riley Moran East Vincent Elementary School Mitton
PA Will Blackledge East Vincent Elementary School Mitton
RI
RI Aidan Piekarski Community Elementary School Friedland
RI Matthew DeSousa Community Elementary School Friedland
RI Owen Enestvedt Community Elementary School Friedland
RI Aaron Kaplan Community Elementary School Friedland
RI Heather Marszalkowski Community Elementary School Friedland
RI Tyler Shaw Community Elementary School Friedland
RI Shane Calabro Community Elementary School Friedland
RI Tyler Provost Community Elementary School Friedland
TN
TN Carter Williams Elzie D. Patton Elementary Ford
TN Ethan Owen Rutland Elementary School Miller
TN Scotlyn Turner W. A. Wright Elementary Ford
TN Campbell Bouse W. A. Wright Elementary Ford
TN Kimmie Tran Elzie D. Patton Elementary Ford
TN Lily Wilson Elzie D. Patton Elementary Ford
TN Summerlyn Hysell Lakeview Elementary School Miller
TN Carter Jones Lakeview Elementary School Miller
TN Eddie Isbell Lakeview Elementary School Miller
TN Seth Meyer Rutland Elementary School Miller
TN Kendall Moshinsky Rutland Elementary School Miller
TN Sam Milejczak W. A. Wright Elementary Ford
TN Kaelan Mikulak W. A. Wright Elementary Ford
TN Ethan Brandrub Elzie D. Patton Elementary Ford
TN Gabe Heckerman Rutland Elementary School Miller
TN Anamaree Dranes W. A. Wright Elementary Ford
TN Laney Burns West Elementary Ford
TN Camden Hayslip Elzie D. Patton Elementary Ford
TX
TX G Student Kirby Hall School Burton
TX Merlin Jones Venable Village Elementary Buechi
TX Alec Jacoby Venable Village Elementary Buechi
TX Daniel Hahn Venable Village Elementary Buechi
TX Yabdielis Velez Venable Village Elementary Buechi
TX Cherisa Price Venable Village Elementary Buechi
TX Alia Lehmenn Venable Village Elementary Buechi
TX Alina Simon Venable Village Elementary Buechi
TX Zander Dissmeyer Venable Village Elementary Buechi
UT
UT Kelsey Barton Centerville Elementary Braegger
UT Holland Pettingill Centerville Elementary Braegger
UT Zachary Higginson Centerville Elementary Braegger
UT Ethan Christiansen Centerville Elementary Braegger
UT 030 B Legacy Prep Academy Holman
UT Sierra Knowles Legacy Prep Academy Holman
UT Olivia Phillips Centerville Elementary Braegger
UT Eric Montenegro Centerville Elementary Braegger
UT Student 18 Student 18 Centerville Elementary Braegger
UT Connor McBride Centerville Elementary Braegger
UT Joshua Freeman Centerville Elementary Braegger
UT Aiden Carter Legacy Prep Academy Holman
UT 0014 W Legacy Prep Academy Holman
UT Braden Campbell Centerville Elementary Braegger
UT Cade Stephens Centerville Elementary Braegger
UT Shelby Rosenlof Centerville Elementary Braegger
UT Kaylie Larsen Centerville Elementary Braegger
UT Alyssa Connell Legacy Prep Academy Holman
UT Nicholas VanStaden Legacy Prep Academy Holman
UT Logan Allen Centerville Elementary Braegger
UT Stockton Hogan Legacy Prep Academy Holman
UT 0015 W Legacy Prep Academy Holman
UT 0013 W Legacy Prep Academy Holman
UT Elijah Parker Legacy Prep Academy Holman
UT A C Legacy Prep Academy Holman
UT Paige Bishop Legacy Prep Academy Holman
UT Mitchell Anderson Legacy Prep Academy Holman
UT Elliot Spencer Legacy Prep Academy Holman
UT Mckenna Willey Centerville Elementary Braegger
UT Preston Sonntag Centerville Elementary Braegger
UT Lauren Hulse Centerville Elementary Braegger
UT Student 28 D Student 28 D Centerville Elementary Braegger
UT Lincoln Haws Legacy Prep Academy Holman
UT Nick Wolgamott Legacy Prep Academy Holman
UT 027 B Legacy Prep Academy Holman
UT Ethan Keller Legacy Prep Academy Holman
UT Daxton Thayne Legacy Prep Academy Holman
VA
VA Zulma Escobar Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Jackson Sirbaugh Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Iris Wu Greenbriar West Elementary School Tress
VA Anwitha Anumolu Greenbriar West Elementary School Tress
VA Anthony Spinetta Greenbriar West Elementary School Tress
VA Anuoshka Chintada Greenbriar West Elementary School Tress
VA Manu Bulusu Greenbriar West Elementary School Tress
VA Zachary Wiencko Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Michael Lee John Kerr Elementary School Myers
VA Kevin Romano John Kerr Elementary School Myers
VA Tucker Heglas John Kerr Elementary School Myers
VA Peyton Shickle John Kerr Elementary School Myers
VA Myah Smith Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Grayson Westfall Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Bridget Colwell Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Benjamin Viner Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Hope Sleime Goochland Elementary School Brown
VA Nandini Pisupati Greenbriar West Elementary School Tress
VA Revanth Vejju Greenbriar West Elementary School Tress
VA Parthiv Chigurupati Greenbriar West Elementary School Tress
VA Justin Park Greenbriar West Elementary School Tress
VA Stephen Topham Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Anna Mikulec John Kerr Elementary School Myers
VA Ryan Sisson Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Delaney Webb Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Austin Freimuth Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Aiden Roger Greenbriar West Elementary School Tress
VA Sally Sydnor John Kerr Elementary School Myers
VA Evan Walker Goochland Elementary School Brown
VA Stuart Taylor Goochland Elementary School Brown
VA Aashish Gullanki Greenbriar West Elementary School Tress
VA Eli Roulston John Kerr Elementary School Myers
VA Marissa McDole John Kerr Elementary School Myers
VA Claudia Largent John Kerr Elementary School Myers
VA John David Ballard John Kerr Elementary School Myers
VA John Morgan Skiles John Kerr Elementary School Myers
VA Raegan Harrahy Randolph Elementary School Spessard
VA Matthew Dawson Chincoteague Elementary School Johnson
VA Malachi Imoh Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Anna Heidel Goochland Elementary School Brown
VA Numya Menon Greenbriar West Elementary School Tress
VA Owen Arnold Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Jackson Taylor Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Max Zarbo John Kerr Elementary School Myers
VA Matthew Taylor Accawmacke Elementary School Johnson
VA Cynthia Lichliter Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Cooper Roger Greenbriar West Elementary School Tress
VA Rebekah Chong Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA George Wang Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Michael Wang Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Benjamin Wiencko Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Mac Gordon John Kerr Elementary School Myers
VA Sadie Bell John Kerr Elementary School Myers
VA DM Gentry Randolph Elementary School Spessard
VA Anna Hoffler Randolph Elementary School Spessard
VA MJ Solyan Randolph Elementary School Spessard
VA Evie Wensell Randolph Elementary School Spessard
VA Luke Webb Accawmacke Elementary School Johnson
VA Kyle Moore Chincoteague Elementary School Johnson
VA Lili Langford Frederick Douglass Elementary School Gavello
VA Lauren Campbell Greenwood Mill Elementary School Gardner
VA Max Hamme John Kerr Elementary School Myers
VA Ashleigh Nail John Kerr Elementary School Myers
VA Elliot Eyre John Kerr Elementary School Myers
VA Ian Doerwaldt John Kerr Elementary School Myers
VA Katherine Martin John Kerr Elementary School Myers
VA Kortney Summers John Kerr Elementary School Myers
VA Luke Agee Randolph Elementary School Spessard
WA
WA Surya Gorantla Archimedes Clubs Pavicevic
WA Sunidhi Ranganathan Archimedes Clubs Pavicevic
WA Suraj Dhulipalla Archimedes Clubs Pavicevic
WA Rhea Shinde Archimedes Clubs Pavicevic
WA Saket Gollapudi Archimedes Clubs Pavicevic
WA Andrew Monteith Archimedes Clubs Pavicevic
WA Ritesh Boddipalli Archimedes Clubs Pavicevic
WA Nikola Bojanic Archimedes Clubs Pavicevic
WI
WI Logan E Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Miryah H Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Benjamin L Barton Elementary Egan
WI Joshua G Barton Elementary Egan
WI Brayden W Decorah Cira
WI Rayden F Fair Park Cira
WI Jonathan F Fair Park Cira
WI Jillian V Fair Park Cira
WI Jacob St. Green Tree Elementary Egan
WI Henry R Green Tree Elementary Egan
WI Taylor C Green Tree Elementary Egan
WI Jacob S Green Tree Elementary Egan
WI Anna P McLane Elementary Egan
WI DJ K McLane Elementary Egan
WI Nina G McLane Elementary Egan
WI Anneka Haglund Prairie View Elementary School Pauli
WI Lauren Denu Prairie View Elementary School Pauli
WI Aaron Kluck Prairie View Elementary School Pauli
WI Henry Butzlaff Prairie View Elementary School Pauli
WI Adam Tisler Prairie View Elementary School Pauli
WI Cassandra Goswick Roosevelt Elementary Ulring
WI Andrew Reilly Roosevelt Elementary Ulring
WI Kerington Sauser Roosevelt Elementary Ulring
WI Rodrigo Villanueva Roosevelt Elementary Ulring
WI Stephen Wenzel Roosevelt Elementary Ulring
WI Lexi Coffeen Rosendale School Born
WI Adam Horton Yahara Elementary School Kennedy
WI Riley Briggs Yahara Elementary School Kennedy
WI Jonah V Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Stacey DU Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Caleb D Barton Elementary Egan
WI Corey Moore Brooklyn Elementary Molzahn
WI Megan Schliem Brooklyn Elementary Molzahn
WI Carolyn Gehrman Brooklyn Elementary Molzahn
WI Damien Johnson Brooklyn Elementary Molzahn
WI Jada W Fair Park Cira
WI Caleb S Green Tree Elementary Egan
WI Nathan K Green Tree Elementary Egan
WI Macey M McLane Elementary Egan
WI Kevin L McLane Elementary Egan
WI Chloe L McLane Elementary Egan
WI Jordan J McLane Elementary Egan
WI Simeon Smith Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Student 4 Roosevelt Elementary Ulring
WI Abby Weber Rosendale School Born
WI Cyna Madigan Rosendale School Born
WI Tess BT Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Hallie MQ Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Abigail LO Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Aiden R Barton Elementary Egan
WI Dorian H Barton Elementary Egan
WI Matthew Ludtke Brandon Elementary School Born
WI Duncan Larson Brooklyn Elementary Molzahn
WI Braden H Decorah Cira
WI Ethan L Green Tree Elementary Egan
WI Nik E McLane Elementary Egan
WI Lauren C McLane Elementary Egan
WI Alexandria Q McLane Elementary Egan
WI Sarah Gerg Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Trey Ryan Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Olivia Dobson Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Ben Wiedholz Prairie View Elementary School Pauli
WI Aiko Wolf Roosevelt Elementary Ulring
WI Student 3 Roosevelt Elementary Ulring
WI Student 7 Roosevelt Elementary Ulring
WI Kyle Wescott Roosevelt Elementary Ulring
WI Sawyer Schnettler Rosendale School Born
WI Colton B Barton Elementary Egan
WI Kaylie P Barton Elementary Egan
WI Cora Williams Brandon Elementary School Born
WI Elliott VanDenEng Brooklyn Elementary Molzahn
WI Calla Pagels Brooklyn Elementary Molzahn
WI Jackson H Decorah Cira
WI Lily R Decorah Cira
WI Dylan M Decorah Cira
WI Sam Y Fair Park Cira
WI Jada W Green Tree Elementary Egan
WI Chanel K Green Tree Elementary Egan
WI Kaitlyn H Green Tree Elementary Egan
WI Jacob A Green Tree Elementary Egan
WI Lily M Green Tree Elementary Egan
WI Caitlin M Green Tree Elementary Egan
WI Odessa D McLane Elementary Egan
WI Ian Santoirre Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Auna Pokel Roosevelt Elementary Ulring
WI Hunter RR Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI David L Barton Elementary Egan
WI Ryan R Decorah Cira
WI Logan F Fair Park Cira
WI Riley F Fair Park Cira
WI Shaelyn F Fair Park Cira
WI Colin D Fair Park Cira
WI Ethan A Green Tree Elementary Egan
WI Justin N Green Tree Elementary Egan
WI Kaden K Green Tree Elementary Egan
WI Daniel L Green Tree Elementary Egan
WI Liam N McLane Elementary Egan
WI Brady F McLane Elementary Egan
WI Brennan H McLane Elementary Egan
WI Talena B McLane Elementary Egan
WI Eli Landas Prairie View Elementary School Pauli
WI Blake Raymer Roosevelt Elementary Ulring
WI Ben Suter Roosevelt Elementary Ulring
WI Student 8 Roosevelt Elementary Ulring
WI Ted Holdmann Rosendale School Born
WI Haley Engel Rosendale School Born
WI Jaxton Boyd Rosendale School Born
WI Caitlin Slonecker Rosendale School Born
WI Preston G Summit Elementary Harrop
WI Brandon R Summit Elementary Harrop
WI Eliot Pickhardt Yahara Elementary School Kennedy
WI Zoran S1 Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Riley N Barton Elementary Egan
WI Anna Bartz Brandon Elementary School Born
WI Tyler Lovejoy Brandon Elementary School Born
WI Sarah Boerigter Brooklyn Elementary Molzahn
WI Matthew S Decorah Cira
WI Tripp W Decorah Cira
WI Cayden H Decorah Cira
WI Cyrus S Decorah Cira
WI Ellie F Fair Park Cira
WI Dason W Fair Park Cira
WI Payton F Fair Park Cira
WI Emily B Green Tree Elementary Egan
WI Roman C Jackson Cira
WI Jack M McLane Elementary Egan
WI Kieran Dunne Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Cree Faber Mount Horeb Intermediate Center Parmley
WI Ryann Porter Roosevelt Elementary Ulring
WI Eric Hughes Roosevelt Elementary Ulring
WI Lauren Smith Roosevelt Elementary Ulring
WI Hannah D Summit Elementary Harrop
WI Angelina C Summit Elementary Harrop
WI Ryan T Summit Elementary Harrop
WI Olivia P Summit Elementary Harrop
WI Cayden Welter Yahara Elementary School Kennedy
WI Alexia Z3 Adams-Friendship Elem Pheiffer
WI Paige S Barton Elementary Egan
WI Kennedy Krohn Brandon Elementary School Born
WI Sadie Gaberell Brooklyn Elementary Molzahn
WI Damian Z Decorah Cira
WI Nadia F Fair Park Cira
WI Hart K Fair Park Cira
WI Amelia F Fair Park Cira
WI Luke F Fair Park Cira
WI Cole R McLane Elementary Egan
WI Abigail Membrino Roosevelt Elementary Ulring
WI Alex Borski Rosendale School Born
WI Sam K Summit Elementary Harrop
WI Colin S Summit Elementary Harrop
WI Gabe D Summit Elementary Harrop
WI William Salazaar Yahara Elementary School Kennedy

 
LeapAhead! - Continue to Improve Your Math Skills Over the Summer!


 

 

 

4


Copyright   Noetic Learning LLC