NLMC Fall 2012 Honorable Mention |
Grade 2
|Grade3
|Grade 4
|Grade 5
|Grade 6
|
Click here to go to National Honor Roll
|
Go To States:
[AL]
[AR]
[AZ]
[CA]
[CO]
[CT]
[DE]
[FL]
[GA]
[IA]
[IL]
[IN]
[KS]
[KY]
[LA]
[MD]
[MI]
[MO]
[NC]
[NE]
[NJ]
[NY]
[OH]
[OK]
[OR]
[PA]
[TN]
[TX]
[UT]
[VA]
[VT]
[WA]
[WI]
|
State |
Student Name |
School |
|
AL |
AL | Brody Williams | Brownwood Elementary |
AL | Ethan Williams | Brownwood Elementary |
AL | Jonah Warren | Brownwood Elementary |
AL | Kelsie Whitehead | Brownwood Elementary |
AL | Madison Johnson | Brownwood Elementary |
AL | Jacob Cooper | Brownwood Elementary |
AL | Keelan Love | Brownwood Elementary |
AL | Montana Blizzard | Brownwood Elementary |
AL | Joshua Croy | Irondale Community School |
AL | Jason Mbana | Irondale Community School |
AL | Gracie Lockett | Irondale Community School |
AL | Jahnelle Congress | Irondale Community School |
AR |
AR | Amir Boughamrani | Davis Elementary |
AR | Jacob Hermosillo | Davis Elementary |
AR | Landen Brown | Davis Elementary |
AR | Marissa Trotter | Davis Elementary |
AR | Spencer Lawrence | Davis Elementary |
AR | Ana Austin | Davis Elementary |
AR | Slate Edelmann | Davis Elementary |
AR | Landon Boyd | Davis Elementary |
AR | Logan Nathanlangsy | Davis Elementary |
AR | Tyrin Gibson | Davis Elementary |
AR | Jack Papera | Greenbrier Eastside Elementary |
AR | Ashton Hopper | Greenbrier Eastside Elementary |
AR | Katelyn Christopher | Greenbrier Eastside Elementary |
AR | Luke Allison | Greenbrier Eastside Elementary |
AR | Collin Engler | Greenbrier Eastside Elementary |
AR | Tyler Dearing | Greenbrier Eastside Elementary |
AR | Madison Bell | Harrison Public Schools |
AR | Mia Jacola | Harrison Public Schools |
AR | Riley Richardson | Harrison Public Schools |
AR | Skyle Doyle | Harrison Public Schools |
AR | Rachel Ada | Harrison Public Schools |
AR | Kori Parker | Harrison Public Schools |
AR | Joe Claus | Harrison Public Schools |
AR | Caleb Noland | Hill Farm Elementary |
AR | Jaxon Ham | Hill Farm Elementary |
AR | Lexie Tombrello | Hill Farm Elementary |
AR | Colby Walston | Hill Farm Elementary |
AR | Gavin Burton | Hill Farm Elementary |
AR | Karis Turner | Hill Farm Elementary |
AR | Elijah Ussery | Hill Farm Elementary |
AR | Isabella Winham | Hill Farm Elementary |
AR | Lucas Holley | Hill Farm Elementary |
AR | Colin Craft | Hill Farm Elementary |
AR | Emma Chappell | Hill Farm Elementary |
AR | Nick Skiavo | Hill Farm Elementary |
AR | Ty Jackson | Hill Farm Elementary |
AR | Grant Riedmueller | Hurricane Creek Elementary |
AR | Kylie Evans | Hurricane Creek Elementary |
AR | Braedon Boyce | Hurricane Creek Elementary |
AR | Drew Hatman | Hurricane Creek Elementary |
AR | LaMia Crutchfield | Hurricane Creek Elementary |
AR | Landon Wallace | Hurricane Creek Elementary |
AR | Saige Kelley | Hurricane Creek Elementary |
AR | Tyler Arp | Hurricane Creek Elementary |
AR | Austin Williams | Hurricane Creek Elementary |
AR | Claire Watson | Hurricane Creek Elementary |
AR | Elijah Clark | Hurricane Creek Elementary |
AR | Hunter Wright | Hurricane Creek Elementary |
AR | Prachi Patel | Hurricane Creek Elementary |
AR | Sam Forst | Hurricane Creek Elementary |
AR | Abbie Carlton | Hurricane Creek Elementary |
AR | Connor Ryan Martin | Hurricane Creek Elementary |
AR | Dara Pena | Hurricane Creek Elementary |
AR | Harrison Spory | Hurricane Creek Elementary |
AR | Kira Melvin | Hurricane Creek Elementary |
AR | Lawson Buie | Hurricane Creek Elementary |
AR | Riley Gilmore | Hurricane Creek Elementary |
AR | Hayden Turner | Monticello Intermediate |
AR | Antonio Remley | Monticello Intermediate |
AR | Josiah DeRueda | Monticello Intermediate |
AR | Lauren Petty | Monticello Intermediate |
AR | Stran Smith | Monticello Intermediate |
AR | Cade Pigott | Monticello Intermediate |
AR | Tucker Breedlove | Monticello Intermediate |
AR | Dixie Morrison | Monticello Intermediate |
AR | Lauren Cassels | Monticello Intermediate |
AR | Shawn Hicks | Monticello Intermediate |
AR | Student 9 | Salem Elementary |
AR | Student 10 | Salem Elementary |
AR | Student 2 | Salem Elementary |
AR | Student 7 | Salem Elementary |
AR | Student 8 | Salem Elementary |
AR | Student 4 | Salem Elementary |
AR | Hayden Walsh | Springhill Elementary School |
AR | Isabella Odom | Springhill Elementary School |
AR | McKenzie Red | Springhill Elementary School |
AR | Serene Mian | Springhill Elementary School |
AR | Alexandra Lanier | Springhill Elementary School |
AR | Katie McKinney | Springhill Elementary School |
AR | Logan White | Springhill Elementary School |
AR | Shelby Bratton | Springhill Elementary School |
AR | Win Cavaneau | Springhill Elementary School |
AR | Madeleine Amox | Springhill Elementary School |
AR | Mason Miller | Springhill Elementary School |
AR | Aidan Frisby | Springhill Elementary School |
AR | Alyssa Hood | Springhill Elementary School |
AR | Avery Caldwell | Springhill Elementary School |
AR | Brooks Edmonson | Springhill Elementary School |
AR | Jenny Preston | Springhill Elementary School |
AR | Lauren Baker | Springhill Elementary School |
AZ |
AZ | River Cho | High Potential Education |
AZ | Ananya Ravichandran | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Anekha Pallamreddy | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Anokh Ambadipudi | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Aruna Sreenivasan | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Dhruv Srikantiah | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Nivedh Mudiam | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Raymond Gue | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Rishi Chunduru | IQ Abacus Math & Language School |
AZ | Vivian T | Litchfield |
AZ | Jordan S | Litchfield |
AZ | Mia M | Litchfield |
AZ | Amanda Xu | Paragon Science Academy |
AZ | Aum Mehta | Paragon Science Academy |
AZ | Hafsah Ahsan | Paragon Science Academy |
AZ | Keanu Chandra | Paragon Science Academy |
AZ | Abhinav Kummaragunta | Paragon Science Academy |
AZ | Adil Pekel | Paragon Science Academy |
AZ | Aleksandar Jovanovic | Paragon Science Academy |
AZ | Arjun Agrawal | Paragon Science Academy |
AZ | Caleb Roberts | Paragon Science Academy |
AZ | Joy Chen | Paragon Science Academy |
AZ | Kasyap Rachuri | Paragon Science Academy |
AZ | PSA FL4 | Paragon Science Academy |
AZ | Raiyaan Shaikh | Paragon Science Academy |
AZ | Rasmus Pekin | Paragon Science Academy |
AZ | Sajid Bhuiya | Paragon Science Academy |
AZ | Theodore Pham | Paragon Science Academy |
AZ | Medha Tambe | Paragon Science Academy |
AZ | PSA FL1 | Paragon Science Academy |
AZ | PSA SC21 | Paragon Science Academy |
AZ | PSA SC6 | Paragon Science Academy |
AZ | Swati Kumar | Paragon Science Academy |
AZ | Ananth Narne | Paragon Science Academy |
AZ | Dexter Riley | Paragon Science Academy |
AZ | Nabeeha Khan | Paragon Science Academy |
AZ | PSA SC3 | Paragon Science Academy |
AZ | Saleeban Abdi | Paragon Science Academy |
AZ | Anusha Mutha | Paragon Science Academy |
AZ | Diala Salahaldin | Paragon Science Academy |
AZ | Jon Seddon | Paragon Science Academy |
AZ | Kesava Gopavarapu | Paragon Science Academy |
AZ | Navaneeth Unnikrishnan | Paragon Science Academy |
AZ | Orli Sanyal | Paragon Science Academy |
AZ | PSA FL2 | Paragon Science Academy |
AZ | PSA FL3 | Paragon Science Academy |
AZ | PSA SC1 | Paragon Science Academy |
AZ | PSA SC4 | Paragon Science Academy |
AZ | Riya Patel | Paragon Science Academy |
AZ | Sara Harris | Paragon Science Academy |
AZ | Isaac Roth | REACH Program at Camelview |
AZ | Kristofer Noelke | REACH Program at Camelview |
AZ | Wyatt Summerville | REACH Program at Camelview |
AZ | Lyda Armistead | REACH Program at Camelview |
AZ | Madeleine Levesque | REACH Program at Camelview |
AZ | Thomas Joswiak | REACH Program at Camelview |
AZ | Elena Flores | REACH Program at Camelview |
AZ | Parker Cashdan | REACH Program at Camelview |
AZ | Robert Sutton | REACH Program at Camelview |
AZ | Jess Gusgtafson | San Tan Learning Center |
AZ | Abhinav Vishnuvajhala | Sonoran Sky Elementary |
AZ | Jacob Gimbel | Sonoran Sky Elementary |
AZ | Katelyn Cai | Sonoran Sky Elementary |
AZ | Ashlyn Hunt | Vistancia Elementary |
AZ | Sydnee Jeppson | Vistancia Elementary |
AZ | Clayton McCall | Vistancia Elementary |
AZ | Jake Theile | Vistancia Elementary |
AZ | James Cook | Vistancia Elementary |
AZ | Miguel Sued | Vistancia Elementary |
AZ | Morgan Short | Vistancia Elementary |
AZ | Beck Riley | Vistancia Elementary |
AZ | Tyler Malamatenios | Vistancia Elementary |
AZ | Belinda Travis | Vistancia Elementary |
AZ | Carissa Kozlowski | Vistancia Elementary |
AZ | Isabella Jones | Vistancia Elementary |
AZ | Jacob Hinderliter | Vistancia Elementary |
AZ | Autumn Anderson | Vistancia Elementary |
AZ | Connor Callison | Vistancia Elementary |
AZ | Katie Willoughby | Vistancia Elementary |
CA |
CA | Daniel Cai | After School Learning Tree |
CA | Gavin Budikentjana | After School Learning Tree |
CA | Luke Zhao | After School Learning Tree |
CA | Sarah Luo | After School Learning Tree |
CA | Christopher Na | After School Learning Tree |
CA | Jenny Mar | After School Learning Tree |
CA | Teo Reyes | After School Learning Tree |
CA | James Frye | Apex College Prep |
CA | Eric Park | Ashley Falls Elementary |
CA | Abby Beamer | Ashley Falls Elementary |
CA | Albert Jen | Ashley Falls Elementary |
CA | Jasper Blume | Ashley Falls Elementary |
CA | Justin D | Ashley Falls Elementary |
CA | Justin Vaughn | Ashley Falls Elementary |
CA | Emanuele Rimini | Ashley Falls Elementary |
CA | Elizabeth Yun | Bullis Charter School |
CA | Justin Fung | Bullis Charter School |
CA | Kai Stout | Bullis Charter School |
CA | Timothy Zhu | Bullis Charter School |
CA | Sofia Ruiz | Bullis Charter School |
CA | Max Saito | Bullis Charter School |
CA | Aditi P | Eaton Elementary School |
CA | Ashley Y | Eaton Elementary School |
CA | Daniel T | Eaton Elementary School |
CA | Jenny W | Eaton Elementary School |
CA | Jinhwan K | Eaton Elementary School |
CA | Kalyan S | Eaton Elementary School |
CA | Lithika A | Eaton Elementary School |
CA | Loden C | Eaton Elementary School |
CA | Pranav S | Eaton Elementary School |
CA | Raphael T | Eaton Elementary School |
CA | Sneha K | Eaton Elementary School |
CA | Annabel Z | Eaton Elementary School |
CA | Arushi A | Eaton Elementary School |
CA | Eaton Eagle 14 | Eaton Elementary School |
CA | Eaton Eagle 9 | Eaton Elementary School |
CA | Evelyn T | Eaton Elementary School |
CA | Indira A | Eaton Elementary School |
CA | Jintong W | Eaton Elementary School |
CA | Kantaro H | Eaton Elementary School |
CA | Kriti K | Eaton Elementary School |
CA | Kumiko Q | Eaton Elementary School |
CA | Lalit L | Eaton Elementary School |
CA | Meghna V | Eaton Elementary School |
CA | Michael S | Eaton Elementary School |
CA | Nathan H | Eaton Elementary School |
CA | Prisha B | Eaton Elementary School |
CA | Yashwanth R | Eaton Elementary School |
CA | Yuma R | Eaton Elementary School |
CA | Alex W | Eaton Elementary School |
CA | Alysa X | Eaton Elementary School |
CA | Arjun C | Eaton Elementary School |
CA | Arnav V | Eaton Elementary School |
CA | Connor V | Eaton Elementary School |
CA | Eaton Eagle 1 | Eaton Elementary School |
CA | Eaton Eagle 8 | Eaton Elementary School |
CA | Edward Z | Eaton Elementary School |
CA | Jennifer S | Eaton Elementary School |
CA | Leah G | Eaton Elementary School |
CA | Michael C | Eaton Elementary School |
CA | Thomas Y | Eaton Elementary School |
CA | Yash K | Eaton Elementary School |
CA | Albert C | Eaton Elementary School |
CA | Eaton Eagle 10 | Eaton Elementary School |
CA | Eaton Eagle 15 | Eaton Elementary School |
CA | Hiya S | Eaton Elementary School |
CA | Jason L | Eaton Elementary School |
CA | Kibum K | Eaton Elementary School |
CA | Kristina M | Eaton Elementary School |
CA | Nathan L | Eaton Elementary School |
CA | Raissa J | Eaton Elementary School |
CA | Ramya P | Eaton Elementary School |
CA | Sean M | Eaton Elementary School |
CA | Adalia L | Eaton Elementary School |
CA | Aditya K | Eaton Elementary School |
CA | Avinash P | Eaton Elementary School |
CA | Chris L | Eaton Elementary School |
CA | Hana K | Eaton Elementary School |
CA | Hannah S | Eaton Elementary School |
CA | Jewel L | Eaton Elementary School |
CA | Kritika V | Eaton Elementary School |
CA | Pragati D | Eaton Elementary School |
CA | Spencer P | Eaton Elementary School |
CA | Suhani C | Eaton Elementary School |
CA | Tara P | Eaton Elementary School |
CA | Bjorn Vaelen | Mammoth Elementary School |
CA | Sara Mueller | Mammoth Elementary School |
CA | Eva Howell | Mammoth Elementary School |
CA | Jonathan Hernandez | Mammoth Elementary School |
CA | Mitchell Parsons | Mammoth Elementary School |
CA | Rachel McChesney | Mammoth Elementary School |
CA | Student5 P | Mammoth Elementary School |
CA | Aurelius Liporada | Reche Canyon |
CA | Desiree Ramirez | Reche Canyon |
CA | Kevin Indrawan | Reche Canyon |
CA | Sophia Purper | Reche Canyon |
CA | Hary Gill | Reche Canyon |
CA | Levi Ketcher | Reche Canyon |
CA | Xavier Robles | Reche Canyon |
CA | Caroline Sianturi | Reche Canyon |
CA | Elizabeth Aldasoro | Reche Canyon |
CA | Juliet Martinez | Reche Canyon |
CA | Sophia Eskander | Reche Canyon |
CA | Yasmin Ruiz | Reche Canyon |
CA | Darsh Trivedi | Safari Kid |
CA | Ishara Nagarajan | Safari Kid |
CA | Jai Suraj Kaleeswaran | Safari Kid |
CA | Jayesh Thiagarajan | Safari Kid |
CA | Maxwell Cook | Sonoma Country Day |
CA | Ben Weaver | Sonoma Country Day |
CA | Nikhil Bansal | Sonoma Country Day |
CA | Will Callahan | Sonoma Country Day |
CA | Blue Stringer | Sonoma Country Day |
CA | Lana Bolz | Sonoma Country Day |
CA | Paris VanDyke | Sonoma Country Day |
CA | Thomas Grimes | Sonoma Country Day |
CA | Brendan Deasy | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Luke Precourt | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Sam Scola | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Cate Cattano | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Holden Flynn | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Thomas Molumphy | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Caroline Deasy | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Charlie Quackenbush | St. Matthew's Episcopal Day School |
CA | Dillion Ring | The Mirman School |
CA | Gavin Goldsmith | The Mirman School |
CA | Luke Villarama | The Mirman School |
CA | Eric Yoon | The Mirman School |
CA | Gabriel Eidelman | The Mirman School |
CA | Michael Mazurek | The Mirman School |
CA | Rowen Jen | The Mirman School |
CA | Xavier Musk | The Mirman School |
CA | Gianetta Fluent | The Mirman School |
CA | Alyssa Kim | The Mirman School |
CA | Chloe Fribourg | The Mirman School |
CA | Evan Davidoff | The Mirman School |
CA | Griffin Musk | The Mirman School |
CA | Griffin Musk | The Mirman School |
CA | Preston Yeh | The Mirman School |
CO |
CO | Tatum White | Cheraw School District |
CO | Josh Dulin | Flagstone Elementary |
CO | Kadence Byrd | Flagstone Elementary |
CO | Stephen Zukowski | Flagstone Elementary |
CO | Taylor Rogers | Flagstone Elementary |
CO | Maggie Kilman | Flagstone Elementary |
CO | Ryker Cheek | Flagstone Elementary |
CO | Lauren Ahlstrom | Flagstone Elementary |
CO | Lauren Valley | Flagstone Elementary |
CO | Damon York | Paonia Elementary |
CO | Dawson Morgan | Paonia Elementary |
CO | Wesley Whittemore | Paonia Elementary |
CO | Adrienne Nolan | Paonia Elementary |
CO | Mason Van Vleet | Paonia Elementary |
CO | Tasha Eckert | Paonia Elementary |
CT |
CT | Michael Edgar | Fawn Hollow Elementary |
CT | Will Quincy | Fawn Hollow Elementary |
CT | Alex Giugno | Fawn Hollow Elementary |
CT | Kyle Mulloy | Fawn Hollow Elementary |
CT | Tyler Cummings | Fawn Hollow Elementary |
CT | Bridget Pfau | Fawn Hollow Elementary |
CT | Ella Lynch | Fawn Hollow Elementary |
CT | Eric Mendonca | Fawn Hollow Elementary |
CT | Gwendolyn Bishop | Fawn Hollow Elementary |
CT | Jessica Chapman | Fawn Hollow Elementary |
CT | Kalash Patel | Fawn Hollow Elementary |
CT | Aidan Cusa | Fawn Hollow Elementary |
CT | Andrew Babson | Fawn Hollow Elementary |
CT | Justin Loescher | Fawn Hollow Elementary |
CT | Lilly Cushing | Fawn Hollow Elementary |
CT | Maureen Gorman | Fawn Hollow Elementary |
CT | Max Plescia | Fawn Hollow Elementary |
CT | Regan Slattery | Fawn Hollow Elementary |
CT | Student SN | Fawn Hollow Elementary |
CT | William Gallant | Fawn Hollow Elementary |
CT | Daniel Hyde | Fawn Hollow Elementary |
CT | Ella Rigby | Fawn Hollow Elementary |
CT | Harrison Zhao | Fawn Hollow Elementary |
CT | James Gill | Fawn Hollow Elementary |
CT | John McIntyre | Fawn Hollow Elementary |
CT | Karrington Jones | Fawn Hollow Elementary |
CT | Ryan Kanjo | Fawn Hollow Elementary |
CT | Teige Quinn | Fawn Hollow Elementary |
CT | Chandini Kalidindi | Kumon of Trumbull |
CT | Neya Kidambi | Kumon of Trumbull |
CT | Aiden Pringle | Monroe Elementary |
CT | Alexis Sullivan | Monroe Elementary |
CT | Aynsley Lane | Monroe Elementary |
CT | Brandon Francisco | Monroe Elementary |
CT | Grace Stephens | Monroe Elementary |
CT | Holden Duckworth | Monroe Elementary |
CT | Keersten Joyner | Monroe Elementary |
CT | Laurie Salustri | Monroe Elementary |
CT | Colin Abbott | Monroe Elementary |
CT | Kathryn Gallant | Monroe Elementary |
CT | Awad Ibrahim | Stepney Elementary School |
CT | Connor Pardue | Stepney Elementary School |
CT | Ethan Fink | Stepney Elementary School |
CT | Lucas Crowell | Stepney Elementary School |
CT | Jack Nugent | Stepney Elementary School |
CT | Jake Dellapiano | Stepney Elementary School |
CT | Joseph Iken | Stepney Elementary School |
CT | Nicholas Caggiano | Stepney Elementary School |
CT | Alex Marciano | Stepney Elementary School |
CT | Andrew LaBella | Stepney Elementary School |
CT | Kaige Garrity | Stepney Elementary School |
CT | Kyra McCarthy | Stepney Elementary School |
CT | Kenneth Clark | Stepney Elementary School |
DE |
DE | ALEXANDER FURST | Mount Pleasant Elementary |
DE | MAISIE DONOHUE | Mount Pleasant Elementary |
DE | SAMIA JOHNSON | Mount Pleasant Elementary |
DE | CAROLINE YU | Mount Pleasant Elementary |
DE | COLIN JERISTA | Mount Pleasant Elementary |
DE | KELLY EDMUNDS | Mount Pleasant Elementary |
DE | KHAI MCCASKILL | Mount Pleasant Elementary |
DE | MARIELLYN FRANK | Mount Pleasant Elementary |
DE | JILL BARBACCIO | Mount Pleasant Elementary |
DE | JULIANE HELLER | Mount Pleasant Elementary |
DE | LYNDSEY PEARSON | Mount Pleasant Elementary |
DE | EMMA STAIB | Mount Pleasant Elementary |
DE | Anastasia Rigas | Odyssey Charter School |
DE | Benjamin Carroll | Odyssey Charter School |
DE | Lily Poitras | Odyssey Charter School |
DE | Darian Dionne | Odyssey Charter School |
DE | Joshua Gonzales | Odyssey Charter School |
DE | Noah Gross | Odyssey Charter School |
DE | OCS YIAN1 | Odyssey Charter School |
DE | Sydney Nguyen | Odyssey Charter School |
DE | Jennifer Choi | Odyssey Charter School |
DE | Neha Veeragandham | Odyssey Charter School |
DE | OCS BILL1 | Odyssey Charter School |
DE | Zoe Skibicki | Odyssey Charter School |
DE | Aiden McCulloch | Odyssey Charter School |
DE | Bella Demetriou | Odyssey Charter School |
DE | Broden Clayton | Odyssey Charter School |
DE | Henry Annone | Odyssey Charter School |
DE | Juliana Russo | Odyssey Charter School |
DE | Madelyn Walther | Odyssey Charter School |
DE | Matthew Ferrier | Odyssey Charter School |
DE | Maya Seipel | Odyssey Charter School |
DE | Sreeya Pittala | Odyssey Charter School |
DE | Cameron Wynn | Odyssey Charter School |
DE | Dakari Johnson | Odyssey Charter School |
DE | Eleni Staikos | Odyssey Charter School |
DE | Evelyn Gannon | Odyssey Charter School |
DE | Jenna Haughton | Odyssey Charter School |
DE | Jimmy Bradley | Odyssey Charter School |
DE | Liliana Ward | Odyssey Charter School |
DE | Nicholas Kleinstuber | Odyssey Charter School |
FL |
FL | Anthony Gonzalez | Boggy Creek Elementary |
FL | Bryanna Cardenas | Boggy Creek Elementary |
FL | Damian Mercado | Boggy Creek Elementary |
FL | Delia Franco-Lopez | Boggy Creek Elementary |
FL | Jeremiah Johnson | Boggy Creek Elementary |
FL | Atkins Elijah | Boggy Creek Elementary |
FL | Evan Ramos | Boggy Creek Elementary |
FL | Cristian Montes | Boggy Creek Elementary |
FL | Eglis Castaneda | Boggy Creek Elementary |
FL | Leonardo Santa-Zapata | Boggy Creek Elementary |
FL | Camden Hulme | Celebration K-8 School |
FL | Cate McAulay | Celebration K-8 School |
FL | Jackson Ganley | Celebration K-8 School |
FL | Pacey Cheesebrough | Celebration K-8 School |
FL | Summer Carpenter | Celebration K-8 School |
FL | Vincent DeCampo | Celebration K-8 School |
FL | Arseny Kuzman | Celebration K-8 School |
FL | Cailey Cameron | Celebration K-8 School |
FL | Evan Halperin | Celebration K-8 School |
FL | Gabriel Mourad | Celebration K-8 School |
FL | Owen Commesso | Celebration K-8 School |
FL | Alex Brenner | Celebration K-8 School |
FL | Annie Townsend | Celebration K-8 School |
FL | Brandon Cunningham | Celebration K-8 School |
FL | Victoria Bruce | Celebration K-8 School |
FL | Ailbe McKnight | Celebration K-8 School |
FL | Ethan McConnell | Celebration K-8 School |
FL | Daniel Benson | Celebration K-8 School |
FL | Joshua Linehan | Celebration K-8 School |
FL | Maria Balba | Celebration K-8 School |
FL | Matthew Pachecco | Celebration K-8 School |
FL | Noah Kraus | Celebration K-8 School |
FL | Paige Neumann | Celebration K-8 School |
FL | Daniel Duran | Cypress Elementary |
FL | Joshua Crain | Cypress Elementary |
FL | Justin Santiago | Cypress Elementary |
FL | Nikolas Kasakov | Cypress Elementary |
FL | Alexander Rexach | Cypress Elementary |
FL | Kahlil Dehaney | Cypress Elementary |
FL | Stella Mejia | Cypress Elementary |
FL | Giulina Scardigno | Hickory Tree Elementary |
FL | Reinna Scott | Hickory Tree Elementary |
FL | Amanda Ulery | Hickory Tree Elementary |
FL | Aiden Poe | Hickory Tree Elementary |
FL | Maximus Hutchinson | Hickory Tree Elementary |
FL | Trinity McCard | Hickory Tree Elementary |
FL | Aalina Griffin | Hickory Tree Elementary |
FL | Ethan Cohen | Hickory Tree Elementary |
FL | Christian Newham | Lakeview Elementary |
FL | Brianna Benca | Lakeview Elementary |
FL | Ryan Clancy | Lakeview Elementary |
FL | Giana Ranaudo | Lakeview Elementary |
FL | Isabel Velazquez | Lakeview Elementary |
FL | Marly Lopez | Lakeview Elementary |
FL | Samuel Obermeyer | Lakeview Elementary |
FL | Emily Pouill | Neptune Elementary |
FL | Clarissa Rodriguez | Neptune Elementary |
FL | J Student | Neptune Elementary |
FL | Jazmine Lopez | Neptune Elementary |
FL | Hayley Cintron | Neptune Elementary |
FL | Shane McKallagat | Neptune Elementary |
FL | Alex Rosado | Neptune Elementary |
FL | Jacob Campbell | Neptune Elementary |
FL | Vani Patel | Neptune Elementary |
FL | Aaron Campbell | Pleasant Hill Elementary |
FL | Alyssa Santana | Pleasant Hill Elementary |
FL | Jade Doyle | Pleasant Hill Elementary |
FL | Bryan Hernandez | Pleasant Hill Elementary |
FL | Emmalee Floyd | Pleasant Hill Elementary |
FL | Ian Ocasio | Pleasant Hill Elementary |
FL | Tariq Echols | Pleasant Hill Elementary |
FL | Cristopher Lino | Pleasant Hill Elementary |
FL | Kendall Jones | Quail Hollow Elementary School |
FL | Arianna Hernandez | Sunrise Elementary |
FL | Janluke Martinez | Sunrise Elementary |
FL | Chris Colon | Sunrise Elementary |
FL | Arianna Perez | Sunrise Elementary |
FL | Benjamin Izaguirre | Sunrise Elementary |
FL | Kayla Edwards | Sunrise Elementary |
FL | CALEB STORY | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | CHRISTOPHER VARGAS | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | KNOELLE GRASSI | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | MATHEW CASPERSON | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | ALICIA THOMAS | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | JOSEPH EFFLER-ARNOLD | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | XOMARA MOLLINEDO | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | BRANDON WILLIAMS | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | EMILY ESPARZA PALENCIA | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
FL | STUDENT 3 | Thacker Ave Elem School for Int'l Studies |
GA |
GA | Mayson Lovering | Ben HIll Elementary |
GA | Cassidy Edenfield | Ben HIll Elementary |
GA | Tyler McCrimmon | Ben HIll Elementary |
GA | Kali Yates | Ben HIll Elementary |
GA | Kyle Boyett | Southside Elementary |
GA | Harper Lee | Southside Elementary |
GA | Caroline Bass | Southside Elementary |
GA | Cole Ridenour | Southside Elementary |
GA | Aubree Hanks | Southside Elementary |
GA | Mo Wilson | Southside Elementary |
GA | Olivia Woods | Southside Elementary |
GA | 3student 18 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 28 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 5 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 16 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 23 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 27 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 4 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | 3student 14 | St. John the Evangelist Catholic School |
GA | Alon Rogow | The Davis Academy |
GA | David Fischer | The Davis Academy |
GA | Ezra Mahle | The Davis Academy |
GA | Joshua Forman | The Davis Academy |
GA | Samuel Durbin | The Davis Academy |
GA | Zoe Shapiro | The Davis Academy |
GA | Alec Jaffe | The Davis Academy |
GA | Alex Rosing | The Davis Academy |
GA | Eden Levin | The Davis Academy |
IA |
IA | Ella Bryant | AHST |
IA | Jace Peterson | AHST |
IA | Jace Rose | AHST |
IA | Megan Wise | AHST |
IA | Noah Bartunek | AHST |
IA | Sammi Wahling | AHST |
IA | Allison H | AHST |
IA | Kash Richards | AHST |
IA | MAdeline Claussen | AHST |
IA | Aidan Graff | Carlisle Elementary School |
IA | Connor Oppedal | Carlisle Elementary School |
IA | Keri Tendrock | Carlisle Elementary School |
IA | Megan Barber | Carlisle Elementary School |
IA | Riggen Snyder | Carlisle Elementary School |
IA | Abby Coney | Carlisle Elementary School |
IA | Micah DuShane | Carlisle Elementary School |
IA | Serenity Clapper | Carlisle Elementary School |
IA | Sophie Van Gundy | Carlisle Elementary School |
IA | student 311 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 312 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 313 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 314 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 315 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 316 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 317 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 318 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | student 319 | Des Moines Public Schools-GT |
IA | Kaylie Watson | Hawthorne Elementary |
IA | Austin Hilmer | North Linn Community Schools |
IA | Dylan Dudley | North Linn Community Schools |
IA | Lance Miller | North Linn Community Schools |
IA | Eva Bracy | North Linn Community Schools |
IA | Sydney Smock | North Linn Community Schools |
IA | Gus Joyce | North Linn Community Schools |
IA | Jenna Lemley | North Linn Community Schools |
IA | Trey McEnany | North Linn Community Schools |
IA | Tyler Stanley | North Linn Community Schools |
IA | Averie Price | North Linn Community Schools |
IA | Kyla Bildstein | North Linn Community Schools |
IA | Nathan Student 1 | West Elementary |
IA | Teegan McEnany | West Elementary |
IA | Dylan Kurt | West Elementary |
IA | Nick Homan | West Elementary |
IL |
IL | Margo Rudin | Fairview South |
IL | Alicia Malek | Fairview South |
IL | Jack Plusker | Fairview South |
IL | Grace Bujdei | Fairview South |
IL | Isaac Chin | Fairview South |
IL | Ares Stavropoulos | Fairview South |
IL | Divya Varkey | Fairview South |
IL | Emily Kim | Fairview South |
IL | Leo Aptekar | Fairview South |
IL | Matthew Muriel | Fairview South |
IL | Tanya Spasic | Fairview South |
IL | Emily Peeken | Kennedy Middle Grade School |
IL | Calvin Claborn | Kennedy Middle Grade School |
IL | Colton O'Connor | Kennedy Middle Grade School |
IL | Jimena Medina | Kennedy Middle Grade School |
IL | Thomas Daily | Kennedy Middle Grade School |
IL | Ty Harrison | Kennedy Middle Grade School |
IL | Caitlyn Laird | Kennedy Middle Grade School |
IL | Jacob Gilreath | Kennedy Middle Grade School |
IL | Tomele (Daylin) Staples | King Middle Grade School |
IL | Isabella Ocampo | King Middle Grade School |
IL | Nickolas (Xander) Olson | King Middle Grade School |
IL | Trevion Campbell | King Middle Grade School |
IL | Anthony Martinez | King Middle Grade School |
IL | Aria Wordlaw | King Middle Grade School |
IL | Charles (Casey) Fountain | King Middle Grade School |
IL | Gabrielle Dee | King Middle Grade School |
IL | Brendan Mulcahy | King Middle Grade School |
IL | Geoffrey McKenzie | King Middle Grade School |
IL | Madilyn Neese | King Middle Grade School |
IL | student 1 | King Middle Grade School |
IL | Holly Kelley | Lotus School |
IL | Trevor Wentz | Lotus School |
IL | Zacary Peterson | Lotus School |
IL | Brandon Dinschel | Lotus School |
IL | Hailey Davis | Lotus School |
IL | Paige Schiller | Lotus School |
IL | Anmol Dash | Quest Academy |
IL | Loftus Kevin | Quest Academy |
IL | Shambavi Punjala | Quest Academy |
IL | Allison Lee | Quest Academy |
IL | Avani Marmer | Quest Academy |
IL | Jillian Hornby | Quest Academy |
IL | Jon Siemianowski | Quest Academy |
IL | Stephen Ray | Quest Academy |
IL | Serena Gacey | Quest Academy |
IL | Jhanelle Magno | St. Peter Elementary- Skokie |
IL | Anthony McGhee | St. Peter Elementary- Skokie |
IL | Brandon Valdez | St. Peter Elementary- Skokie |
IL | Student 01 | St. Peter Elementary- Skokie |
IL | Student 03 | St. Peter Elementary- Skokie |
IL | Adina Thompson | Thomas Edison Elementary School |
IL | Bailey Hahn | Thomas Edison Elementary School |
IL | Calvin Eversmann | Thomas Edison Elementary School |
IL | Daniel Slobodyan | Thomas Edison Elementary School |
IL | Ilhaam Qureshi | Thomas Edison Elementary School |
IL | STUDENT 1084 | Thomas Edison Elementary School |
IL | Dasha Benjamin | Thomas Edison Elementary School |
IL | Kristina De Lara | Thomas Edison Elementary School |
IL | STUDENT 1352 | Thomas Edison Elementary School |
IL | Anna Leso | Thomas Edison Elementary School |
IL | Casey Meskovich | Thomas Edison Elementary School |
IL | Jake Pranian | Thomas Edison Elementary School |
IL | Michael Rasho | Thomas Edison Elementary School |
IL | Saima Rahman | Thomas Edison Elementary School |
IL | STUDENT 12416 | Thomas Edison Elementary School |
IL | STUDENT 13610 | Thomas Edison Elementary School |
IL | STUDENT 1366 | Thomas Edison Elementary School |
IN |
IN | Michael Johnson | Ouabache Elementary |
IN | Ellie Goodwin | Ouabache Elementary |
IN | Carly Carter | Ouabache Elementary |
IN | Donavin Cherry | Ouabache Elementary |
IN | Ashley Dunkin | Ouabache Elementary |
IN | Bennett Waltz | Ouabache Elementary |
IN | Emma Balfay | Ouabache Elementary |
IN | Jacob Barnes | Ouabache Elementary |
IN | David Claudy | Prairie Heights Elementary |
IN | Xander Smith | Prairie Heights Elementary |
IN | Adryan Davidson | Prairie Heights Elementary |
IN | Alexandra German | Prairie Heights Elementary |
IN | Dakota Butler | Prairie Heights Elementary |
IN | 3PH 12 | Prairie Heights Elementary |
IN | 3PH 23 | Prairie Heights Elementary |
IN | 3PH 41 | Prairie Heights Elementary |
IN | 3PH 5 | Prairie Heights Elementary |
IN | Avery Kline | Prairie Heights Elementary |
IN | Briayn Murden | Prairie Heights Elementary |
IN | Gavin Roberts | Prairie Heights Elementary |
IN | Katelyn Eash | Prairie Heights Elementary |
IN | Kennedy Kugler | Prairie Heights Elementary |
IN | Lillie Booher | Prairie Heights Elementary |
IN | Olivia Stiff | Prairie Heights Elementary |
IN | Sam Levitz | Prairie Heights Elementary |
IN | Aisha Conley | Prairie Heights Elementary |
IN | Lydia Quick | Prairie Heights Elementary |
IN | Maddix Flaugh | Prairie Heights Elementary |
IN | Adam Maloney | St. Mary's Greensburg |
IN | Karson Scheidler | St. Mary's Greensburg |
IN | Morgan Bottoms | St. Mary's Greensburg |
IN | Witkemper Connor | St. Mary's Greensburg |
IN | Bryant Menkedick | St. Mary's Greensburg |
IN | Cassie Blaufuss | Sycamore School |
IN | Dylan Shelton | Sycamore School |
IN | Lauren Caldwell | Sycamore School |
IN | Maris Morgan | Sycamore School |
IN | Miguel Spalding-Price | Sycamore School |
IN | Abby Ko | Sycamore School |
IN | Aisha Kokan | Sycamore School |
IN | Andrew Haggstrom | Sycamore School |
IN | Eli Beheler | Sycamore School |
IN | Naeman Khatib | Sycamore School |
IN | Ria Narayanan | Sycamore School |
IN | Catherine Conder | Sycamore School |
IN | Sycamore Student | Sycamore School |
IN | Sydnie Scozzaro | Sycamore School |
IN | Tommy Kaplan | Sycamore School |
IN | Anna Hemmerle | Sycamore School |
IN | Gabe Mervis | Sycamore School |
IN | Kyla Rather | Sycamore School |
IN | Luciano Nargang | Sycamore School |
IN | Sycamore Student | Sycamore School |
IN | Eleanor Bernsten | Sycamore School |
IN | Ellie Childress | Sycamore School |
KS |
KS | Colin Silva | Mission Trail Elementary School |
KS | Will Larson | Mission Trail Elementary School |
KS | Catherine Cable | Mission Trail Elementary School |
KS | Maggie Zhang | Mission Trail Elementary School |
KS | Owen Dightman | Mission Trail Elementary School |
KS | Quentin Nutt | Mission Trail Elementary School |
KS | Rishi Palit | Mission Trail Elementary School |
KY |
KY | Nicholas Kahmann | New Haven |
KY | Zack Dornoff | New Haven |
KY | Allen Stevens | New Haven |
KY | Alexa Birkenhauer | New Haven |
KY | Ashley Patterson | New Haven |
KY | Abby Johnson | New Haven |
KY | Ben McDaniel | New Haven |
KY | Brianna Schienberg | New Haven |
KY | Daniel Bailey | New Haven |
KY | Hannah Walters | New Haven |
KY | Isabelle Beach | New Haven |
KY | Lauren Clements | New Haven |
KY | Madison Melvin | New Haven |
KY | Walker Bludworth | New Haven |
MI |
MI | Cameron Teffner | Dillon Elementary |
MI | Amanda Lloyd | Dillon Elementary |
MI | Destiny Wicks | Dillon Elementary |
MI | Jonathan Boyd | Dillon Elementary |
MO |
MO | Grace Schneider | John Weldon Elementary |
MO | Sarah Marian | John Weldon Elementary |
MO | Cooper Traluch | John Weldon Elementary |
MO | Ryan Simon | John Weldon Elementary |
MO | Logan Hornback | John Weldon Elementary |
MO | Tishitha Avvaru | John Weldon Elementary |
MO | Vinny Novelli | John Weldon Elementary |
MO | Jack Bryan | John Weldon Elementary |
MO | Kennedy Adams | John Weldon Elementary |
MO | Sophie Gruener | John Weldon Elementary |
MO | Thomas Windsor | John Weldon Elementary |
MO | Caroline Pillers | John Weldon Elementary |
MO | Madeline Agee | John Weldon Elementary |
MO | Xavier Machado | John Weldon Elementary |
MO | 106 2 | Kennard |
MO | Amber Restivo | Kennard |
MO | Andre Tucker | Kennard |
MO | Heather Jones | Kennard |
MO | Junnie Bae | Kennard |
MO | Leo Zou | Kennard |
MO | Morgan Jones | Kennard |
MO | Rosy Jackson | Kennard |
MO | Sophie Bragg | Kennard |
MO | 103 12 | Kennard |
MO | 103 14 | Kennard |
MO | 103 9 | Kennard |
MO | 106 3 | Kennard |
MO | Donovan Raymond | Kennard |
MO | Jackson Allen | Kennard |
MO | Laney Meyer | Kennard |
MO | Maggie Groth | Kennard |
MO | Sai Prem | Kennard |
MO | Wyatt Simmons | Kennard |
MO | 103 15 | Kennard |
MO | 106 4 | Kennard |
MO | Emily DeChambeau | Kennard |
MO | Jacob Brooks | Kennard |
MO | Mandela Dresslaer | Kennard |
MO | Natalija Habibovic | Kennard |
MO | Sir Maximus McDaniel | Kennard |
MO | 103 18 | Kennard |
MO | 106 6 | Kennard |
MO | 106 7 | Kennard |
MO | 106 8 | Kennard |
MO | 205 1 | Kennard |
MO | Aaron McFarland | Kennard |
MO | Daniel Huh | Kennard |
MO | Mira Kovarik | Kennard |
MO | Penny Peck | Kennard |
MO | Torrey Davie | Kennard |
MO | 106 11 | Kennard |
MO | 106 9 | Kennard |
MO | 205 2 | Kennard |
MO | Adelaide Robinson | Kennard |
MO | Audrey Moyer | Kennard |
MO | Benjamin Breuer | Kennard |
MO | Bridget Krug | Kennard |
MO | Edward Buckeridge | Kennard |
MO | Gus Lloyd | Kennard |
MO | Ruth Beffa | Kennard |
MO | Sydney Smith | Kennard |
MO | Zoe Carter-Konate | Kennard |
MO | Charlie Marlin | Mark Twain Elementary School |
MO | Ali Thatcher | Park Hill School - Bridges |
MO | Colin McDonald | Park Hill School - Bridges |
MO | Ellie Eason | Park Hill School - Bridges |
MO | Ethan Smith | Park Hill School - Bridges |
MO | Kate Eason | Park Hill School - Bridges |
MO | Keaton Greer | Park Hill School - Bridges |
MO | Luke Johnson | Park Hill School - Bridges |
MO | Nathan Carrillo | Park Hill School - Bridges |
MO | Sanjana Kotha | Park Hill School - Bridges |
MO | Andy Fitzpatrick | Park Hill School - Bridges |
MO | Chris Appel | Park Hill School - Bridges |
MO | Duncan Holsted | Park Hill School - Bridges |
MO | Jana Liu | Park Hill School - Bridges |
MO | Megan Neale | Park Hill School - Bridges |
MO | Alec Enyeart | Park Hill School - Bridges |
MO | Anna Verhoff | Park Hill School - Bridges |
MO | Hunt Listrom | Park Hill School - Bridges |
MO | Jacob Kao | Park Hill School - Bridges |
MO | Jordan Watson | Park Hill School - Bridges |
MO | Madison Whalen | Park Hill School - Bridges |
MO | Mark Mason | Park Hill School - Bridges |
MO | Tori Kaspar | Park Hill School - Bridges |
MO | Allison Howel | Park Hill School - Bridges |
MO | Elliott Smith | Park Hill School - Bridges |
MO | Michelle Selby | Park Hill School - Bridges |
MO | Sally Green | Park Hill School - Bridges |
MO | Sarah Dunn | Park Hill School - Bridges |
MO | Ethan Marquardt | Park Hill School - Bridges |
MO | Jon Hicks | Park Hill School - Bridges |
MO | Payton Padilla | Park Hill School - Bridges |
NC |
NC | Jacob Rogers | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Johan Athial | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Noah Houston | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Grace Smith | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Zayneb Shaikh | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Harmon Schlueter | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Isabel Ashley | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Meadow Gettles | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Odie Meza | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Olivia Rookstool | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Student 5 | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Aaron Icard | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Lucius Edwards | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Chastin Davis | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Kelsie Bryan | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Spencer Higdon | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Student 2 | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Student 6 | Coltrane-Webb Elementary |
NC | Andrew Brinn | The Oakwood School |
NC | Cole Watkins | The Oakwood School |
NC | Ray Prati | The Oakwood School |
NC | Ryan Smith | The Oakwood School |
NC | Theo Sarris | The Oakwood School |
NC | Austin Whichard | The Oakwood School |
NC | Dylan Hunt | The Oakwood School |
NC | Helayna Clark | The Oakwood School |
NC | Jamie Antinore | The Oakwood School |
NC | Student M1 | The Oakwood School |
NC | Victor Hoppenot | The Oakwood School |
NC | Davis Kiess | The Oakwood School |
NC | Jenny Antinore | The Oakwood School |
NC | Anish Toomu | Triangle Math and Science Academy |
NC | Student 01 | Triangle Math and Science Academy |
NC | Trisha Avula | Triangle Math and Science Academy |
NC | Meera Bhat | Triangle Math and Science Academy |
NC | Student 02 | Triangle Math and Science Academy |
NC | Saif Ahmed | Triangle Math and Science Academy |
NC | Tejas Raj | Triangle Math and Science Academy |
NC | Quinn Groves | Triangle Math and Science Academy |
NC | Anastasia Mullenix | Triangle Math and Science Academy |
NC | Pragnya Gali | Triangle Math and Science Academy |
NC | Pranav Konda | Triangle Math and Science Academy |
AL |
NJ | Christopher McCormick | Newell Elementary School |
NJ | Emily Zuppa | Newell Elementary School |
NJ | Michael Kulpa | Newell Elementary School |
NJ | Noelle Anthony | Newell Elementary School |
NJ | Carley Noble | Newell Elementary School |
NJ | Julia Greco | Newell Elementary School |
NJ | Sami Soltani | Newell Elementary School |
NJ | Chase Williams | Newell Elementary School |
NJ | Hunter Samuels | Newell Elementary School |
NJ | Student 01 | Newell Elementary School |
NJ | Braeden DeGrazia | Newell Elementary School |
NJ | Hannah Swale | Newell Elementary School |
NJ | Shane Conlin | Newell Elementary School |
NV |
NV | Amy Lum | Coral Academy of Science |
NV | Jack Higgins | Coral Academy of Science |
NV | Jack Medalie | Coral Academy of Science |
NV | Josephine Hartl | Coral Academy of Science |
NV | Audrey Yu | Coral Academy of Science |
NV | Quincy Walker | Coral Academy of Science |
NV | Zavian Makhathini | Coral Academy of Science |
NV | Joshua Bachani | Coral Academy of Science |
NV | Kennedy Buntrock | Coral Academy of Science |
NV | Maiko Utsumi | Coral Academy of Science |
NV | Zachary Manzanares | Coral Academy of Science |
NV | Alex DeGuzman | Coral Academy of Science |
NV | Gabrielle Johnson | Coral Academy of Science |
NV | Kelly Ann Valmayor | Coral Academy of Science |
NV | Alyssa Morton-Jackson | Coral Academy of Science |
NV | Bret Norris | Coral Academy of Science |
NV | Joshua Mceiroy | Coral Academy of Science |
NV | Preston Freeth | Coral Academy of Science |
NY |
NY | Athen Mack | Gardner Road Elementary School |
NY | Brendan Lyons | Gardner Road Elementary School |
NY | Tressa Cortright | Gardner Road Elementary School |
NY | Cassie Hamilton | Gardner Road Elementary School |
NY | Justin Holzlein | Gardner Road Elementary School |
NY | Nate Tenbus | Gardner Road Elementary School |
NY | Eva Ruth Koratsis | Gardner Road Elementary School |
NY | Joshua Miao | Gardner Road Elementary School |
NY | Matthew P | Gardner Road Elementary School |
NY | Aidan Rodriguez | P.S. 83 Annex |
NY | Andrew Huynh | P.S. 83 Annex |
NY | Imaan Chowdhury | P.S. 83 Annex |
NY | Katherine Perez | P.S. 83 Annex |
NY | Sara Pekic | P.S. 83 Annex |
NY | Jeremy Brito | P.S. 83 Annex |
NY | Ciara Duff | PS 85Q |
NY | Jason Beissel | PS 85Q |
NY | Joseph Sawicki | PS 85Q |
NY | Nathaniel Hill | PS 85Q |
NY | Rukayat Chowdhury | PS 85Q |
NY | Sophia Zizzo | PS 85Q |
NY | Julia Marshall | PS 85Q |
NY | Rimsha Khalid | PS 85Q |
NY | Saptarshi Barua | PS 85Q |
NY | Anya Lei | PS 85Q |
NY | Kali Tapper | PS 85Q |
NY | Benjamin Golden | PS334 Anderson School |
NY | Benjamin Weintraub | PS334 Anderson School |
NY | Hugo Leuchars | PS334 Anderson School |
NY | Kalina Stoyaniva | PS334 Anderson School |
NY | Rowan Kodsi-Hall | PS334 Anderson School |
NY | Simon De Alba | PS334 Anderson School |
NY | Tover Feist | PS334 Anderson School |
NY | Zoe Wichham | PS334 Anderson School |
NY | Alexandra Carr | PS334 Anderson School |
NY | Annabelle Rosen | PS334 Anderson School |
NY | Benjamin Fishbein | PS334 Anderson School |
NY | Benjamin Thaler | PS334 Anderson School |
NY | James Smith | PS334 Anderson School |
NY | Jillian Sullivan | PS334 Anderson School |
NY | John Drumm | PS334 Anderson School |
NY | Julia Gallent | PS334 Anderson School |
NY | Raza Rabbani | PS334 Anderson School |
NY | Rebecca Boroda | PS334 Anderson School |
NY | Ryan Nicolov | PS334 Anderson School |
NY | Sascha Fleesler | PS334 Anderson School |
NY | Adrian Musat | PS334 Anderson School |
NY | Bella Orelowitz | PS334 Anderson School |
NY | Deven Maheshwari | PS334 Anderson School |
NY | Dylan Zhang | PS334 Anderson School |
NY | Eva Manabat | PS334 Anderson School |
NY | Jeremy Shen | PS334 Anderson School |
NY | Lexington Kennedy | PS334 Anderson School |
NY | Melanie Cornick | PS334 Anderson School |
NY | Naomi Mathewson | PS334 Anderson School |
NY | Thomas Kvaal | PS334 Anderson School |
OH |
OH | Paul Abou Haidar | Birchwood School |
OH | Saleh Daoud | Birchwood School |
OH | Thomas Gorenc | Birchwood School |
OH | Abeedah Hassan | Birchwood School |
OH | Bridget Long | Birchwood School |
OH | Nurah Najeeullah | Birchwood School |
OH | Marissa Bashour | Birchwood School |
OH | Brandon Pointer | Clermont County STEM Center |
OH | Cody Crocker | Clermont County STEM Center |
OH | Meredith Goff | Clermont County STEM Center |
OH | Kevin McCalla | Clermont County STEM Center |
OH | Aubree Hollenbaugh | Liberty Center Elementary School |
OH | Audrey Bowewrs | Liberty Center Elementary School |
OH | Dylan Wines | Liberty Center Elementary School |
OH | Jensen Sonnenberg | Liberty Center Elementary School |
OH | Jonas Magoto | Russia Local School |
OH | Riley Hammonds | Russia Local School |
OH | Sam York | Russia Local School |
OH | Ethan Luthman | Russia Local School |
OH | Jack Sherman | Russia Local School |
OH | Ava Daniel | Russia Local School |
OH | Braden Lochard | Russia Local School |
OH | Ella Hoehne | Russia Local School |
OH | Jared Poling | Russia Local School |
OH | Jordan Meyer | Russia Local School |
OH | Sophie Francis | Russia Local School |
OH | Tyler Schmerge | Russia Local School |
OK |
OK | Scott Crown | Cleveland Intermediate School |
OK | Melissa Pendleton | Cleveland Intermediate School |
OK | cassidy king | duncan public schools |
OK | kyndle ledford | duncan public schools |
OK | Caytlin Heilmann | Glenpool Public |
OK | Nathan Champion | Glenpool Public |
OK | Derric Bridgewater | Glenpool Public |
OK | Grayden Baker | Glenpool Public |
OK | Kelsey Rainey | Glenpool Public |
OK | Kobe Hill | Glenpool Public |
OK | Stevenson 10 | Glenpool Public |
OK | Stevenson 11 | Glenpool Public |
OK | Stevinson 1 | Glenpool Public |
OK | Yarbrough 1 | Glenpool Public |
OK | Stevenson 8 | Glenpool Public |
OK | Jones 4 | Glenpool Public |
OK | Lyndsay Hughes | Glenpool Public |
OK | Reagan Thompson | Glenpool Public |
OK | Sarah Golliday | Glenpool Public |
OK | Wade Dean | Glenpool Public |
OK | Benito Spano | Glenpool Public |
OK | Destiny O'Donley | Glenpool Public |
OK | Hagin James | Glenpool Public |
OK | Jacob Roberts | Glenpool Public |
OK | Marquez 1 | Glenpool Public |
OK | Michael Edwards | Glenpool Public |
OK | Ryder Ford | Glenpool Public |
OK | Shawn McLaughlin | Glenpool Public |
OK | Skyler Greunewald | Glenpool Public |
OK | Stevenson 5 | Glenpool Public |
OK | Walker 1 | Glenpool Public |
OK | Alexander Griffin | Grissom Elementary |
OK | Caleigh Eades | Grissom Elementary |
OK | Chloe Nixon | Grissom Elementary |
OK | Ayasha Garcia | Hobart Elementary |
OK | Keith Wiginton | Hobart Elementary |
OK | Addie Heglin | Hobart Elementary |
OK | Israel Padilla | Hobart Elementary |
OK | Jaleel Garcia | Hobart Elementary |
OK | Student 34 | Hobart Elementary |
OK | Student 35 | Hobart Elementary |
OK | Tyler Ireland | Latta Elementary School |
OK | Cooper Hamilton | Latta Elementary School |
OK | Tucker Abney | Latta Elementary School |
OK | Kale Williams | Latta Elementary School |
OK | Lawson Lancaster | Latta Elementary School |
OK | Maggie Chandler | Latta Elementary School |
OK | Bailey Howe | Latta Elementary School |
OK | Angelle Jimenez | Latta Elementary School |
OK | Konner Turner | Latta Elementary School |
OK | Bryce Gillespie | Oklahoma Union Elementary |
OK | Student 7 | Oklahoma Union Elementary |
OK | Sara Russ | Oklahoma Union Elementary |
OK | Kyla Taylor | Oklahoma Union Elementary |
OK | Student 2 | Oklahoma Union Elementary |
OK | Daniel Edwards | Sperry Elementary |
OK | Hannah Long | Sperry Elementary |
OK | Isabella Reimer | Sperry Elementary |
OK | Jentri Bridgeman | Sperry Elementary |
OK | Sadie Smith | Sperry Elementary |
OK | Shelby Wash | Sperry Elementary |
OK | Connor Pipkin | Will Rogers Elementary |
OK | Josh Mooney | Will Rogers Elementary |
OK | Rowan Dirks | Zarrow International School |
OK | Eli Davis | Zarrow International School |
OK | Landon Wasson | Zarrow International School |
OK | Dylan Matulis | Zarrow International School |
OK | Eliza Staton | Zarrow International School |
OK | Genevieve Bartko | Zarrow International School |
OK | Gus Brown | Zarrow International School |
OK | Hudson Darby | Zarrow International School |
OK | Jalen Buffington | Zarrow International School |
OK | Rachel Nightingale | Zarrow International School |
OK | Nora Goggins | Zarrow International School |
OK | Piercen Fisher | Zarrow International School |
OK | Emily Cross | Zarrow International School |
OK | Jeffrey Wherry | Zarrow International School |
OR |
OR | Ivan P | Portland Math Academy |
OR | Madison F | Portland Math Academy |
OR | Abigail F | Portland Math Academy |
OR | Dihzinlik Holden | Portland Math Academy |
PA |
PA | Cailin H | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Jack E | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Andrew J | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Anthony G | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Evan P | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Francis D | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Andrew T | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Brooke L | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Ethan W | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Daniel B. | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Katherine K | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Kyra T | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Matthew McL | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Peter D | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Ryan A | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Ryan S | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Aidan W | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Brain S | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Brandan N | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Brandon T | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Ella K | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Jack R | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Jenna G | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Luke C | Mary, Mother of the Redeemer School |
PA | Michael O'C | Mary, Mother of the Redeemer School |
UT |
UT | Addie Sant | Daybreak Elementary |
UT | Sawyer Olson | Daybreak Elementary |
UT | Student 03 | Daybreak Elementary |
UT | Student 04 | Daybreak Elementary |
UT | Student 13 | Daybreak Elementary |
UT | Colton Perry | Daybreak Elementary |
UT | Student 16 | Daybreak Elementary |
UT | Student 18 | Daybreak Elementary |
VA |
VA | Grayson Montgomery | Burnt Chimney Elementary |
VA | Logan Jones | Burnt Chimney Elementary |
VA | Madison Brown | Burnt Chimney Elementary |
VA | Chandler Drake | Burnt Chimney Elementary |
VA | Erica-Blake Sellars | Burnt Chimney Elementary |
VA | Alanis Osgood | Glade Hill Elementary |
VA | Jaden Shackelford | Glade Hill Elementary |
VA | Freddie Wiseman | Glade Hill Elementary |
VA | Hayley Sanders | Glade Hill Elementary |
VA | Alexandra Geyer | Goochland Elementary School |
VA | Summit Caul | Goochland Elementary School |
VA | Grayson Cagwin | Goochland Elementary School |
VA | Cody Sharpe | Goochland Elementary School |
VA | Erin Clark | Goochland Elementary School |
VA | Jack Young | Goochland Elementary School |
VA | Bayleigh Allen | Goochland Elementary School |
VA | Adrian kim | Greenbriar West Elementary School |
VA | Bhavya Boddu | Greenbriar West Elementary School |
VA | Emily Yu | Greenbriar West Elementary School |
VA | Katie Webster | Greenbriar West Elementary School |
VA | Michael Tress | Greenbriar West Elementary School |
VA | Rhea Voddhi | Greenbriar West Elementary School |
VA | Siddarth Krishnan | Greenbriar West Elementary School |
VA | Andres Mercado | Greenbriar West Elementary School |
VA | Dan Nguyen | Greenbriar West Elementary School |
VA | Eshi Kohli | Greenbriar West Elementary School |
VA | Gilbert Jang | Greenbriar West Elementary School |
VA | Neha Raju Konduru | Greenbriar West Elementary School |
VA | Rohit Kulkarni | Greenbriar West Elementary School |
VA | Ryan Chee | Greenbriar West Elementary School |
VA | Samhita Vinay | Greenbriar West Elementary School |
VA | Siddartha Tibrewala | Greenbriar West Elementary School |
VA | Siya Barik | Greenbriar West Elementary School |
VA | Sree Sunandh Katragudda | Greenbriar West Elementary School |
VA | Alexander Hayes | Greenbriar West Elementary School |
VA | Mahima Suresh | Greenbriar West Elementary School |
VA | Sanya Bahl | Greenbriar West Elementary School |
VA | Srimanya Panidepu | Greenbriar West Elementary School |
VA | Suhas Nandiraju | Greenbriar West Elementary School |
VA | Vikram Balaji | Greenbriar West Elementary School |
VA | Akansha Padheriya | Greenbriar West Elementary School |
VA | Clair Lee | Greenbriar West Elementary School |
VA | Chaitanya Kotikalapudi | Greenbriar West Elementary School |
VA | Shruti Adavelly | Greenbriar West Elementary School |
VA | Peyton Jones | John Kerr Elementary School |
VA | Henry Fowler | John Kerr Elementary School |
VA | Tiffany Huang | John Kerr Elementary School |
VA | Cam Gordon | John Kerr Elementary School |
VA | Catherine Ballard | John Kerr Elementary School |
VA | Mikayla Balio | John Kerr Elementary School |
VA | Dan Salem | John Kerr Elementary School |
VA | Major Lewis | John Kerr Elementary School |
VA | Nicholas-Ryan Herrington | John Kerr Elementary School |
VA | Tally Sublett | John Kerr Elementary School |
VA | Will Stevens | John Kerr Elementary School |
VA | LFS -Shr 21 | Learning Fun School |
VA | LFS -Vik 19 | Learning Fun School |
VA | LFS- Adi 17 | Learning Fun School |
VA | LFS- Lin 18 | Learning Fun School |
VA | LFS -Ans 20 | Learning Fun School |
VA | LFS- Ari 13 | Learning Fun School |
VA | LFS-Neh 15 | Learning Fun School |
VT |
VT | Ryley Dubois | Champlain Valley Christian School |
VT | Jasmine Beenen | Champlain Valley Christian School |
VT | Ian DeVries | Champlain Valley Christian School |
WA |
WA | Teja V | Archimedes Clubs |
WA | Aayush S | Archimedes Clubs |
WA | Brianna Y | Archimedes Clubs |
WI |
WI | Katlin F | Barton Elementary |
WI | Shayde B | Barton Elementary |
WI | Austin J | Barton Elementary |
WI | Darick F | Barton Elementary |
WI | Dylan E | Barton Elementary |
WI | John H | Barton Elementary |
WI | Ryan M | Barton Elementary |
WI | Austin S | Barton Elementary |
WI | Lynnea C | Barton Elementary |
WI | C Frank | Brandon School |
WI | E Williams | Brandon School |
WI | C Glewen | Brandon School |
WI | L Sullivan | Brandon School |
WI | Carter Krause | Gibraltar Area Schools |
WI | Sam Lindenberg | Gibraltar Area Schools |
WI | Harrison Krauss | Gibraltar Area Schools |
WI | Lilly Krause | Gibraltar Area Schools |
WI | Sawyer Wisniewski | Gibraltar Area Schools |
WI | Antonio Curiel | Gibraltar Area Schools |
WI | Lilianna Sweeney | Gibraltar Area Schools |
WI | Logan Kelly | Gibraltar Area Schools |
WI | Nico Salm | Gibraltar Area Schools |
WI | Ty Johnson | Gibraltar Area Schools |
WI | Wyatt Beaudot | Gibraltar Area Schools |
WI | Jaida E | Green Tree Elementary |
WI | Vincent D | Green Tree Elementary |
WI | Ally K | Green Tree Elementary |
WI | Riley P | Green Tree Elementary |
WI | Alyssa B | Green Tree Elementary |
WI | Carson D | Green Tree Elementary |
WI | A.J. Ma | Green Tree Elementary |
WI | Caden C | Green Tree Elementary |
WI | Ethan D | Green Tree Elementary |
WI | Isabella K | Green Tree Elementary |
WI | Emma Cepulis | Madison Elementary |
WI | Khalil Abergotti | Madison Elementary |
WI | Serena Stern | Madison Elementary |
WI | Simon Henderson | Madison Elementary |
WI | Josie P | McLane Elementary |
WI | Lexi W | McLane Elementary |
WI | Elijah H | McLane Elementary |
WI | Kayla L | McLane Elementary |
WI | Madison G | McLane Elementary |
WI | Courtney R | McLane Elementary |
WI | Ethan C | McLane Elementary |
WI | Nathan J | McLane Elementary |
WI | Veda S | McLane Elementary |
WI | Ella Bu. | McLane Elementary |
WI | Keaton D | McLane Elementary |
WI | Mikayla C | McLane Elementary |
WI | Jan L | McLane Elementary |
WI | Nolan G | McLane Elementary |
WI | A.J. C. | Oregon School District |
WI | Ryne P. | Oregon School District |
WI | Turner S. | Oregon School District |
WI | Abby Klink | Poynette Elementary |
WI | Owen Bahr | Poynette Elementary |
WI | Renee Wajnert | Poynette Elementary |
WI | William Plenty | Poynette Elementary |
WI | Austin Kruger | Poynette Elementary |
WI | Leah Hutchinson | Poynette Elementary |
WI | Rachel Yelk | Poynette Elementary |
WI | Tate Philbrick | Poynette Elementary |
WI | Griffen Elder | Poynette Elementary |
WI | Jake Huber | Poynette Elementary |
WI | Jimmy Heath | Poynette Elementary |
WI | Kyla Thays | Poynette Elementary |
WI | Carly Stengel | Roosevelt Elementary |
WI | Cortney Baker | Roosevelt Elementary |
WI | Reid Jensen | Roosevelt Elementary |
WI | Student 2123 | Roosevelt Elementary |
WI | Student 2128 | Roosevelt Elementary |
WI | Tadyn McCann | Roosevelt Elementary |
WI | Alena Feldt | Roosevelt Elementary |
WI | Ian Dillavou | Roosevelt Elementary |
WI | Lindsey Fiedler | Roosevelt Elementary |
WI | Student 2122 | Roosevelt Elementary |
WI | Abby Young | Roosevelt Elementary |
WI | Owen Jenson | Roosevelt Elementary |
WI | Student 2127 | Roosevelt Elementary |
WI | Katie Werner | Roosevelt Elementary |
WI | Payton O'Brien Huerta | Roosevelt Elementary |
WI | Student 2124 | Roosevelt Elementary |
WI | A Schneider | Rosendale |
WI | A Schnettler | Rosendale |
WI | G Thull | Rosendale |
WI | M Heimstra | Rosendale |
WI | K Radavich | Rosendale |
WI | N Challoner | Rosendale |
WI | S Oliver | Rosendale |
Click here to go to National Honor Roll
|